Ahoj!
Moc prosím o radu. Byla jsem u kadeřnice a nechala si udělat do svých vlasů poměrně dost hustý melír. Jenže jsem došla domů a ať na sebe koukám jak na sebe koukám, prostě mi to nesluší. Jsem úplně bledá, "vyblitá", nevýrazná, moje kůže vypadá ještě bledší než normálně, ztrácím se v tom... ta blond mi prostě nesedne. Mezi mýma hnědýma vlasama ty hustý žluto-bílý pruhy působí prostě strašně, nepřirozeně a hnusně.
Napadlo mě koupit si třeba vymývací šampon co nejbližší mojí vlastní barvě (popelavá, oříšková), ale bojím se, abych si vlasy úplně nezničila. Ostatně tyto šampony ani na odbarvené vlasy nedoporučují.
Co mám dělat? Řešily jste někdy něco podobnýho?
Poradíte? Díky a mějte se!

ahoj, řešila jsem to kdysi i já a nezbylo mi nic jiného, než si 14 dní počkat a jít na přebarvení. Ale i tak se barva z vlasů vymejvá, takže jsem chodila na dobarvení každý 2 měsíce. Bohužel na žlutej melír nic zaručenýho a rychlýho není.

Téda, tak to jsi mě vůbec nepotěšila...
Fakt se musí čekat 14 dní? Já doufala, že přinejhorším skočím ke kadeřnici hned v pondělí (cca 5 dní po melíru) a nechám si tam hodit nějakou barvu...
A prosím tě - jak ta barva chytne na ten melír - zůstanou tam ty světlejší pružky (samozřejmě tónovaný), nebo se to přebarví všechno?
Díky!

arrow
Neprodává v Bazaru

Siamese
ahojky, já melír nosím snad 100 let a párkrát se mi už stalo , že jsem s barvou nebyla spokojená, ale jen jednou, že jsem z toho brečela, udělala mi žlutý pruhy a byly u hlavy rozpitý nečekala jsem a druhý den jsem, šla k jijiné kadeřnici a ta mi do toho udělala melír barva oříšku a hned to vypadalo líp od tý doby chodím jenom k ní, tenkrát mi pomohla

Siamese
jak ta barva chytne na ten melír - zůstanou tam ty světlejší pružky (samozřejmě tónovaný),
ano, zůstane to tonovaný a vypadá to velice pěkně, mě se to tedy líbí
Ono můžeš jít hnedkom ke kadeřnici, ale zase ti nikdo neřekne, co na to řeknou tvoje vlasy . Proto je lepší počkat, aby to nebyl záhul.

arrow
Neprodává v Bazaru

sama mám hodně tmavé vlasy a melír mi vždy chytne spíš do žluta a to je hnus, když si dám barevný melír, tak je hned barva po pár umytí pryč. Zkus kouknout na předešlý odkaz, barvy sice vypadají hodně křiklavě, ale nemusíš se toho bát v tmavých vlasech je to super. Mám růžový a červený odstín a mám to hodně okolím chváleno. Stačí 30min a máš pěkný barevný melír.

Téda, holky, tam moc děkuju, byla jsem z toho dost zoufalá, zvedly jste mi trochu náladu!
Zkusím teda chvíli počkat, aby mi ty vlasy taky nevypdaly, žejo. A skočím k jiné kadeřnici. (mimochodem nemáte tip na nějakou dobrou z brna?)
Věřte mi, že bych nikdy netušila, že i melírem jde něco zkazit. A ono jo. Jde. A dost....

co třeba zkusit silver sampon od lorealu a on ti tu žlutou vybělí...ale každopádně bych v to pondělí klidně šla k nějáké KVALITNÍ kadeřnici a když bude šikovná vlasy ti to vůbec nezničí.

Siamese
A jestli to máš blonďaté, zeptej se v tématu "blondýnky, čím barvíte". Holky jsou tam odbornice, určitě ti poradí

arrow
profile_image
sharon76
od 22. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Siamese
Fakt se musí čekat 14 dní?
Nemusite čekat. Mužete klidně dat přeliv třeba v přirodni barvě vašich vlasu. Bude to vypadat jako barveni ton v tonu. Ale na přeliv zajit spiš ke kadeřnici, ty profi přelivy jsou hodně šetrne, občas s jim řika barvici maska

arrow
profile_image
Sussan
od 21. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Siamese
Šla bych ke kadeřnici a nic každopádně nezkoušela sama, pokazila bys to ještě víc. Žádný silver šampon-pokud už se tak v tom světlejším tedy necítíš. Já měla to samé, melíry a pak mi jedna kadeřnice udělala melírek, doslova hustý, že jsem nosila jen čepice. Byla jsem najednou taková ta nepovedená blond, vůbec mi to neslušelo, na hlavě chemlon doslova, upálený kousek vlasů, děs běs. Šla jsem na doporučení jinam a udělala na mě takový dojem, že už nikam jinam ani nepůjdu. Vlasy mi dala dohromady. Udělala mi prostě hnědý melír a střídala nahoře s blond-jen odrosty, protože jsem nechtěla být úplně nahnědo a hlavně by to ani nechytlo na ty blond. S výsledkem jsem naprosto spokojená.
Takže přeji hodně štěstí a zajdi určo ke kadeřnici.

arrow
profile_image
pumpkin
od 18. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Sussan

Sussan
Byla jsem najednou taková ta nepovedená blond, vůbec mi to neslušelo, na hlavě chemlon doslova, upálený kousek vlasů, děs běs
A jak jsi řešila chemlon a to upálení? Nůžky nebo nějaké masky?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené