arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji ema88: Zanet96
To téma je tady.

to téma se jmenuje přímo vztah přes internet s cizincem

arrow
Neprodává v Bazaru

Vychovaná v tom nejsem vstoupila jsem do islámu nedávno.Ale četla jsem o islámu a korán a tak.Nic méně se musím ještě hodně učit,ale zatím jsem nenarazila na nic co by mi dělalo problém nějaký zásadní

arrow
profile_image
jasmine19
od 1. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Janice28

Cituji Janice28: Češky že jezdí dobrovolně si brát muslimy? to je náká nová móda..? Muslim je muslim , at vzdělaný sebevíc. Víra, která se s Evropou neslučuje

"Zapomnela jsem tady napsat,ze moje kamaradky jsou muslimky a presly na Islam dobrovolne ,to jsem tady zapomnela napsat.. Proto sami vyhledaly muslimy,ale opravdove muslimy ne muslimy jen po jmenu takovy jak tady treba psala Pupkajs007,takhle se muslim chovat nema.Kdyz nekdo prijme ze srdce viru tak chce,aby jeho partner mel viru stejnou.

arrow
profile_image
fatima3
od 13. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

zdravim damy a co tkhle seznameni s dominikáncem mate nekdo zkušenost ? kamaradka se seznamila pres net s krasnym dominikancem a planuji svatbu

arrow
profile_image
Nikki1988
od 18. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ja se seznámila před pár měsící na interpenpals s jedním Němcem. Zatím je to fajn. V červenci přijede a pak uvidíme,jak se tobude dál vyvíjet. Snad se to tou schůzkou naživo nezkazí..

arrow
profile_image
im4fun
od 7. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

no tak já mám zkušenosti jak s Turkem, tak s Italem (Siciliánem)...první přítel byl Turek a byl to pěknej šmejd, když byl se mnou, tak myslel na bejvalku, a pak se se mnou rozešel přes net a důvodem bylo to, že prý mě strašně miluje...Jo čtete správně No a pak mi takhle jednou za půl roku volal a sám mi říkal, že když byl se mnou, tak myslel na ní a když se se mnou rozešel, tak se k sobě vrátili...Takže tak. No ale díky němu jsem poznala svého současného přítele - Sicilián, a ten je jako českej Honza Má rád knedlíky, guláš a je strašně hodnej. Už několik let spolu bydlíme a normálně se podílí na domácích pracech, můžu chodit kamkoliv a s kýmkoliv, prostě mě nechá dýchat...Navíc je strašně hodnej, když se dozvěděl, že jsem nemocná, tak začal na netu hledat všechno o té nemoci, začal vymýšlet, že pojedeme do Milána na jednu spešl kliniku atd. atd. Je sice fakt, že bydlíme v ČR, ale podle mých zkušeností s našimi kamarády ze Sicílie vůbec není fakt to, že žena nic neznamená (jak jste tu jedna psala)...Naopak...Ženy jsou tam brány jako parťáci, ne jako služky. Navíc záleží na výchově a na tom, jaký ten člověk je. Nedá se říct, že každý např. Arab = násilník a tyran, nebo že každý Ital = sukničkář. Prostě je to individuální. Stejně tak mám v Itálii spoustu kamarádek - Češek, které jsou tam šťastně vdané i desítky let.
Zpět k dotazu zakladatelky - proč to nezkusit, ale rozhodně bych se přikláněla k variantě, že on přijede sem.
Můžu se jen zeptat z jaké je země?

arrow
profile_image
im4fun
od 7. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

a to jsem zapomněla říct, že jsem se ani s jedním neseznámila přes net, ale normálně v Praze...

Blázínku araby znám moc dobře ženeš se do neštěstí věř mi do jednoho jsem byla taky zamilovaná a část mé rodiny jsou arabové. Co se týče seznámení přes internet s cizincem. Sejít se je jednoduché, ale těžší na poznávání. Já si psala jednou asi rok a půl s jedním pánem přes internet. Občas jsme si i volali. Poslal mi nějaké fotky. Sympatický, náherný hlas byl to takový vztah na dálku a jednou jsem si řekla, že ho chci vidět. Příjdu na sraz schovala jsem se za stromy a můj ideál vypadal úplně jinak hele nejsem rasistka, ale arabové jsou jací jsou...znám příběhu na knížku..

Si pamatuju jak máma randila s Alžířanem DD asi rok spolu chodili a on bydlel v Německu a vždycky, když tam přijela, tak měl frajer večer telefonáty, ale nezvedal to. Potom spolu bydleli a frajer se jednou jen tak sbalil, odjel a už se nikdy nevrátil. Za 5 let jí volal na pevnou, že jí strašně miluje a chce si jí vzít DD nakonec si máma vzala Tunisana a jsou spolu dodnes akorát s tím, že frajer už taky dvakrát zdrhnul bez ohlášení. Hlásají svobodu a že jsou nevěřící a kolem 40 tě nutí číst korán a modlí se. Pro araba budeš vždycky ta Evropanka ať se chová jeden čas jako zamilovanej blbeček za pár let se změní. Znám x příběhů opravdu až z kriminálního soudku. Být tebou vykašlala bych se na to dokud je čas..

Já se zamilovala do jednoho araba, který jezdil do Prahy občas jsme se sešli. Bylo to všechno super a já se zamilovala dá se říct za týden. Psal mi smsky jak moc mě miluje jak mu chybím no takové ty řečičky co oni umí. A pak mi řekl jestli bych se za ním neodstěhovala do Dubaje. Tak říkám, že nechci žít v takových zemích. Tak se odmlčel a oženil se s nějakou arabkou. Ať si to užijou já si taky užila. Mám pro ně slabost líbí se mi tmavší typy, ale je to opravdu strašně silná vášeň, ale jiný hodně odlišný svět.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené