1. . .5678
arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji Tiakia: e vám jasné,že tohle fórum není e-mimino ani mimibazar a fotky v diskuzích zůstanou když je včas nesmažete/24 hodin je čas na smazání,pak už nejdou mazat/,navíc tady diskutují i muži.Možná by bylo pro vás lepší svá těhotenská břicha dát do profilů,kde je můžete kdykoliv později smazat.

Jj, vím, musím to zítra smazat, i když tu nemám břicho Zatím

tak u prvního to začínalo jít vidět tak od toho čtvrtho měsíce a pak se zvětšovalo postupně, ale nijak velké ke konci nebylo, celkově jsem přibrala asi 13kg a u druhého u mě nebyl na bříšku žádný náznak těhu až do 23. týdne a pak narostlo strašně rychle, během dvou týdnů jsem měla velké břicho,no a na konci těhu hrůza, celkově jsem přibrala skoro 35kg. V prvním jsem nosila až do konce své bokové džíny na zavazování vpředu a volnější šaty, které jsem nosívala i normálně. A u toho druhého jsem taky nosívala jen o pár velikostí větší oblečení

arrow
profile_image
Lucrezia
od 26. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Tiakia: jen tak mě napadlo to připomenout,kdyby s matkama náhodou cloumaly nějaké hormony,tak že tohle není baby fórum úplně originál jako fóra různých plodilek,spermoněk a podobných.

tak já si myslím, že se tu kolikrát řeší ještě horší věci

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Lucrezia: to je fakt

arrow
profile_image
Domuska
od 18. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky, jsem v 8tt a zajímalo by mě, jestli je normální že mám větší břicho už takto brzo. a to jsem docela oplácaná

arrow
profile_image
Miasofia
od 30. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Domuska:
Já to taky tak měla, připadala jsem si jak nafouklá. Ale pořádně růst mi začalo až v šestém měsíci. Zatím jsem přibrala tři kila, tak jsem zvědavá, jak budu pokračovat

Já jsem šla z plochého břicha a vidět to na mě začalo být tak v tom 3. měsíci. Teď jsem v půlce pátého a už mám pěkné panděro a kila nahoře taky a to cvičím 4-5x týdně a jím zdravě... Do oblečení se tatím vejdu, mám skoro všechno bokové. A jinak nosím hodně legíny a šaty. Těhu oblečení plánuju nakoupit až na konci léta nebo na podzim.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené