Cituji aksile2aksile: A jen tak mimochodem, znám mnohem víc nevěrných žen, které se ke svým partnerům zachovaly velmi hnusně.

Ano,to já taky. Proto si myslím,že je nejlepší si užívat a nevázat se.

arrow
profile_image
katula
od 23. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Diczinka: Znám ve svém okolí i v rodině spoustu spokojených manželství. A opravdu s tebou nemůžu souhlasit v tom, že všichni chlapi jsou bezmozci a zamindrákovaní. Máš takovou představu, protože jsi jiné chování ze strany muže nezažila. A taky záleží, v jaké společnosti ty chlapy hledáš.
"Všechno zraje" a myslím si, že najdeš chlapa, kterýho si budeš moci vážit pro jeho vlastnosti a on tebe. A taky myslím, že celkově změníš názor...akorát by tomu chtělo trochu pomoct, změnit ten svůj rezignovaný postoj. V současné době ne, ale časem se to změní.

arrow
profile_image
katula
od 23. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Diczinka: Proto si myslím,že je nejlepší si užívat a nevázat se.

Říkáš teď... a je mi jasný, že si tím i teď jistá...ale...
Úplně stejně mluvila má kamarádka, která se po dvou letech manželství a velkém zklamání rozvedla. A uplynuly další dva roky a...? Názor, že nejlepší je nevázat se a užívat si každý měsíc s jiným, je ten tam
Jen chci říct, že všechno není tak horký, jak se uvaří.

arrow
profile_image
nonysek
od 13. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Diczinka: je podle mě to podstatný,přiznat si to...já už jsem to dokázala...

pardon,tedy nejsem úplně v kontextu, ale co chápu z této diskuze, tak dle mě jsi moc nedokázala...pro mě tedy dokázat = postavit se problému čelem a řešit to, proč takyu ne když mi to vadí? a když si myslíš že je to všude stejné, nikdo tě přece nenutí s někým žít, člověk může v dnešní době pohodlně žít sám, příležitostí k zabavení je dost.

Reaguji na nonysek: A v čem Ti nepřišlo,že jsem rozhodnutá?Mě to nevadí žít sama,já jsem psala,že se chci jen bavit.Moc Ti nerozumím.

Cituji Diczinka: Ale já tomu prostě nevěřím.

To je možná ta chyba. Ty věříš tomu, že všichni muži jsou bezcharakterní pitomci = tedy potkáváš samé takové. Na co totiž myslíme, čemu věříme, to si vtahujeme do svého života.

arrow
profile_image
nonysek
od 13. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Diczinka:
Jen jsem měla na mysli - pokud se ti současný stav nelíbí, tak jdi a změň to Bude ti líp. Přeji mnoho sil, ale pokud to opravdu chceš tak to zvládneš - odejít od něj. Není tvoje povinnost v něčem takovém setrvávat.

arrow
profile_image
nonysek
od 13. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Holky tak dnes po pár dnech spokojenosti další pecka a teď se tu hroutím... v týdnu holky - mé kamarádky, které ale znám přes něj plánují někam vyrazit, jsem zvána, ovšem v hromadné konverzaci, padlo, že on se také přidá. čili tedy nejdu
Je mi to tak trapný, když všichni ví že já jsem totálně v čoudu a on pohodička. A bojím se aby se to nedozvěděl.

...

arrow
profile_image
Hey Ju
od 8. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

holky, co čtu tuhle diskuzi, tak ač se u mě schyluje k rozchodu (po 7letém vztahu), tak se k tomu stále nemůžu odhodlat, i když vím, že to stejně jednou příjde.. na ten porozchodový stav se tedy vůbec netěším ach jo..

Cituji Diczinka: Prostě první měsíce krásný,ale pak to stojí za h.... přiznejme si to.... to je podle mě to podstatný,přiznat si to...já už jsem to dokázala...

tak s tím teda absolutně nesouhlasím.. všechno je tak, jak si to lidi udělají, já měla (stále tedy ještě mám) hezký 7letý vztah, i když jsou důvody k rozchodu, nemůžu o dotyčném říct mnoho špatného, vždy se ke mně choval s respektem a láskou

arrow
profile_image
AnetteB
od 7. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na nonysek: Taky podobně..máme společné kamarády a už mě to unavuje, jednou půjdou se mnou, podruhé s ním, jsem z malého města a když jdu někam posedět, bát se, abych nešla do stejnýho podniku....no hrůza, je to trapné..

arrow
profile_image
Sati
od 9. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji nonysek: Je mi to tak trapný, když všichni ví že já jsem totálně v čoudu a on pohodička.

Na to se vykašli, jde hlavně o tebe, pokud cítíš, že by tě jeho přítomnost rozhodila, tak je to opravdu ještě moc brzo a nikam nechoď.
Bude ještě určitě hodně příležitostí někam vyrazit s ostatními a bez něj.

Reaguji na AnetteB:
A myslíš, že on přemýšlí stejně? "Tam nejdu, co kdyby tam náhodou byla?" Chlapi nad tímhle vůbec nepřemýšlejí, a ty udělej to samé

Cituji Hey Ju: na ten porozchodový stav se tedy vůbec netěším

Taky jsem měla dlouhý vztah a ty fáze po rozchodu jsou šílené, ale upřímně...někdy je mnohem lepší to neprodlužovat, ty i on si ušetříte hodně nervů.
Ať se rozhodneš správně

arrow
profile_image
nonysek
od 13. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Hey Ju:
Můžu se jen optat, kde je problém? Píšeš, že máš hezký vztah...tak by mě zajímalo proč se chceš rozejít (já zažila jen ano/ne, nic mezi). Samozřejmě chápu jestli nechceš odpovídat

Cituji Sati: "Tam nejdu, co kdyby tam náhodou byla?" Chlapi nad tímhle vůbec nepřemýšlejí, a ty udělej to samé

Jenže ono to není tak lehké, protože si živě umím představit, co by to s ní udělalo, kdyby se náhodně potkali. A v malém městě To my jsme se potkali zcela náhodně v Praze v metru no a zkažený den samozřejmě (a několik dalších dnů poté). Jediné štěstí je, že jsem zrovna byla vysmátá protože jsem myslela na pěkný věci a to mám vždycky blažený výraz Tak jsem nezaujatě pozdravila a šla dál.
Zároveň ale nevěřím na náhody, takže já to pojmula tak, že jsme se měli potkat, že to je takový další krok co musím překonat. A těch ještě bude...

arrow
profile_image
Sati
od 9. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji nonysek: Jenže ono to není tak lehké, protože si živě umím představit, co by to s ní udělalo, kdyby se náhodně potkali. A v malém městě

Věř, že vím přesně, já nedřív myslela, že špatně vidím, když jsem ho potkala cestou, kterou on nikdy nechodí a já denodenně (stejně šílená náhoda jako ty v tom metru), ale vzala jsem to stejně:

Cituji nonysek: že jsme se měli potkat, že to je takový další krok co musím překonat.

A blažený výraz a dobrý den jsem měla taky, po dlouhé době, tím líp, tak jsem se usmála pozdravila a šla dál
Ale přeci se neodstěhuji z města, nepřestanu chodit na procházky a na společenské akce (kde se 100% potkáme). Časem ta bolest stejně pomine a zůstane takové "prázdno".

arrow
profile_image
AnetteB
od 7. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Je mi to nepříjemné, je to teprve měsíc a něco, takže je to poměrně čerstvé, a já jsem ho už stihla potkat nejmíň 4x....vždycky mám pocit, že už je to lepší, ale pak to na mě zase dolehne. Před ním samozřejmě nedám nic znát, rozchod byl v tomto případě správná věc, ale potřebuju čas na to se s tím nějak srovnat. Nijak se s ním nebavím, je mi jedno, že někde je, ale když už to má být...radši se vyhnu. A potkat ho někde s nějakou novou přítelkyní...no, tak na to taky ještě nemám žaludek.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené