Holky poraďte.Mám vlnité vlasy a používám různé šampony bez silikonu.Ale nikdy jsem ještě neměla šampon určený přímo na vlnité vlasy.Můžete mi nějaký poradit,ale bez silikonu? Já vím,že Balea jej má,víte ještě o jiné značce? Třeba i profi nebo z drogerie či lékárny, jen aby na něm bylo uvedeno,že je přímo na vlnité vlasy a bez silikonu.Díky.

arrow
profile_image
terinecka
od 15. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

arrow
profile_image
Murphy
od 21. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

VIP

Mop C-Curl Enhancing alebo Aveda be Curly
ň

arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A proč chceš šampon přímo na vlnité vlasy? Šampon ti sám vlasy nezvlní, šampony na vlnité vlasy bývají hydratační, protože vlnité vlasy mají sklon být suché, ale jinak nejsou nijak speciální.

Cituji bejbee: A proč chceš šampon přímo na vlnité vlasy?

Protože vlnité vlasy mám Nikdy jsem ještě šampon určený na vlnité vlasy neměla,chci vyzkoušet co s mými vlasy udělá.

Cituji bejbee: A proč chceš šampon přímo na vlnité vlasy? Šampon ti sám vlasy nezvlní, šampony na vlnité vlasy bývají hydratační, protože vlnité vlasy mají sklon být suché, ale jinak nejsou nijak speciální.

Mně třeba zvlní Právě mě se vlní, když jsou ty vlasy hodně hydratované a beru to jako kvalitu kosmetiky, když mám po ní vlnité lesklé vlnky. Jinak jsou vlasy vysušené a bez tvaru = kosmetika málo hydratuje.

Jinak k tématu bohužel neporadím, silikony neřeším, ale jinak jsem měla řad na vlnité vlasy spousty. Bohužel nevím, která měla silikony a která ne.

Reaguji na Patty: A můžeš napsat které šampony byly na vlnité vlasy nej? Z těch co jsi vyzkoušela-ikdyž ze silikony.Mrkla jsem Ti do profilu,máš tam Subrinu,jak jsi s ní spokojena?

arrow
profile_image
dasha6
od 2. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na KrásnéToulání:
Myslím, že ta Subrina je bez silikonů, bohužel to nemůžu zaručit
Ale k věci, měla jsem jí také- šampon a kondiš a byla moc fajn.

Cituji Patty: Právě mě se vlní, když jsou ty vlasy hodně hydratované a beru to jako kvalitu kosmetiky, když mám po ní vlnité lesklé vlnky.

Jo to jo, třeba teď mám kondicioner Pivinec a je fakt skvělý, vlasy se krásně v mém případě zkudrnatí a jsou heboučké, pokud tedy nevadí ještě další typ na balzám bez silikonů, ale není teda vyloženě na vlnité značky AS (privátní značka drogerie Schlecker).

arrow
profile_image
Holy
od 28. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak jsem si pořídila šampon ze Subriny na vlnité vlasy.Je bez silikonu a vlasy jsou super,nádherně se vlní! Dokonce se mě kamarádka ptala jestli jsem si vlasy nenatáčela.Věřím že i Lush je dobrý, ale nechce se mi platit poštovné.Prodej kadeřnických potřeb mám kousek od bydliště,tak Subrinu jsem si zakoupila tam.Neznáte některá ještě nějaký jiný profi šampon bez silikónu na vlnité vlasy? Ptala jsem se prodavačky v těch kadeřnických potřebách,jenže ta je úplně mimo tvrdila mi totiž,že veškerá profi kosmetika je bez silikonu .Když jsem se ohradila ,tak změnila tvrzení na to,že profi kosmetika obsahuje vymyvatelné silikony,ale to měla říct hned-né až na druhý pokus.Pak tvrdila i o šamponu ze Subriny,že obsahuje silikony,ale doma po prostupování složení,jsem tam žádný silikon nenašla.Tak se na radu ptám raději Vás tady na Omlazení,jste tady víc informované než naše paní prodavačka.

Tak co holky poradíte ještě ? Subrina je fajn,ale potřebuji ještě jeden šampon určený přímo na vlnité vlasy bez silikonu na prostřídání-nejraději z profi řady . Pátrám,gůglím,ale nic najít nemohu . Šampony z jiným zaměřením bez silikonů jsem našla,jen ty na vlnité vlasy se přede mnou zkrývají.U masek mi silikony nevadí,ale v šamponech mé vlasy a hlavně pokožka silikony už nedostaly několik let.Ale teď mi kadeřnice doporučila používat výrobky určené přímo na vlnité vlasy.

arrow
profile_image
Lauritta
od 18. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na KrásnéToulání: Podívej se v kadeřnických potřebách po Black, silikony nemá a myslím, že má i curly řadu.

Děkuji řadu na vlnité vlasy black má,jen jestli je bez silikonů to jsem nenašla.Kouknu v kadeř potřebách.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené