arrow
profile_image
Enriketa
od 9. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky

Dneska píšu za kamarádku, která tu nemá účet, ale obrátila se na mě s prosbou o radu a nejsem si jistá, co jí poradit.

Šli byste na rande s cizím člověkem, který vás oslovil na ulici? Jde o to, že jí řekl, že ho zaujala, ale že spěchá a musí bohužel odejít. Teď jí napsal, jestli nepůjdou do kavárny. Jevil se mile, ale byl prý až moc milý a bojí se, že je to úplně neznámý člověk, o kterém kromě křestní jména nic neví.

Děkujeme za názory.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mě zvou celkem často, a asi i proto bych s cizím člověkem nešla Možná kdyby mi byl sympatický a já volná, ale dost o tom pochybuji Ale ať to zkusí, nemá co ztratit, když se sejdou na rušném místě za dne

Cituji Pettttrushka: Ale ať to zkusí, nemá co ztratit, když se sejdou na rušném místě za dne

Souhlasím, jestli se jí aspoň trochu líbí, tak ať jde, proč ne, vždyť pak už se vidět nemusí.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Také se mi to stalo.. Docela se divím, že tvá kamarádka dala tomu cizímu člověku kontakt . Pokud má zájem ho poznat, proč ne, ale viděla bych to pro jistotu na rušné místo.

arrow
profile_image
Andreika
od 4. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Záleží co to bylo za člověka. Každý je ze začátku cizí. Musel by mě hoodně zaujmout abych o tom alespoň přemýšlela. Kdybych se rozhodla pro tak bych šla na známé místo protože člověk nikdy neví.

Radím zkusit to, co by se mohlo stát v kavárně? Ale opatrně...
Mě teda nikdo na ulici neoslovuje, ale když se nad tím zamyslím, kdybych byla sama, asi bych si pak hrozně vyčítala, že jsem to nezkusila Takový to - "co kdyby".

Jinak, není to úplně ta situace, ale s mým přítelem spolu jsme už skoro pět let a poznali jsme se na online chatu, psali jsme si pár dní a pak jsme se sešli naživo, šli jsme se projít Já to tehdy řešila hrozně moc a bála jsem se, že na to nějak doplatím, ale ta zvědavost zvítězila a ještě že tak..

arrow
profile_image
Enelya
od 8. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Určitě bych šla.. Sešla bych se v kavárně nebo podobně, to je samozřejmé. Ale kdybych nešla, tak si to budu vyčítat..

arrow
profile_image
Dendínka
od 30. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Když mu dala kontakt, tak už se asi vnitřně rozhodla, že by to chtěla zkusit, ne?

Cituji Andreika: Každý je ze začátku cizí.

Přesně tak.

Za jednu schůzku nic nedá, ukončit to může vždycky. Naopak by mohla litovat, kdyby to nezkusila. Ale asi být jí, tak řeknu třeba nějakému kamarádovi, kde jsem a s kým. Popřípadě aby šel do té kavárny (na rušné místo ) taky a sedl si někam v dohledu.

arrow
profile_image
Žlutá_lentilka
od 30. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Šla bych. Nebo spíš - chodím . Hodněkrát se mi stalo, že mě kluk oslovil (nejčastěji v HMD ) a pokud mi je sympatickej, dám mu kontakt a sejdu se s ním. Podle mě se není čeho bát a nemá kamarádka co ztratit )..

arrow
profile_image
Moon20
od 19. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kdyby mě zaujmul, určitě bych to zkusila. Jak tu píší holky, někde na rušném místě. Kavárna ideální, nicméně bych se s někým dohodla, aby mě pak nějaký kamarád hodil autem z té kavárny domu, kdyby se "neznámý" choval podezřele!

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Moon20: Kdyby mě zaujmul, určitě bych to zkusila. Jak tu píší holky, někde na rušném místě. Kavárna ideální, nicméně bych se s někým dohodla, aby mě pak nějaký kamarád hodil autem z té kavárny domu,

Asi tak

Ve většině případů je přítel napřed cizí člověk. Nevidím důvod, proč rozlišovat, zda vás poprvé oslovil v knihovně, kavárně, na ulici.... Blbec si vás může najít kdykoliv, já ty největší poznala přes své kamarády. Pokud by tedy nebyl vlezlý a zaujal mě, proč ne, šla bych.

Šla bych - chodím Jsem porůznu oslovována často, nescházím se s každým, ale s většinou ano, na poprvé jen na pokecání, aby mi právě nebyl úplně cizí.
Je to vždycky takový "vzrůšo", jaký to bude, ale když si nebudou rozumnět, tak vždycky může odejít. Vybrala bych nějakou kavárnu v centru, na rušné ulici a ne třeba moji oblíbenou (co jen kdyby nááhodou). Určitě se aspoň zmínit pár lidem.

arrow
profile_image
Smiley_Susie
od 3. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Mě také jednou napsal jeden kluk... asi tři dny jsme si psali.. pak sme nějakou dobu spolu chodili ven a ted spolu chodíme

Ale znaly ho 3 kamarádi takže jsem si řekla že to bude normální kluk Ale nevěděli že s ním pujdu Pro mě to byl uplně neznámí člověk.

arrow
profile_image
Kacka_S
od 10. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jak říkají holky, s dotyčným bych se sešla v kavárně, nebo kdekoliv je víc lidí. pro jistotu se nenechat odvézt autem, ale jet domů MHD. Já třeba na sebe nedávám nikdy cizímu člověku tel. číslo. Jen mail, maximálně fb (ten se dá taky pro uživatele bloknout)

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené