• zobrazeno 1348
 • likes 0
 • mám zájem 0
Datum vložení: 24.4.2012   Naposled upraveno: 24.4.2012 

Sada přípravků s kyselinou hyaluronovou JG - Neoby, hydratační omlazující

Velikost
Stav
Použité
cena včetně dopravy
969

Akce 

  Důvěryhodný ověřený prodejce
  100 %     pozitivní hodnocení 220    negativní hodnocení 0      Číst hodnocení

  Prodám novou nepoužitou sadu od JG kosmetiky.
  www.jg.cz
  Jedná se o čistící lotion Neoby pro citlivou pleť. - 50 ml
  Tonizující hydratační lotion pro všechny typy pletí. Je silně hydratační, regenerační, a v kombinaci s kolagenovou složkou hyaluronanu pleť zpevňuje, vrací a udržuje pružnost. Kyselina hyaluronová pomáhá vstřebávat aktivní látky z přípravku přes svrchní rohovou vrstvu, kde hydratuje a tonizuje. Slouží k dočištění a tonizaci pleti, zároveň pokožku připravuje na aplikaci dalších přípravků z řady Neoby.
  Dále o sérum Neoby. - 7 x 4 ml
  Rychle vstřebatelné sérum kyseliny hyaluronové v jednorázových ampulích. Pro okamžitou regeneraci všech typů pletí. Minimalizovaný obsah konzervačního alkoholu. Kyselina hyaluronová dokonale hydratuje, regeneruje a vyplňuje i nejhlubší partie kůže. Omlazuje kožní reliéf, udržuje pružnost a plnost pokožky. Staré vrásky vyhlazuje a zpomaluje tvorbu nových. Spouští spontánní redukci svrchní vrstvy kůže - hydropeeling. Účinně tlumí aknózní projevy pleti. Blokuje volné radikály. Aplikace do ovlasené pokožky zabraňuje zvýšenému padání vlasů. Zklidňuje pokožku po nadměrném oslunění.
  Také o Neoby cream. - 50 ml
  Rychle vstřebatelný krém s obsahem vysokomolekulární kyseliny hyaluronové vybrané kvality a dávkovačem pro čtyřiadvacetihodinovou péči o suché typy pletí a suché partie smíšených typů pletí. Rychle a účinně regeneruje a zvláčňuje svrchní partie kůže. Pomáhá spontánní redukci svrchní vrstvy kůže po hydropeelingu, odděluje přebytečné mrtvé buňky v rohové vrstvě pokožky. Uvolňuje pocit vypnuté kůže po aplikaci Neoby regeneru u suchých typů pletí.
  Vše je nové, nepoužité!
  Cena obsahuje i doporučenou poštu.

  Podobné nabídky