arrow
profile_image
AnetteB
od 7. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jak je chemie obrovská a jednou pomine, je to pro oba šok, tak se to řeší vyšuměním a rozchodem. Daleko větší šanci na úspěch mají vztahy jiné, nezaložené jen na tom, že se dva lidé přitahují. Kdysi jsem o tom viděla jeden dokument zajímavý. Samozřejmě si myslím, že zde hraje roli i vyspělost.

Tak na mě po Vánocích taky došlo bohužel, nejhorší je, když člověk ukončí kontakt s milovanou osobou, protože se potvrdí, že zklamal na plné čáře v důvěře. Není nic jednoduššího, než ho otestovat a zjistit, že opravdu dělá to, co si myslíte Děkuji sestře za podporu a pomoc se zjištěním... Sama nejsem žádná světice, ráda komunikuju a když nemůžu v reálu kvůli žárlivosti, tak alespoň na netu.. ale druhé polovičce věřím, nehledám na netu co kde psal, neprojíždím telefon a nepíšu jeho kamarádkám a kamarádům, co jsou jako zač za zády toho druhého. No alespoň má snad tolik charakteru, aby už nesledoval mé pohyby na netu.. Ale stejně to člověka zabolí

Ahoj holky,ja ješte po rozchodu nemám ale směruje to k tomu.. ten muj sice nemá jinou, sme spolu často ale přijde mi jako by se "přejedl " našeho vztahu. Pořád, mu řikam, ať jde za partou ale všichni z party někde lítaji. Tak je přes volný čas se mnou. Osobně tenhle vztah mně ničí.. Vidim na něm že neni štastný ani já nejsem. Už to neni jako dřiv,někdy se těšim když už odejde. Ale to proto že vím že nam to neklape společně.. Už jsem mu nejednou navrhla rozchod a on prý, že ne,že mě miluje a že bych mu chyběla. Přemyšlela jsem nad tim že mu napíšu dopis,o všem, a odjela bych pryč (do zahraničí ) . Časem by to pak možna pochopil.
Když on nechce rozchod ale ví že to neni to pravé mezi námi..

Reaguji na sevila:

Dovolím si reagovat na toto tvrzení. Nezakládá se zcela na pravdě. Tyhle diskuze jsou nádherné v tom, že si tady každý může psát co chce, pokud je to k tématu. Po Vánocích na to došlo a bylo to nevyhnutelné. Nevím co je potřeba testovat, já k tomu nikdy, žádný sklon neměl. Možná svědomí Tě hryzalo, co vím a co ne. Proč neřekneš zde diskutjícím celou pravdu? Dozvěděl jsem se vše zcela náhodou, nebudu říkat od koho on to ví moc dobře sám a nepotřebuju kvůli tomu dělat nějakou špionáž v tvým telefonu nebo počítači. Celá pravda je, že to "ráda komunikuju" je pouze o tom flirtovat od rána do večera s hezounama po všech možných fórech a facebookách a já nevím čím ještě. A běž se podívat do koupelny do zrcadla a řekni, že to není pravda. A Ty tady nepoučuj o charakteru...

Cituji sevila: aby už nesledoval mé pohyby na netu

klasika už

arrow
profile_image
nonysek
od 13. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na sevil:
No, vzhledem k tomu že neustále děláš špiona....

Cituji sevil: nepotřebuju kvůli tomu dělat nějakou špionáž v tvým telefonu nebo počítači

Docela jsi mě pobavil.....takže se sukromňuješ jen na to, že hledáš co napsala pod svým nickem?

Cituji nonysek: že hledáš co napsala pod svým nickem

a nejen tady.. ale vím o tom už dlouho, kdo chce kam pomožme mu tam.. znáte to

arrow
profile_image
pandula
od 26. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

No holky měla jsem ranní šok , ráno se dívám na email a tam email od něj Začala jsem se nehorázně klepat , srdíčko tluklo snad na 300 % a ted jen co tam je . Napsal mi jak i přez to všechno mi chce popřát do nového roka at se mi daří nejlépe , splní se mi všechna přání a aby mě nepotkalo nic zlého . Ted jsem z toho zas v háji , proč má nutkání skoro po 2 měsících co semnou vypekl vubec psát . Ted nevím co mám zas v umyslu a jestli mu nemám vubec odepisovat a nebo jen ze slušnosti sttroze napsat děkuju . Proto jdu raději pro radu za váma než zase udělám hloupost Děkuju

arrow
profile_image
Sanšajn
od 9. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na pandula:
Normálně bych mu poděkovala, taky popřála a víc bych to vůbec neřešila. Když to zveličím, nepřeje Ti do nového roku nic zlého a to on pro Tebe ve výsledku byl, tak co by zamýšlel .

arrow
profile_image
Kelly33
od 21. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Holky, my spolu máme dnes být na Silvestru, ještě s partou přátel. Ani nevíte, jak je mi zle už od rána nemůžu nic sníst a jen se klepu Když už to konečně přejde??

Reaguji na pandula: Neodepisovat! Prostě vůbec nereagovat-podle mě jsi ten email neměla ani číst a rovnou ho smazat. Mě by prostě už takový člověk nezajímal, po tom všem, jak se choval(ale já jsem dost tvrdohlavá )
V okamžiku, kdy mu odepíšeš, se zase dostaneš do nějaké konverzace s ním, a budeš tam, kde jsi byla. Holky copak nechápete, že Tihle pánové moc dobře ví, že pro ně máte slabost a když potřebují trochu načechrat ego, tak jdou za Váma? Nemyslím to zle-ale jsi z toho rozchodu ještě pořád "zlomená" a spousta chlapů dokáže skvěle manipulovat, když chce(a ten "tvůj" je toho příkladem). Neodepisuj, bude to jen horší.

Reaguji na Kelly33: Chápu, že chceš být na Silvestra s přáteli, ale mě osobně to nepřijde jako nejlepší nápad. Nechceš si to ještě rozmyslet a zvolit nějakou jinou alternativu?
No a pokud se přece jen rozhodneš slavit Silvestr i s ním, tak hlavně pozor na alkohol(tedy pokud piješ) a na přílišný sentiment-aby jsi ráno nelitovala, že jsi něco řekla. Každopádně nechci být špatným prorokem, ale obávám se, že si to asi moc neužiješ a budeš se trápit celý večer, už teď Ti není dobře a to jsi ho ještě ani neviděla.
Kde budete slavit? Jen s přáteli v soukromí, nebo na nějaké diskotéce-to by bylo přijatelnější-bylo by tam víc lidí, tak by jsi ho neměla pořád na očích.
No, budu držet pěsti, ať to zvládneš

arrow
profile_image
Kelly33
od 21. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na aksile2aksile: Děkuji právě že na jedné chatě, takže v soukromí...Jinou alternativu bohužel nemám

arrow
profile_image
Kelly33
od 21. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Každopádně všem Vám přeji šťastný nový rok s kupou lásky a zdraví Protože, to je v životě nejdůležitější

arrow
profile_image
AnetteB
od 7. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na pandula: Hrozně to zveličuješ. Prostě ti popřál do nového roku jen to nejlepší, tak bych mu jen poděkovala a popřála mu to samé. Ale, že bych z toho byla na větvi, to zase ne. Musíš zůstat v klidu a zbytečně za tím nevidět věci, které za tím nejsou.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené