arrow
profile_image
AnetteB
od 7. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Kelly33: Taky mám podobný problém, jsme jedna parta a kamarádi už jsou z toho taky špatní. Nastala prekérní situace, na silvestra nechtějí vyhodit ani jednoho z nás ze společné oslavy, takže je dost možné, že se tam potkáme, a dost možná, že si přitáhne i jeho přítelkyni. Ani mi už z toho není špatně, kdyby tam byl, tak budu normálně příjemná, asi mě už zase tak moc nezajímá, už se to pro mě stvává takovou normální situací a už si zvykám

arrow
profile_image
Kelly33
od 21. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na AnetteB: U nás to má parta podobně, řekla ať si to vyřešíme mezi sebou. A taky vyřešili před pár dny sme se viděla a líbali, on však řekl, že už se mnou být nechce. Takže mi připadá, že je to zase celé od znova

arrow
profile_image
AnetteB
od 7. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Kelly33: Tak si dávej pozor na alkohol, já jsem se přistihla, že ikdyž jsem opilá, tak se o něm prostě nebavím, neříkám o něm nic a ani by mě to nenapadlo, takže tohohle se nebojím, ale jsou případy, co se připijou a pak je to samá láska a takhle.Mohl by z toho být docela trapas.

arrow
profile_image
Losing game
od 4. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Morgan le Fay: Na druhoou stranu je to ale lepší než začínat znovu třeba v 50...

To je můj případ, i když 580 mi ještě není ....

Jaký máte názor na toto, krásný dvouměsíční vztah duben - cerven , udělala jsem chybu a on mně totálně odstřihl. Po pokusech o vysvětlení , nebral tf, neodepisoval , jsem to musela akceptovat a ukončila pokusy o komunikaci.
Ozvala jsem se , až ted v prosinci , popřála jsem mu k svátku , reagoval, proběhli asi 3 neutrální sms .
Pak se ozval sám před několika dny , došlo to až na možné setkání na kávu po novém roce . Myslíte, že to má nějakou šanci , zkusit to znovu ?

a co se dělá v případě, když vám chlap napíše samé nesmysly, uráží, nevěří ničemu co povíte, ze vzteku řekne, že už vás nemiluje...a za dva dny tvrdí opak při čemž dělá jakoby to nikdy neřekl?

arrow
profile_image
Brokolička
od 24. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji sevila: a co se dělá v případě, když vám chlap napíše samé nesmysly, uráží, nevěří ničemu co povíte, ze vzteku řekne, že už vás nemiluje...a za dva dny tvrdí opak při čemž dělá jakoby to nikdy neřekl?

V tomto případě milostpána kopneme s rozběhem do z.a.d.k.u. A žijeme šťastně až do smrti.

Jo, holky, nevíte logicky vysvětlit nebo nevysvětloval to někde na netu třeba už i psycholog, PROČ se kluk, hned po rozchodu chová chladně,hnusně a arogantně jako kdyby jste jen známa odvedle ? Přitom tak měsíc dozadu byl jiný... Moc by mě zajímalo co to chováni zapřičiní. Takovou tu změnu.

arrow
profile_image
AnetteB
od 7. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na ccarmen: Je to celkem logický proč by se k tobě měl nějak chovat, když už s tebou nemá nic společnýho

arrow
profile_image
myself mojeid
od 13. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Brokolička: V tomto případě milostpána kopneme s rozběhem do z.a.d.k.u. A žijeme šťastně až do smrti.

Reaguji na AnetteB:

Podle mě to logiku rozhodně nemá.
Něco společnýho ? myslim že ty i jiné holky mají i po rozchodu pořád něco společného se svým ex Ja bych chtěla vědět jak se to stane takovej obrat o 180 stupnu, protože to něco společnýho se nevytrati jen tak i kdybych chlap chtěl ...

arrow
POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

Ahojky holky...s přítelem jsem se znali už od 14ti let..líbil se mi i já jemu,ale byli jsme ještě děti...potom jsme se viděli po 4letech a začali spolu chodit..mě bylo 18 jemu 19... myslim,že jsem se k sobě hodili,jak vzhledově,tak i tak celkově,až na to,že on je takovej rodinej,pořád rodina rodina a takovej víc akční než já,já bych byla nejraději pořád jen s nim. Byl to muj první dlouhej vztah,takže jsem na něm byla hrozně závislá,byla jsem u nich furt....za ty dva roky jsem si tak zvykla,strašně ho miluju....občas jsme se pohádali,je náladovej,ale za chvíli se omluvil....za ty dva roky jsme ale už 2x řešili,jeslti spolu budem nebo ne,vždycky mu něco přelítlo přes noc a začal,že se k sobě nehodíme atd atd...ale vždycky to dopadlo dobře...až ted 20.12. z ničeho nic...nemá práci přes půl roku,nemuže nic sehnat,nebaví ho to tady,nejradši by odcestoval...je toho na něj moc,všechno ho štve..a tak se se mnou rozešel..já ho přemlouvala,prosila,ale on nechtěl...pak jsem si tam jela pro věci a dělala jsem,že je mi vše jedno,že rozchod byl dobrej nápad a že nechci nerozhodnýho kluka,kterej furt neví co chce....on skoro brečel,věděl,že udělal chybu...ale má co chtěl....od tý doby nic..až ted 29.12. jsem se sešli...měl se ke mě..jako jindy..kočičko miláčku piojd ke mě mě se strjská atd atd...já zas brečela on at nebrečim,že mu to trhá srdce,že mě furt miluje,ale neví nechce mě trápit,chce někam odject...a ještě si ani nezvykl a neuvědomil,že je vlastně sám...nelíbí se mu to,že za nim nikdo nejezdí,někdy brečí,někdy je mu líp....prostě vubec neví.....pak jsem si řekli,že scházet se už nebudem ted,že mě akorát trápí....pak jsem mu ještě napsala sms...at mi neíše,dokud neví co chce,že ho pořád miluju atd,ale že chci pořádnýho kluka a ne takhle nerozhodnýho....je mi to tak strašně líto..jeho rodina byla super..skvěle sme si rozuměli,on s našima taky..vim 100% ž mě nikdy nepodvedl a nikhoo nemá... štve mě,že takhle bez duvodu,byl až na ty jeho náoady strašně hodnej,nekouřil,nikam moc nechodil,vařil,uklízel,co jsem chtěla udělal...nevim..zdá se mi to pořád jen jao sen... jsem z toho hrozně špatná.. zkažená Vánoce,Silvestr...všechno..přijde mi že se mi zhroutil celej svět...jak jsem byla furt s nim,nemam ani kamarády skoro..

arrow
profile_image
AnetteB
od 7. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na ccarmen: Oni to berou jinak, nenimrají se v tom, co bylo, prostě jdou dál. Až tohle pochopíš, všechno bude jednodušší věř mi

arrow
Neprodává v Bazaru

Zrovna prožívám období, kdy jen čekám na rozchod. Přítel mi řekl, že mě "v podstatě pořád miluje", ale že posledních 6 měsíců není vůbec šťastný. A když jsem po něm chtěla, aby mi dal ještě šanci, řekl, že teď zrovna neplánuje se mnou rozchod, ale že se ke mě nebude moct chovat, tak jako dřív, že už to nebude takové, jako dřív, tak já nevím. Buď se chce rozejít a nebo ne! Momentálně jsme na mrtvém bodě. Na FB si píšem, smsky si píšem, ale když mu řeknu, že mi chybí, napíše mi NEVÍM CO TI NA TO MÁM ŘÍCT jsem zmatená, psychicky se připravuju na nejhorší, jsem pesimistka, ale zároveň jsem mu říkala, že udělám vše proto, aby se to zase spravilo. Co myslíte holky?

arrow
profile_image
Bifi
od 14. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Bárč: Vzhledem ke své zkušenosti Ti mohu říct, že to bude už jen a jen horší... takhle se to stalo před pár lety a před nedávnem přišel rozchod a kdybych si měla zpětně vybrat, raději měl přijít v době, kdy začaly pochyby, nejistoty,...

Reaguji na Bárč: Já bych to být Tebou teď utla. Neví, co chce? Dobře mu tak, vyřeš to za něj. On neví, ale Ty ano. Takhle akorát ví, že Ty na něj čekáš, a že jsi ochotná pro váš vztah něco udělat a on si tak může dělat, co chce. Nevnucovala bych se, odmlčela se a ukázala mu, že dokážu žít i bez něj. Vím, že pro nás ženy je moc těžké nevědět, jak na tom vlastně ve vztahu jsme, chlapa bombardujeme telefonáty, smskama, že nám chybí, že ho milujeme a tak, ale to je špatně. Já bych ho v tom nechala vykoupat. Řekla bych, že ještě není nic ztraceno. Opravdu to zkus, za to nic nedáš.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené