arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Petulaa
Mám prostě nutkání mu psát jak se má, co dělá, jaké to tam bylo, jak pokračují jeho rozjeté plány atp.
já mám to nutkání taky! Toho svého znáš, tak třeba by mu to tak nepřišlo, že stíháš.

Tak vím, že těmhle o mě nejde, mají své partnery a prostě si rozumíme, že sednem k tomu kafču a oni mi poví co ta jejich a já zase svoje. to kafe si užiju víc, než takové to, co mají holky dnes rády- hele a viděla si tamtu s tamtím, blablabla, přesně jak někdo řekl, závist a pomluvy a i když chlapy taky drbou, není to tak hrozné.

arrow
profile_image
Petulaa
od 1. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

No mě někdy přijde, že chlapi drbou víc než ženský (když si vzpomenu, o čem se kluci bavili, když jsem tam s nima byla sama holka )

Jinak já nevím, je pravda, že chlapi si ten flirt neodpustí a když se trochec napijou tak jsou dotěrní a to i kamarádi. Ale mám pár takových adeptů, se kterými si rozumím, přijdou mi moc fajn a znám se s nimi už docela dlouho. Taky po mě třeba vyjedou když jsou trošec v náladě, přestože mají svoje partnerky, ale myslím si, že to dělají jenom tak ze "sportu", prostě proto, že jsou chlapi. Protože jinak se s nimi dá úplně faine pokecat a kolikrát mi taky přijde, že líp než s nějakýma holkama. Jsou takový upřímnější, řeknou věci narovinu a dlouho to neokecávají
A k té atraktivitě...je pravda že s atraktivním mužem se mi povídá příjemněji (resp. je mi příjemnější se na něj u toho dívat a být v jeho společnosti), ale mám třeba i kamaráda, který je pro mě naprosto asexuální (v duchu myslím i na ošklivější slovo), ale na pokec je vážně fain. Povídáme si téměř o čemkoli, řešíme spolu své partnery, školu atp. a myslím že o něm mohu říct, že je to můj kamarád.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Petulaa
to jo, oni třeba (ti co znám) i drbou, ale není tam takové to zlé, jako u některých holek, ta závist. Je mi s nimi fajn a když by to mělo překročit nějakou mez asi bych kontakt na určitou dobu omezila, no, nevím jak to říct.
Teď spíš začínám řešit a přemýšlet, protože my s tím "mým" máme společnou nejlepší kamarádku (takovou sestřičku do nepohody) a spoustu kamarádů, vlastně většinu společných známých... co bude a jak to bude...

arrow
profile_image
Petulaa
od 1. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Markét
jo tak to chápu, to máme podobně...no ikdyž vlastně...spíš jeho přátelé teď byli i mými přáteli (on je takový otevřený typ na rozdíl ode mě, takže má kamarádů na každým prstě 10) veškeré party a pařby byli s nimi, bylo to v pohodě, ale jinak já sama s nima taková kamarádka nejsem, že si s nimi nemám tolik co říct, takže jsem zůstala "na ocet" i bez kamarádů

arrow
profile_image
Petulaa
od 1. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Markét
..ale pokud je máte společné jako rovnocenné tak není problém se stákat dále ne? přece jste se nerozešli ve zlém a když jste dál "kamarádi" tak můžete i občas zajít všichno dohromady v partě nebo ne?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Petulaa
u některých je to rovnocenné jinde ne a člověk alespoň pozná kdo je přítel a kdo ne.
Teď jen ti z Dublinu se málo ozývají...
Pařit dohromady si neumím představit, to by pro mě bylo strašný sebetrýznění...
už jsi tomu svému nenuceně napsala?

arrow
profile_image
Petulaa
od 1. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

A jak vy jste to měli, také něco jako vztah na dálku? On jezdil sem nebo ty tam či jak? Jak jste se vídali často? Neumím si něco takového představit

Njn, byli to pro mě spíš jen takoví "známí", prostě parta lidí se kterou se dalo zajít na skleničku, na párty apod. O ty jsem teď přišla tak musím hledat nové. A mých pár nejbližších kamarádek , co byly témeř celou dobu mého vztahu nezadané, si teď našly partnery tak na sebe nemáme moc času. Situace se hold obrátila

Ještě jsem mu nepsala, zatím nebyl na netu, čekám až se tu objeví, že mu pak napíšu...nechci smskovat, zpráva na icq, když vidím že je online mi přijde "nenucenější"

arrow
profile_image
Parma
od 20. 2. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Atanera
jj
To znamená ano?Já také,to je náhodička.

arrow
profile_image
Marge1980
od 16. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Petulaa
Myslíš že přátelství mezi mužem a ženou může být jen obyčejným (ale opravdovým) přátelstvím?
já myslím, že to jde. Sice je to založené třeba na platonické lásce, ale když si oba uvědomují, že přátelství je víc, než jen sex, tak je to reálné.

Lenička
Z toho plyne poučení - nebrat si svého prvního a poznat i další partnery
no, ono se to říká Já mám svého "prvního" už 10 let a zjistila jsem, že ho nedovedu opustit jenom proto, abych nabrala ty zkušenosti s jinýma, tomi přijde hodně drsný.

Btw - dneska balím věci od kamarádky a stěhuju se zpátky

Marge1980
že ho nedovedu opustit jenom proto, abych nabrala ty zkušenosti s jinýma, tomi přijde hodně drsný.
Ony taky neodešly jen pro ty zkušenosti, ale učarovali jim kolegové, kteří se chovali jinak, než ten jejich muž - nosili jí kytičky, zvali na véču, zatímco to ten její "nekňuba" doma hlídal děti a vařil... Nevážily si dobrého bydla a dobře jim tak. Neplatí to paušálně pro všechny. Ty inteligentnější z nás si umí spočítat, kolik je jedna a jedna. Ušetřím Ti přemýšlení - všichni jsou opravdu tak nějak stejní, alespoň ten důležitý orgán ano. Styl myšlení v globálu taky. Jestli máš príma chlapa, drž se ho a neřeš, zda je první nebo poslední, hlavně že je to člověk se srdcem na pravém místě. Hodně štěstí přeji !!!

Petulaa
Oba si pak myslí, že jim něco uteklo a přitom to třeba vůbec není pravda.
To máš pravdu. Já byla divoška a když jsem potkala svého budoucího manžela, tak jsem si uvědomila, že to předtím bylo v podstatě bezcenné tápání a hazardování se zdravím. Antikoncepce žádná... Občas děkuju tomu nahoře, že mě nic zlého nepotkalo. Svého muže 16 let miluji furt stejně, poslední dobou jsme se shodli, že to je ještě lepší a jediný čeho se děsím je to, že umře dřív jak já. Nechci tu být sama bez něj. Žádnýho jinýho chlapa nechci. Fakt ne.

Parma
To znamená ano?Já také,to je náhodička
ááááno

arrow
profile_image
Petulaa
od 1. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Marge1980
..no právě z toho důvodu jsem ho taky nechtěla opustit, na jednu stranu jsem si říkala: můj první, co já vím o vztazích, třeba najdu mnohem lepšího atd. atd. jenže nechtěla jsem jen kvůli tomuto důvodu opustit někoho koho miluji, kdyby ta láska vyprchala nebo mě podvedl nebo tak, to by bylo něco jinéh.......no on udělal to rozhodnutí za mně

arrow
profile_image
Petulaa
od 1. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Lenička
a prosím tě v kolika letech jsi se potkala se svým současným můžem? resp. od kolika let jste spolu, tak

arrow
profile_image
Petulaa
od 1. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Marge1980
....tak to bude asi moooc hezky večer a hlavně ta noc co? přeju ať všechno vyjde jak si to představuješ nebo ještě lépe

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené