arrow
profile_image
rattty
od 29. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji tuzka: Naše světy jou strašně moc rozdílné. Neříkám, že arabové jsou špatní, ale jsou úplně jiní.

je to jiná výchova, mentalita,názory....a mají to zakořeněné....

souhlasím s Tebou...

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji tuzka: Znám dva případy, kdy se sice manžílci nastěhovali do ČR, ale jakmile začala manželka vystrkovat růžky, vzali děti a jsou fuč.

Taky je znám, ať už od arabů, nebo od jiných cizinců. Nemůže se generalizovat. Znám i horší přípday. Nechci malovat čerta na zeď, neznám přítele Fatimy. Klidně to může být super muž, ale jak jsem řekla, ať přijede on sem. Pokud nemůže tak neztrácet čas. Ve francii je většina arabů těch, co přisli z tunisu, alžíru, mazali med kolem pusy francouzkám, ty si je vzaly, a pak blahem chrochtali, že můžou vypadnout z díry, nastěhovali se do francie a do par let se s nima rozvedli. Prostě jen potřebovali nějakou přestupní stanici.

arrow
profile_image
fatima3
od 13. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

no děkuji za rady ale on je z alžírska ted bohužel nemuže prijet manželství neplanujeme ale pristí rok ze dostana víza na 14 dní proste si to zařídil a prijede do prahy za mnou na hotel samozřejme ale az pristí rok v červnu . je to dlouhá doba uvidíme jestli vydrží také se mi rtam do tunisu nechce jet samozrejme že jedu s cestovkou on by byl na hotelu prijel by z alžíru a platil by si hoterl v tom nevidím problem spusta dívek to tak dělá ale nechce se mi sním ted videt až jestli to vydrží a prijede . Abych vlastně poznala o co mu jde znám dobře mentalitu arabů je to vždy tah do loterie .

arrow
profile_image
franceska
od 28. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ratty- jasně že přítel žárlí.Nesnáší Italii ani italy od tý doby.A na dovolenou jezdíme furt jen do Španělska.Do Italie asi nikdy nepojedeme.

arrow
profile_image
franceska
od 28. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Rattty a je pravda oni chtěji dost vlastnit a já to neunesla .Mám ráda volnost.Ráda jsi zajdu s kamoškou na vínko,do bazenu atd.A on abych furt seděla doma a snikým nepromluvila.Dokonce když mě ráno vozil na pláž tak mi zakazoval mluvit.A i mě hlídal z auta.hruza hotová věznice.

Cituji tuzka: Pupkajs007
a to s ním ještě jsi? Kvůli penězům?

Ahojky no jsem sním dál je jasný že k němu pořád něco cítim.Ale vim že to nejde abych snim byla nechávám tomu volný průběh.Ale to nedokážu odpustit o práci jsem přišla kvůli němu on mi slíbyl že se o mě postará tak nebudu hloupá a využiju toho hlavně já už půl roku nedělám a těžko se vrací d normálního života.Teď mám vše co potřebuji.

Cituji rattty: rattty

No to máš pravdu kdybych otěhotněla tak já vlastně ani nevim co bych dělala ale asi bych to nezvládala bylo by mi hrozně stále sama a všechno by mi to připomínalo.Protože pryč bych mimí nedala to ne.
Sama jsem zvědavá jak tohle všechno dopadne.

arrow
profile_image
rattty
od 29. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji franceska: Ratty- jasně že přítel žárlí.Nesnáší Italii ani italy od tý doby.A na dovolenou jezdíme furt jen do Španělska.Do Italie asi nikdy nepojedeme.

to mi je jasné

Cituji franceska: on abych furt seděla doma a snikým nepromluvila.Dokonce když mě ráno vozil na pláž tak mi zakazoval mluvit.A i mě hlídal z auta.hruza hotová věznice


tak to už je mazec....tak alespon že tvůj přítel z čech je víc na pohodu....každý žárlí, když miluje,zase by bylo divné, kdyby mu to bylo uplně jedno....ale musí to být přiměřeně, ne takové vězení...

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Pupkajs007: Ahojky no jsem sním dál je jasný že k němu pořád něco cítim.

Cituji Pupkajs007: A teď si je jistej že ho miluju že už to neukončim I kdby to byla pravda kdo mi zaručí že to jednou neudělá mě,vrátila jsem se k českýmu příteli a zněj vytahám vše co půjde a dokuď to půjde.Ale určitě se už budu držet zlatýho Českýho chlapa.

Tak tomu nerozumím, s kterým teda jsi?

Cituji Nour: Nour

No já to mám složitý a na hodně dlouhý vyprávění.To bych se upsala.
Já jsem vlastně s obouma.S českým jsem byla tak 1,5 roku když jse objevil tenhle.nevedela jsem co bude tak jsem to s českým stále udržovala ještě tak š měsíce noa pak už to nešlo a ukončila jsem to občas mi chyběl byli jsme na sebe zvyklx,chyběla mi jeho rodina, měli jsme to už takovy vážnější no a já to všechno zkazila.K upřesnění můj Čes. přítel je hodnej ale až moc nikam nechodí ale ani semnou na disco to tak občas na večeři toť vše,nemá žádný kamarádky,neuděl nikdy ani nic za co by se dal podezírat z nevěry no atd. a já si toho nevážila a pořád jsem akorát držkovala že se nudim,no a pak se ukázal tenhle turek,to je prostě jiná krev,já jsem dost živá povaha tak mi to vyhovovalo dokuď jsem se teda úplně nezamilovala pak to bylo v ...... najednou jsem měla jiný požadavky dřív jsem ho spíš odmítala a neměla jsem na něj čas a teˇbych spíš stála být snim víc nebo i společně žít ale neni to zas až ak jednoduchý a tohle všechno to teď zkomplikovalo.Tenhle víkend jsme probrali co se dá a on semnou chce žít ale musela bych akceptovat jeho fotbal občas posilovna a taky několikrát v týdnu chodí do sport baru s kamarádama koukat na fotbal.To je normální že chce každý svoje volno až na to že on pracuje jak už jsem říkala od 8 do 6 ale spíš se to vždy protáhne a pak musí 2 nebo 3 na treninky který jsou do půl 9 večer takže doma by byl až tak v 10 no a když jsi do toho hodí ještě jeho fitnes tak to máme celý týden v .... no a v neděli sport bar tak co z toho plyne že budu akorát stále sama někde v Rakousku kde nikoho pořádně neznám jen holky co tam jezdí občas tancovat.To prostě nemá budoucnost a tohle by chtěl abych mu to tolerovala asi jako jeho žena to prostě nejde v tom štěstí nevidim.Nejlepší na tom je že on mi na to řek že takovej nebude pořád že se uklidní až bude starší když jsem se ho zeptala na jak dlou to vidí tak mi úplně vážně a s klidem řekl že si myslí že tak za 2 roky bude jinej třeba.Tak jsem se musela začít smát jestli si myslí že je pro mě zajímavý na něco čekat a že vim že my dva nemáme budoucnost a že by možná bylo lepší to skončit hned a to on začne hned plašit a říkat sladký věci a slibovat a prý máme čas a musíme spolu být a blabla.No a mě to hned obměkčí a začnu myslet na to co všechno tím ztratim když to udělám a nedokážu to utnout.Vím že jsem hloupá a hrozně ale nemám sílu to utnout.Trápí mě to každý den a moc ale neumim z toho ven dlouho už jsem nebyla takhle až zamilovaná to snad jen jednou zatim a dělám zas úplně ty samý chyby.Ale vim že to všechno jednou skončí horší bude jak z toho všeho mám největší strach.Toho českýho mám ráda ale úplně jinak neumim to popsat,hlavně si ho vážim vim že když zůstanu snim tak budu asi v životě jednou šťastná a klidná a ne jenom já ale i naše rodiny pokuď se na starý kolena v budoucnu nezblázní,no a třeba taková ta bláznivá zamilovanost není vůbec důležitá pro život Ne?
Jsem ráda že existuje takový forum celou dobu to v sobě dusím všechno a až teď jse mi tak trochu ulevilo že to můžu ze sebe aspoň takhle pustit ven.

No teď koukám kolik jsem toho napsala úplná červená knihovna se omlouvám

arrow
Neprodává v Bazaru

ja jsem se s přítelem seznámila na skypu.Lepšího chlapa jsem ještě nepotkala tím ale chci říct ,že to je velká náhoda,když z těch milionu lidí potkate někoho super

arrow
profile_image
fatima3
od 13. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

macik
cauky a jaké narodnosti je tvuj miláček?? Napiš více

arrow
Neprodává v Bazaru

fatima3
mas sz

ahoj, já jsem se s mým drahým taky seznámila na internetu, na megafriends.com. jela jsem za ním jako první já. Jsme spolu 3 roky a jsem štastná. Pokud teda budeš v hotelu, tak to je okay, já bych do toho šla, mám ráda dobrodruzství.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené