arrow
profile_image
HankaCake
od 26. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj,
řeším ve své hlavě už delší dobu jeden problém. S přítelem jsme spolu přes tři roky, a poslední dobou jsme procházeli menší krizí. Problém je v tom, že kromě prvního roku z jeho strany není žádná iniciativa ohledně našich schůzek. Vídáme se jen v úterý a sobotu večer, a už to je pro něj moc. Stále mi předhazuje, že nemá čas a vyčítá mi, že ho svazuji. Když nenapíšu nebo nezavolám já, jestli se uvidíme, dokola se ho vyptávám v kolik, tak on sám se neozve a potom tvrdí, že když jsem se neozvala já tak ho to nenapadlo. Používá například dneska - dneska večer nemám čas, ( sobota ) tak ti věnuju i příští pátek a podobné. Cítím se jako bych měla jeho pozornost jen za odměnu. Moc mě to mrzí...já s ním čas trávím ráda, a vždy se nemůžu dočkat až bude ta vytoužená sobota. On má na prvním místě přátele a práci.
Četla jsem rady jak si najít vlastní koníčky a podobně, ale to mi přijde účinné spíš když bysme spolu bydleli a ne se vídali tak málo...i když jsem se snažila dělat "nedostupnou" z večera o samotě jsem neměla nic.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mě to teda připadá, jako trošku divný vztah. To jako kdyby jsi se třeba měsíc neozvala,tak on se taky neozve??

arrow
profile_image
HankaCake
od 26. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Myslím, že až tak přehnané to není..normálně mi píše, jde o to, že sám nenavrhne : Budeme spolu? a když to nenavrhnu já tak prostě nic. A pak když se ho zeptám proč se nikdy neptá první tak mi řekne že řeším zbytečnosti, a že je to tak přece pořád...Asi už je pozdě to měnit :-/

arrow
profile_image
sunnymoon
od 25. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

podle mě už nemá zájem, jen ještě nepotkal nějakou jinou, nebo mu to tak vyhovuje, že se jednou/dvakrát týdně sejdete, vyspíte spolu a zbytek se může věnovat svým koníčkům, kamarádům, kdo ví, možná má i jinou přítelkyni už (nebo milenku), chlapi se celkově neradi rozcházejí, proto se snaží dělat vše proto, aby se s nimi rozešla holka (v okolí takových znám spousty a fakt to dokážou táhnout takhle léta)...nerada to říkám, ale z toho co píšeš fakt moc zájmu z jeho strany nevidím...já bych v takovém vztahu být nemohla...

arrow
profile_image
Jully
od 14. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

kolik mu je?

a co děláte, když jste spolu? jaký máte program, to vymýšlíš také ty, kam půjdete? je každé rande jiné? jinak krásné?
kolik je tobě a kolik jemu?

arrow
profile_image
HankaCake
od 26. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Jully:
25 já mám 20
Reaguji na Hej_bejby:
protože jsme spolu většinou jen večery, díváme se na film, nebo jdeme na večeři. Pokud jsme spolu dýl, ( přes den ) tak se někdy nudím, on dlouho spí, a nikam se mu nechce..Největším problémem je, že se mnou nechce chodit třeba na zábavy, tam chodí jen s přáteli a mě tam nechce. Navíc nemám moc peněz ( studuji ) takže na nějaké výlety to moc není.
A protože jsme spolu přes tři roky tak každé rande určitě jiné není, spíš je to stereotip, a teď jsme se hodně hádali, takže ani moc krásy v tom není.

arrow
profile_image
Ivónie
od 26. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

My jsme to měli podobně (jsme spolu 3 a půl roku). Ne, že by se mnou nechtěl být, vždycky se snažil přizpůsobit tomu, kdy mám čas já (studuju v jiným městě), ale prostě všechny schůzky a společný aktivity jsem musela navrhovat já.

Vyřešila jsem to jednoduše - řekla jsem mu to. Řekla jsem mu, že mi vadí, že sám nic nenavrhne (i když u něj to není o tom, že by se mu se mnou nechtělo nikam jít, ale spíš se mu nad tím nechce přemýšlet) a že já pořád musím vymýšlet kdy se uvidíme a že mi to připadá, že se mu vnucuju. Navíc já jsem studentka a on pracuje, takže když někam jdeme, tak chce všechno platit sám a mně je pak blbý vymýšlet nějaký "dražší" aktivity.

Naštěstí je to chytrý chlapec a pochopil to a teď je plánování společnýho času tak nějak půl napůl jako na začátku vztahu.

Takže co ti radím já, je komunikace.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mám pocit,že už o tebe nemá moc zájem Kdyby tě bral jako přítelkyni,tak by tě bral třeba i společně se svými kamarády....

arrow
profile_image
HankaCake
od 26. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Juu:
to on nedělal nikdy ze začátku jsem nechtěla mezi ně chodit já, tak bylo mi 16, omluvila bych to tím všem bylo tak min.o pět let víc. a v tomhle věku to bylo znát, teda pro mě.
Ale teď mi to vadí, ne tak to, že nechodím mezi jeho přátele, ale že když je sobota večer, tak se nikam nejdeme bavit, prý se se mnou sám nebaví, a s jeho partou nechce.

Cituji HankaCake: .Největším problémem je, že se mnou nechce chodit třeba na zábavy, tam chodí jen s přáteli a mě tam nechce.

To ti přijde normální? Že se vídáte tak málo a na zábavu jde raději s někým jiným?

Cituji HankaCake: prý se se mnou sám nebaví,

Klasický případ znuděného sobce.

Cituji HankaCake: On má na prvním místě přátele a práci.

Pochybuju, že tohle se ještě někdy změní. Až přijde rodina apod., bude tě to žrát čím dál víc.

arrow
profile_image
katherin
od 17. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Bych ho kopla někam, divim se že tě to s nim baví Já bych se kousla a další schůzky nenavrhovala prostě a vůbec bych tohle téma nevytahovala, myslim že mu to doblejskne a pokud ne, tak by ses měla zamyslet jestli ti ten "vztah" za to stojí.

arrow
profile_image
Janeis
od 18. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Na tak na tohle jsou asi jenom dvě rady...Rozchod ,což asi nechceš i když se ti divím po tomhle nezájmu a lhostejnosti z jeho strany a nebo prostě se na to vykašli,nic neplánuj a čekej co se bude dít....Je k tobě docela lhostejný,takže pochybuju že nastane nějaká změna ale tak uvidíš no...Bud s tebou bude chtít být a začne taky projevovat nějakou aktivitu a nebo ne...A to už asi nemá smysl aby si se pak pořád trápila....

Sobec první kategorie! Tak s tebou se nebaví, mezi své přátele tě nevezme, a sám se neozve-skvělý vztah a partner opravdu. Promluvila bych si s ním o tom-jak to vidíš ty, co cítíš, co ti vadí a pokud se to nezmění, tak uvažuješ o rozchodu-pokud ti řekne, že řeší blbosti a on nic řešit nebude, tak je to opravdu sobec, který si žádnou šanci a pokračování vztahu nezaslouží a rozešla bych se s ním. Nebo ty v tom vidíš nějakou perspektivu do budoucna, pokud se nezmění? Já ne.

arrow
profile_image
HankaCake
od 26. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji aksile2aksile: Nebo ty v tom vidíš nějakou perspektivu do budoucna, pokud se nezmění?

nevidím...ale je pro mě těžké se rozejít, obecně nemám moc ráda změny..jsem na něj zvyknutá, mám ho ráda. Ale možná to bude jediné řešení pokud svůj postoj trochu nezmění...protože jako vyhlídka do budoucna ( děti, práce, společné bydlení ) mě jeho současné chování děsí

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené