Ahoj holky , zamotala jsem se do vztahu se spolužákem a nevím jak ted couvnout
Nejdříve sme spolu jen měsíc spali , až se do mě bezedně zamiloval a natlačil mě do vztahu.Pořád mě přemlouval abych to zkusila , jak za to nic nedám atd.. až mi to nedalo a opravdu jsme si řekla proč to nezkusit , já jsem se , ale nezamilovala Nechtěla jsme jít hlavně do vztahu , protože jsem si zvykla na svobodu a tu volnost.
Oč jde , začla jsme mít na něj strašnou averzi a to jsem spolu teprve týden . Oznámili jsme to spolužákum,rodičum,kamarádum.On je jak ženská,pořád mě stíhá ,jakmile neodepíšu do 5 minut už mě prozvání a nahání proč nepíšu.Pořád mi píše jak mu chybím , uplně v každé sms a stále otázky,si zamilovaná a chybím ti ? Nejraději by byl smenou každou minutu , ted sme spolu byli v pátek a viděli se pak v neděli a mohl se zbláznit, dnes mi napsal doufám , že příště budeš mít více času a nebudes se mě vyhýbat Přitom sme se neviděli jen sobotu. Holky , já nevím jak z toho couvnout vubec Budu ve třídě za srašnou , když se s ním po týdnu rozejdu a zblázním se když se budem výdat každej den ve škole a on to nepřekousne , neumí se aní naštvat nebo pohádat.Napsala jsem mu dnes , že musí počít jak mám taky kamárády a at s tím počíta , že nemužem být spolu každej den , okamžitě se omlouval a napsal děsně tě miluju a chápu to . Nemá sovji hlavu a dává jen na mě . On se holyk zblázní a nevím jak mu to mám říct po tejdnu , že s ním nechci bejt nevím co mám dělat.Příjdu si špatná a nechci mu ublížit , nezaslouží si to , ale ja mu to mám jemně říct.Co ldi ve třídě ? Nevím co mám dělat , staršně jsme se do toho zamotala .

Cituji Aneee: Nejdříve sme spolu jen měsíc spali

Ty jsi nepoučitelná, opakuješ stále stejnou chybu.
Musíš se s tím poprat a nést následky. A příště trochu přemýšlet, než si začneš s někým z party, s kamarádem ex přítele, spolužákem...

Ale tohle je jiný tady se to stalo právě obráceně, on se zamiloval a já ne .

arrow
profile_image
Annyta
od 30. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Týjo. Docela prekérka. No ono to asi nějak jemně nepůjde. Buď mu to oznámíš narovinu a uvidíš,co bude a nebo s ním zůstaneš a budeš se trápit. Ale nevodila bych ho zbytečně za nos. Taky jsem na škole chodila se spolužákem (2 roky) a do teď jsme přátelé a pravidelně chodíme na kávičku. Tak třeba si to nějak rozumně vyříkáte.

Cituji Aneee: Nejdříve sme spolu jen měsíc spali

Cituji Aneee: on se zamiloval a já ne .

proč spíš s někým koho nemiluješ?

Holka, okamžitě z toho ven! Ať se na tebe klidně naštve a ať se kldině zblázní... Ale čím dýl s ním budeš, tím to bude horší, věř tomu...

Reaguji na Annyta: No bude mě asi nenávidět , ale sám řekl at to s ním zkusím.Nějak jsem to neodhadla hold a to máme ted hlavně maturitu

Reaguji na Laky: Nejdříve to byla domluva na nezávaznej sex, boužel sex potřebuju a vztah jsem nějak nevyhledávala.

arrow
profile_image
Petunie
od 23. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Laky: proč spíš s někým koho nemiluješ?


nechápu!

Reaguji na Aneee:
Napřed se vyrovnej s rozchodem, zapomeň na ty Tvé excesy v opilosti, kdy voláš nebo píšeš bývalému, který už Tě má plné zuby. S rozchodem jses stále nevyrovnala a pokud zrovna nenaháníš bývalého, tak skáčeš z jedné postele do druhé. Promiň, ale z Tvých příspěvků to vypadá, že jsi za poslední dobu dala každému chlapovi ve Tvém okolí.

Reaguji na nicolblabla: Když já se toho tak bojím.Všichni mě ukamenujou.Po týdnu a já už chci rozchod.Hlavně on nepochopí proč, když mi nic neudělal , on ani nechápal právě , že jsem chtěla volnost a nechodit s ním

Já totiž neumím říkat ne Nechám se strašně lehce zmanipulovat a nevím co s tím

Cituji Aneee: Nejdříve to byla domluva na nezávaznej sex, boužel sex potřebuju a vztah jsem nějak nevyhledávala.

Hmmm,nechci to komentovat

Cituji Aneee: Když já se toho tak bojím.Všichni mě ukamenujou.Po týdnu a já už chci rozchod.

Na to jsi měla myslet dřív. My tady nic nevymyslím, máš jen 2 možnosti, zůstat s ním - což nechceš nebo rozchod. Tak je to jasný.

Já mu to vysvětlovala , že nedovedu být asi věrná , pač jsem si tak opravdu strašně zvykla na volnost a on mi na to řekl , klidně mě podváděj,ale jen mi to neříkej prostě. Tak on by snesl fakt moc on je do mě nezdravě zamilovanej , jestli rozumíte co tím chci říct a toho se právě bojím.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené