arrow
profile_image
SantaMaria
od 25. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Zase třeba v Jižní Americe není výjímkou být v patnácti matkou, ve třiceti babčou, ale tak oni to tolik neřeší.
Za sebe si myslím, že není od věci počkat si až na to člověk opravdu bude mít chuť, blbost je začít se sexem jen proto, aby to měl člověk za sebou a měl o čem mluvit. Těch 16-17 klidně stačí. Já si počkala ještě o fous déle a taky mi ve výsledku nic neuteklo.
Na krovky mě ale složila moje kolegyně z dřívější práce, její dcera odjížděla na lyžák a ona s ní šla na gyndu zařídit jí antikoncepci, aby si holka mohla bez obav užít. Slečně táhlo na čtrnáct. Tak každý to má jinak.

arrow
profile_image
Áď4
od 20. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mně je 17 a už si začínám připadat kapku divně

arrow
Neprodává v Bazaru

Záleží na tom jestli už se na to cítí nebo ne, podle mě hloupost začít třeba už v těch 15 jen tak jako úlet jen proto, aby byly in nebo já nevím jak to říct, ale pokud by měla holka hodného kluka a chtěli by oba tak proč ne

arrow
Neprodává v Bazaru

SantaMaria
její dcera odjížděla na lyžák a ona s ní šla na gyndu zařídit jí antikoncepci, aby si holka mohla bez obav užít. Slečně táhlo na čtrnáct. Tak každý to má jinak.

To už je úlet no

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

sex v 15 je podle mě velmi brzo , ale dnešní doba je jaksi jiná. Podle mého názoru 15 letý človíček nemůže mít ze sexu žádný požitek a taktéž ho můžou tyto prožitky poznamenat do let budoucích. Nicméně , každý ať koná dle svého uvážení . Zda to stálo za to či ne , posoudí jistě každý sám.

Cituji SantaMaria: Na krovky mě ale složila moje kolegyně z dřívější práce, její dcera odjížděla na lyžák a ona s ní šla na gyndu zařídit jí antikoncepci, aby si holka mohla bez obav užít.

asi záleží jak se na to kdo dívá, pokud matka sama v tom podporuje své dítě tak brzy je to divné , ale na druhou stránku to chápu .Pokud to rodiče berou z předvídavosti , že by ona dcera začala sexuálné žít nepřipravená , radši si to pojistí a sami se do toho zaangažují třeba zmiňovanou antikoncepcí. Předejde se tak možným následkům jako je nechtěné těhotenství.

arrow
profile_image
ivetkaa
od 28. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Začla jsem v 19ti, hodně kamarádek kolem mě začlo tak v 18ti či 19ti, někdo dokonce i déle, málokdo dřív, a to nejdřív v 16ti...Jednou jsme se o tom bavili s přítelem a říkal taky, že mu to nepřišlo nijak divný, že jsem do 19ti nikoho neměla, že většina holek od nich ze třídy taky začla kolem tohohle věku, někdo i až na vejšce, akorát mě vždycky štvaly dotazy v Top Dívce apod. časopisech, kde se 13ky ptaji, jestli by už se neměli s přítelem vyspat, to jsem trochu nad sebou pochybovala Ale já si v 15ti víc jak vodění za ručičky fakt nedokázala ani představit

arrow
profile_image
Madlenka84
od 13. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To je individuální... Právě u mě na tomto ztroskotala spousta "vztahů", protože žádný kluk nevydžel čekat, až se já budu cítit připravená. Takže jsem si první milování odbyla až v 18ti, kdy už jsem věděla, že to fakt chci a bylo to z lásky... A nepřipadá mi, že bych o něco přišla, takže podle mě není kam spěchat.

arrow
profile_image
anyme
od 5. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Rozhodovala jsem se, jestli to zde uveřejním, ale což. První sex jsem měla v 15 letech. Byl s nesprávným člověkem, nic jsem z něho neměla, takže nemělo smysl tento akt opakovat. Chci ještě podotknout, že jsem již brala HA a styk proběhl ještě navíc s kondomem. Momentálně mi táhne na dvacet. Mnoho z vás by nejspíš řekla, že když jsem začla v patnácti, tak už mám na kontě slušné číslo, to je ale omyl. Za sebe můžu říct, že 15 let mi na zahájení pohlavního života přijde opravdu brzo a dívky v tomto věku z toho opravdu nic nemají. Většinou dívky stejně jen podlehnou nátlaku chlapce, který se sexu dožaduje co nejdřív, aby nebyl poslední panic v partě

arrow
profile_image
tkanule
od 5. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na anyme: souhlasím, mně bylo 16 (on o dost starší a bylo to prostě jen podlehnutí jeho potřebám). A pak jsem se k tomu "vrátila" až v 19.

arrow
profile_image
Aria
od 16. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Je mi 18 a měla jsem už možnost mít sex, ale vždycky jsem vycouvala. Prostě jsem se na to necítila a nemám potřebu "to" dělat jenom proto, aby můj přítel byl spokojenej, nebo abych nebyla poslední panna ve třídě.
Myslím, že je v pohodě čekat a nespokojit se jen tak s někým. I když uznávám, že někdy je mi to blbé, říct, že jsem v 18 ještě panna...

arrow
profile_image
DanielaM
od 10. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Aria: někdy je mi to blbé, říct, že jsem v 18 ještě panna...

Však to nemusíš nikomu říkat, jestli jsi nebo nejsi panna

arrow
Neprodává v Bazaru

Máte pravdu, že je to dost individuální.

Moje osobní zkušenost je v 15, dokonce čerstvých patnácti, ale s přítelem jsme doteď (zatím 4 roky), v té době už jsme spolu půl roku "chodili" a vůbec ničeho nelituju.

Ale teda ta matka, která dceři zařídila antikoncepci ve 14, to už je fakt moc, tam už něco není v pořádku.

arrow
profile_image
maggievici
od 30. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Moje poprvé bylo zhruba půl roku po 15. narozeninách s tím, že s přítelem už jsem víc než rok byla. Původně on byl ten, co by ještě čekal, ale prostě v "tu" chvíli jsme chtěli oba. HA + kondom samozřejmostí. Líbilo se mi to, protože to bylo z lásky a navíc já jsem vždycky patřila mezi ty psychicky vyzrálejší slečny. Vydrželi jsme pak spolu asi dva další roky Ale jak pamatuju spolužačky, tak některé i ve 14 a podobně a rozhodně na to psychicky připravené nebyly. Spíš trhnout rekord. To já o sobě jsem myslela, že budu spíš ta, co bude mít poprvé později.

arrow
profile_image
UsmejSe mojeid
od 18. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Myslím, že Plzák říkal, že na sex je člověk připraven až když je schopen zodpovědně čelit všem možným důsledkům: otěhotnění, pohlavní choroby,...
Plně s ním souhlasím. Když si vzpomenu, jaké jsem měla v 15ti letech zájmy, myšlenky, s jakými lidmi jsem kamarádila. O sexu jsme snad ani nemluvili. Nemyslím si, že jsme byli opoždění. Prostě nás víc zajímaly jiné věci. Samozřejmě jsem četla takové ty dívčí časopisy, ale co se týče sexu jsem věděla, že na tohle mám ještě čas. Zato jedna moje tehdejší kamarádka se vyspala s klukem asi týden po 15. narozeninách. Mám pocit, že si chtěla spíš jen něco dokázat, aby měla o čem mluvit a byla něčím zajímavá. Postupem času si vypěstovala pověst rajdy.
Ze svého okolí neznám nikoho, kdo by byl schopen nést všechna rizika sexu v 15ti letech, takže za sebe říkám ne.

arrow
profile_image
_BaRuSa_
od 17. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já svoje poprvý měla docela nedávno, je mi 16. Bylo to taky tak trochu z podlehnutí, jelikož můj bývalý na to byl tak trochu vysazenej, ale taky si počkal zhruba ty 2 měsíce a to trpěl, ale já na sebe byla pyšná, že sem mu jen tak nedala. Bylo to z mé strany z lásky, jinak bych mít sex asi nemohla, nevím přijde mi to trochu takový soukromí, než kdybych se vyspala s kdekým na každý akci, jak to některý holky dělávaj, potom to ví všeci a já sem trochu stydlivka Ale co tak vím tak spousta holek chrápe s klukama už od 14-ti některé mozná i dříve a potom mají pověst k****, to zapotřebí vážně nemám. No ale teď když zas nikoho nemám tak mi ten sex i docela chybí. A co si tak občas o tom povídáme s holkama tak věčina co znám tak o to přišli mezi 15 - 16 lety, velice málo je těch které jsou ještě panny a jsou starší 16-ti let.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené