arrow
profile_image
WampCherry
od 14. 7. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zdravím dámy,
nedávno jsem se rozhodla zesvětlit černé vlasy. Mé vlasy jsou hodně světle hnědé a za dva týdny po obarvení jsem vypadala už jako plešatá, ten kontrast byl velký. Udělala jsem si melír pomocí čepice a použila jsem dva zesvětlovače od Syoss. U kořínků mám ten melír blond a v délkách rezavý a s různými fleky.
Můj dotaz na vás zní, jestli máte zkušenost právě s odstínem 616. Četla jsem, že se Schwarzkopf Perfect Mousse celkem rychle vymývá a tím pádem mám strach, že mi ty fleky nepřekryje. A chytá ten odstín dobře nebo je to pak příliš tmavé?
Nepište prosím, ať si zajdu ke kadeřnici, mám špatné zkušenosti.
Děkuji.

Osobní zkušenost nemám, ale našla jsem aspoň tuto recenzi, snad ti trošku pomůže Jinak moje mamča Mousse používala, odstín pralinka a chytá tmavě dost, ale neskutečně rychle se vymývá

http://barvy-vlasy.heureka.cz/perfect-mousse-perma nent-color-616-mrazive-cappuccino-barva-na-vlasy/r ecenze/#section

arrow
profile_image
WampCherry
od 14. 7. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Nikuška: Děkuji za odpověď. Ta recenze může být klidně reklama, tak dám na zkušenost Vaší maminky a radši do té barvy nepůjdu, ať zbytečně nevyhodím peníze.

Cituji WampCherry: dám na zkušenost Vaší maminky a radši do té barvy nepůjdu, ať zbytečně nevyhodím peníze.

Za maminu můžu poradit hnědé odstíny barev od Garnier Color Naturals Já je používám také, akorát v blond odstínech, chytají velice dobře a nejsou to úplné chemické dryáky

arrow
profile_image
WampCherry
od 14. 7. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Nikuška: Na té Perfect Mousse se mi právě líbilo, že je to pěna a mám z toho pocit, že má "lehké" složení a neničí to tak vlasy. Ale asi je to vhodné používat jen k dotónování jako přeliv. O Garnieru jsem slyšela, že má dost kvalitní barvy. Působí vlasy pak hebce nebo jsou vysušenější a "gumové"? Zvlášť u blond barvy musí být člověk opatrnější ještě jednou tolik. Přemýšlím, že bych tím nabarvila mamku na blond. Máte právě s touto barvou ty nejlepší zkušenosti nebo ještě s nějakou jinou?

Cituji WampCherry: Působí vlasy pak hebce nebo jsou vysušenější a "gumové"? Zvlášť u blond barvy musí být člověk opatrnější ještě jednou tolik. Přemýšlím, že bych tím nabarvila mamku na blond. Máte právě s touto barvou ty nejlepší zkušenosti nebo ještě s nějakou jinou?

Co mám vyzkoušené, tak mi Garnier vlasy nikdy nevysušil, jako například barvy od Schwarzkopf Palette nebo Loreál Vyzkoušela jsem snad všechny lepší značky a nejvíce jsem spokojená právě s Garnier Natural Colors Ani nemají ten typický žíravý zápach, tak snad budete spokojená i Vy s maminkou

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené