Pravá LV se pozná jednak podle kůže na uchách. Také u klasického monogramu je vevnitř vždy hnědá látka, nikdy ne hovězina, jak vždy uvádějí prodejci faků, nyní je nový model Neverfull a ten má uvnitř také látku, ale není hnědá, je béžová a jsou na ní čárky a malé znaky LV.

Navíc klasický momogram a vzor Damier nejsou celokožené kabelky, jsou z tvrzeného a máčeného plátna, proto Monogram Canvas a Damier Canvas ( canvas je plátno). Vím, že toto mnoho majitelek Lv nerado slyší, protože je docela nehorázné dát na vlastně látkovou kabelku takové peníze, ale je to tak. prostě nejsou kožené. ptala jsem se na to několikrít v obchodě Lv a sami mi to řekli, dříve bych to také nevěděla.

Dalším znakem pravosti je žluté štepování, které ma na madlech vždy 5 stehů, nikdy jinak. Madla jsou vždy zakončená jako by natřenou červenou barvou, u faků je to nalepená guma. Dál už nevím, ale jistě je toho víc.

Kolekce Multicolor je dá sehnat již od nějakých 30 tisíc, ale je to docela sílá. Také se mi nelíbí, je moc barevná a trochu kýčovitá. nejhezčí je podle mě kostičkový Damier a z modelů již zmiňovaný Speedy. ten stojí právě kolem 13 tisíc, protože nemá pevné dno, pro je levnější. I nový modek Neverfull nemá pevné dno a má užší ucha, takže stojí zase kolem 13000, je to tah Lv, jak tuto značku alespoň malilinko přiblížit nám normálním lidem. Ostatní modely i v klasickém monogramu a Damieru stojí kolem 20 tisíc.

Ještě jsem si vzpomněla, že originál Lv nemají nikdy ucha zabalená v celofánu, jak bývá zvykem u faků, a nikdy nemají na sobě pověšenou plastovou cedulku s Lv, což je další znak faku.

Nyní se vždy prodávají ve světle žlutém až béžovém dustbagu s celým nápisem Louis Vuitton ( ne jen LV), dřívě byl dustbag středně hnědý a byl na něm jen ten monogram Lv. Dustbag je vždy z kvalitní látky, poměrně silné, nikdy ne z tenkého neidentifikovatelného materiálu, který mají faky. Šňůrka na stažení je silná, ne tenounká jak u faků.

Tak a teď už fakt nevím:-)))))

arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, Pavlo,
Damier se mi nejvíc líbí a zdá se mi, že to má i Bára Nesvadbová, viděla jsem u ní myslím dva druhy. Je fakt, že se ke všemu hodí. Od Tebe z aukra vím, že nejsou ty běžné kožené a taky mně to pobouřilo! Co myslíš madlami? Lituju, že už nemám ty fejky, pořád ně bych si to prohlédla.
Evo, díky za tip. Co vanilka? K vanilce a parketám jsou krásné české křišťálové lustry, křišťál že má dobrou auru, nebo co podle fengh shui, navíc se taky hodí ke všemu. Akorát řeším, jestli se mi líbí víc se stříbrnou, nebo zlatou "nohou". Vítězí stříbrná a mám takový i v kuchyni, nevědela jsem, co do kuchyně dát, nic se mi nelíbilo a hodí se i tam a navíc pozvedne každou místnost. Viděla jsem i černý a je dost morbidní, ale taky se mi líbil.
M.

nikousek
úplně souhlasím je to vyčerpávající. Já miluji speedy a mám ještě noe. A miluji damier, ovšem třetí už ne, to bych byla fakt ujetá.
Ale damier se podle mě ani moc nekopíruje, o tyto faky není tak moc zájem jako o ty s monogramem.

eva1960:

podle mých zkušeností se kopíruje úplně vše. Dokonce i značky Fendi, Prada, Hermes, prostě vše. I značky jako Francesco Biasia, ale to ne u nás, jen v USA, u nás naštěstí tato značka není tolik známá, proto nemá cenu ji kopírovat, málokdo by si ji koupil, aby zbytek světa ohromil:-))))

U LV se kopírují i nové modely a kolkce, mám takový pocit, že jakmile se objeví nová kolekce, za pár dní se vyrojí i její napodobeniny. Nechápu to, ale je to tak. Koukni na Aukro, tam je to jedna velká napodobenina, co se LV týče. Jakýkoli model, barva, kolekce, prostě hnus.

Maria:

Madla jsou ucha a to špetování jsem myslela u úchytu ucha na kabelce, tam je vždy 5 stehů.

Nejsem blázen do Lv, mám jen pár kousků, zatím 3 kabelky a někajé drobnosti, jako jsou etuje na kosmetiku, k narozeninám od manžela dostanu můj vysněný Speedy 30 v Damieru. Pak skončím, 4 kousky kabelek mi bohatě stačí. Ale drobnosti se u Vuittona dají sehnat kolem 5 tisíc, což je poměrně dobré.

arrow
profile_image
Radull
od 26. 4. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ty jo,tak to zírám, je to vyčerpávající odpověď,asi se kouknu na tenebay,lepší jetá,ale pravá než kopie. Budu ráda za 1 kabelu LV

radull
bude ti to třeba chvíli trvat, možná pár měsíců ale věř mi že trpělivost se vyplatí.
A ještě všem, kdo má rád nápadné kabelky krásných barev doporučuji paddington - jsou výrazné, mají krásný design a nikdo je tady nenosí. S touto kabelkou budete nepřehlédnutelné. A NEJSOU NIJAK PROFLÁKNUTÉ. Dělala je Stella Mc Cartney a v peněžence těch 500 určitě najdete.

Samozřejmě Paddington by Chloe jsou drahé, ale tyto paddingtonky tomu říkají designerské kousky, nesnaží se nějak moc aby to byla čistá kopie, prostě je to krásná kabelka a mám na ni také zálusk.

arrow
profile_image
Radull
od 26. 4. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

eva1960
No moc anglicky neumím,tak mi bude muset pomoct kamarád,nerada bych naletěla. jak se dá zjistit na ebay,že to není kopie? a ještě kde se dají sehnat ty kabelky paddington?

arrow
profile_image
Radull
od 26. 4. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

A je prava,že ty LV fakt má dost holek ať už pravou nebo falešnou,takže možná zapátrám po jiné značce

nikousek
Můžeš pro mě prosím něco udělat? Podívej se na www.aukro.cz, tam prodávají LV za směšné ceny, prodejce stana7777, nebo valerie 9 tuším, mají ucha v celofánu, jsou to padělky? Z obrázku to fakt nepoznám a v outletu jsem do těhle krámů ani nešla. Zkusila jsem si tam objednat peněženku LV, jestli je to plagiát je mi to fuk, ale u kabelky bych se nerada sekla. Děkuji moc, Lenka

Lenička:

jsou to padělky, opravdu to nekupuj. Na Aukru bylo originálů zatím asi jen 5, takže to opravdu není nejlepší míšto na nákup originálu. Myslím, že raději nic než padělek.

nikousek
prubla jsem za pár stovek peněženku, ta je schovaná v kabelce a nebo ji daruji, ale dík za tip, jak poznat pravou. Jestli je to tak, tak opravdu radši nic, to si počkám, až budu mít žaludek dát 15 tisíc za malou kabelku. Zatím si za to ve freeportu pořídím šatník na dost dlouho.
Hned jak jsem to včera od Tebe dočetla, jukla jsem na aukto a ejhle - většina kabelek zaručeně originálních má ucha v celofánu a visačky na nich. Ale kosmetiku jsem tam koupila dobře, hlavně malá cestovní balení, to se mi hodí a jsou v tom originály. Tak díky moc a někdy pa, budu to tu pročítat. Jinak jsem na prsou. Lenka

lenička
pokud někdo prodává na aukru kabelku LV je to z 99 % padělek. A jestli je pravá, tak bude za min 18 tis. Nekupuj!
Podívej se na ebay, já vím že se opakuji, ale mám od nich kabelku od nějaké japonky, je ¨vidět že je fakt dlouho nošen, typla bych tak na 10 let, ale zase mám pocit, že ji někdo přede mnou měl a s láskou opatroval a pak ji dal dál. Nebojte se koupit obnošenou kabelku, je na ní na první pohled vidět, že to je originál, neztrapníte se a tyto fakt drahé věci se běžně předávají z matky na dceru.

radull
najeď si na ebay, zadej jméno paddington a tam ti vyskočí kabelky. Pokud je to od 200 dolarů za kus, tak je to originál. Ale pozor.
Na amerických stránkách si zkus zadat název designer bags. Podle návrhářských kousků dělají podobné kabelky, ale nejsou to přesné napodobeniny, prostě se inspirují návrháři. A ujišťuji tě, že známá tu paddingtonku má za 30 dolarů a je fakt úžasná. Prostě ty kabelky jsou ve stylu co navrhla stella mc cartney. Takto se vyrábí i kabelky Kelly a Birkin, mají stejný tvar jako Hermes ale nevydávají se za ně.
Ale paddington má nádherné barvy, třeba zelenou, žlutou, okrovou, růžovou, samozřejmě hnědou, černou. Nemusíš umět ani moc anglicky, když tak mi napiš, pomůžu ti.

arrow
profile_image
Radull
od 26. 4. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

eva1960
Díky moc,kouknu na to zítra,to budu mít čas,teď valím do fitka shodit pár špíčků-kéž by to šlo tak rychle. Ten ebay je vážně věc!

arrow
profile_image
Katka
od 17. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

eva1960
Tý jo. Mrkla jsem na ebay, bavilo mě to asi minutu. Věřím, že se tam dá perfektně nakoupit, ale na tohlencto já nemám trpělivost. Závidím.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené