arrow
profile_image
Lucikik
od 9. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky.

Chodíte někdo na kosmetiku do Yves Rocher? Přímo do toho jejich salonu? Byla jste některá v Mladé Boleslavi na kosmetice? Jak to tam chodí? Je to kvalitní? Kolik to asi stojí?

Děkuji.

arrow
profile_image
misa_sisa
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já byla párkrát na kosmetice v YR v Praze ... platila jsem kolem 700? Nevím.
Moc mi to ale nevyhovovalo ... pleť před čištěním napařují párou a to mi nedělá dobře, nemohla jsem moc dýchat. A to čištění mi přišlo, že neberou moc důkladně. Mám pleť se sklonem k akné a nevyčistili mi všechno, prostě tak někde něco pomačkala, vyďoubla ... pak krátká masáž, maska. Nevím no, nenadchlo mne to. Od normální kosmetičky chodím ošetřená lépe a pečlivěji ...

arrow
profile_image
Lucikik
od 9. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na misa_sisa: Aha, děkuji. Ono asi i záleží na konkrétní kosmetičce... Já mám pleť celkem v pořádku, možná malinko sušší, ale žádné problémy. Tak mi jde spíše asi o tu masáž. Nevím, co by mi řekla samotná kosmetička.

arrow
profile_image
Doudou
od 27. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak já občas chodím, v Praze. A jsem velmi spokojená a přijde mi to i kvalitní ošetření. Salony jsou čisté a moderně zařízené.

Chodím bud na kratší (hodina?) nebo na delší (hodina a půl) proceduru. To kratší je klasické ošitění pleti. Maska. Napařování je pomocí přístroje. Po nípání obličej projedou takovým blikajícím přístrojem. To delší je i s masáží krku, ramen, dekoltu.

Ve všech salonech je to +/- stejné. Záleží samozřejmě na konkrétní kosmetičce, ale jinak mají stejné postupy a pravidla. Oceňuju, že se se mnou nebaví a na nic se nevyptávají. Jen ležím zabalená v osušce a hraje relaxační hudba. Fakt si to užívám a jak to tak píšu, tak se asi hned objednám

Cenu si nějak nevybavím. To kratší cca. za 800,- a delší cca. 1.100,- Kč. Ale na netu
http://www.yves-rocher.cz/kosmeticke_salony_yves_r ocher_v_cr_-_praha
jsou kontakty a ceníky.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené