arrow
Neprodává v Bazaru

Holky chtěla bych se zeptat jak u jiných probíhají Vánoce...mám bohužel na Vánoce z dětství takové vzpomínky (rodiče brali Vánoce jako ideální čas "zúčtování") že se na tyto svátky vůbec netěśím - nesnáším je. Už jsme se sestrou z domova pryč ale zatím všechny Vánoce jsme travily stejne s babičkama,rodičema atd.. vždy je to takový divadlo jak se máme všichni rádi.. a dusno.. tátovi ted praskla zase náka milenka a máma je hotová... nechci být letos na Vánoce doma. Bohužel nemám přítele se kterým bych byla...a tak nevím kde budu. sama? Jak trávíte vy Vánoce a jak třeba Vaśi rodičové snáší že chcete být jen s přitelem, jen s manželem atd.. (?)

arrow
profile_image
Zanet96
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Osobně Vánoce ráda vůbec nemám,jsou moc strojené,všichni se mají najednou mega rádi,cizí lidi ti přejou atd...nesnáším to...Ale když už jsou...,tak je trávím s rodinou,jinak bych je ani trávit nechtěla.Jsem sobec a i když jsem byla s přítelem,vždy jsem byla u rodičů,přijede tam vždy sestra s manželem a dětma(to jediné je na Vánocích super,ty děcka),také je odmítá trávit jinde než u rodičů(její manžel to přijal)
Jinak bych je nejraději zrušila,pro mě je to depresivní období.

arrow
profile_image
kacpo
od 9. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

nejlepší na vánocích je to volno...jinak moc dobrého na tom není...stává se to čím dál více komerčním svátkem..děs

Já mám Vánoce ráda. Slavíme s mamkou a jejím mužem,teď pár let i s babičkou,co bydlí s nimi. S přítelem si dáme doma dárečky a pak jdeme k našim. K jeho rodičům až další den. Zatím to vyhovuje,je to fajn.

arrow
profile_image
exmanželka
od 3. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jestli opravdu nechceš být s rodinou, leť si to užít někam k moři. My jedeme letos přes Štědrý den do Egypta, tedy celá rodina.

arrow
Neprodává v Bazaru

bydlím s přítelem a vánoční den trávím doma s ním a odpooledne navštívíme mou máti a bráchu , pak jdeme domů rozbalíme dárky a valíme k tchýni. jednou bych ale chtěla zažít vánoce u mooooře

tak zkus nějaké hory na vánoce

arrow
profile_image
estrellita
od 1. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tak já jsem loni poprvé trávila Vánoce s přítelem a jeho rodinou, protože moje rodinka je na různých koncích republiky...takže loni s jeho maminkou, bráchou a babičkou, druhý den s jeho malým synkem a před silvestrem s mou mamkou, jejím přítelem, babičkou, dědou a bráchou...a až po novým roce jsem se viděla s taťkou a jeho rodinou...no hektickééééé...jinak předchozí všechny Vánoce jsem byla vždy s mamkou a ani jsem si neuměla představit, že by to někdy mělo být jinak...časy se hold mění...vánoce jinak nemusím...i pro mě je to spíš depka než svátky klidu...letos chceme být s přítelem na Štědrý den sami a pak opět ten kolotoč s rodinami...

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji exmanželka: leť si to užít někam k moři

to už mě taky napadlo... jdu 17.12. na operaci s prsama tak myslim by to asi nebylo dobry ale mozna si proste zaplatim na cely tyden hotel v Praze a budu tam koukat na TV a číst si.

arrow
profile_image
Zanet96
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Janice28: mozna si proste zaplatim na cely tyden hotel v Praze a budu tam koukat na TV a číst si.

A proč ne?Bude to fajn,jen nesmíš smutnit.Já bych se nejraději také někam zašila,ale rodina by to nepřežila,mě by bylo tak krásně,Vánoce úplně vypustit

loni jsem měla první vánoce po rozvodu,takže nejdřív dcera k tátovi pro dary,pak k našim,tam večerře,pak doma dary..byla jsem z toho otrávená a ani mě to nebavilo..
letos bych byla radši sedět doma klidně sama,dcera aby si byla u táty a druhý den si uděláme vánoce spolu,třeba.A já bych si seděla u telky,žrala vanilkový rohlíky a koukala na pohádky.A nemusela bych pokrytecky sedět u našich,koukat se na otrávenou segru,napětí mezi ní a mým tátou a mámou a bráchou,prostě vztahy žádná sláva,tak proč si kazit vánoce.

Už asi 10 let každý Štědrý den klasicky večeře kolem šesté a pak odchod o patro výš k sousedům,kde je jakási generálka na Silvestra
Když byl synek menší,tak chodil s náma a většinou hráli se sousedovic klukem hry,co našli pod stromečkem a tak.No už dva roky odchází večer na diskotéku.
Tak vlastně vánoční večer je celkem slušná párty u nás.
Je to už prostě tradiční setkání po večeři u sousedů nad lahví bacardi,není vyjímkou do ranních hodin a někdy proběhne i ohňostroj

arrow
Neprodává v Bazaru

tak my trávíme Štědrý den s manželem sami, letos budou i první vánoce s dcerkou tak se těšíme. 25. a 26 pak chodíme na oběd po rodině, manžel už rodiče nemá, takže jdeme jeden den k mojim rodičům a další den se sejdeme všichni u mojí babičky.
Já mám Vánoce strašně ráda, hlavně takovou tu pohodu že se sejem všichni pohromadě, doma to voní cukrovím a koukáme na pohádky, Ale tu předvánoční dobu kdy jsou všude mraky nervozních lidí co se neustále za něčím honí, to nesnáším...

arrow
profile_image
ruzicka
od 27. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

tak já se tak nenápadně přidám a tiše se přiznám, že já jsem byla o minulých vánocích sama..byla jsem bez přítele a rodina je na dvě věci..takže než s někym být na Štědrý den a být v depresi, se staženým žaludkem, jsem si vybrala být radši sama, udělat si dobroty a koukat na tv..uteče to jako voda, jde jen o tu večeři, kdy vám v tv milionkrát řeknou, že by neměl na vánoce být nikdo sám, ale...., dá se to

Laky
Tak to máte fajn

HelliDior
Jojo je to fajn,my jsme s manželem zavrhli takové ty návštěvy příbuzných o svátcích,když chci někoho navštívit,tak nečekám na vánoce a navštívím.
24. od rána hezky ležíme u pohádek,pak jen nasmažíme řízky,klobásy,naděláme chlebíčky,u toho v klidu něco popíjíme,pak si dáme rodinnou večeři,rozdáme si nějaké dárky...no nejvíc jich dostávám poslední roky já když synek chce dárky jako televizi,řidičák a podobné,takže on své dárky zná předem.Mě překvapují oba moji "kluci" s radostí a někdy je to i mrtviční stav,jako loni,když jsem našla pod stromkem notebook mimo jiné.
No a oba svátky vánoční prostě lenošíme nebo když je hezky sluníčko,tak jedeme lyžovat a pak někam na svařené červené.Ale fakt žádné rodinné návštěvy.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené