Marki
nedoporučují pro prvňáky batohy
Jojo, taky jsem ten názor slyšela, ale nevím vlastně proč. Vždyť záda mají stejně vypracovaný jako aktovky, tak tedy proč? No to je jedno. Nám se batoh líbí víc vizuálně
Koukala jsem na vaši "kosatku" a taky je moc moc pěkná

arrow
profile_image
VercaJ
od 11. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj děvčata.. Našla jsem zajímavé video z pořadu ČT Černé ovce. Reportáž se týká správného výběru školního batohu nebo aktovky pro menší děti (i prvňáky). Říkají tam, co by měl správný batoh (nebo aktovka) mít, jak by měl vypadat atd. A mají několik konkrétních batohů a aktovek, každému z nich dají určité hodnocení. Nejlépe dopadl batoh Topgal, takže to asi nebude špatná značka.
Tak kdyby Vás to zajímalo, tady je odkaz na video :
http://www.ceskatelevize.cz/program/cerneovce/clan ek1014/18.08.2008-12:35-24.html?index=130544

VercaJ
Díky

arrow
profile_image
VercaJ
od 11. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Není zaco

VercaJ
Jo to jsem viděla a dokonce o těch testech psali i v nějakém časopise, taky to vyhrál Topgal ...

Džej Džej

My jsme teď objednávali TopGal, typ co jsme objednali vyšel jako nejlepší ze všech v časopisu DTest. Nejlevněji (počítám i poštovné) vyjde tady, protože tady se třeba neplatí ani pošta 935,- je konečná cena.

http://www.megaobchod.cz/sport/topgal-skolni-batoh -chi-550-d-blue-727547.html

Džej Džej

Jinak v kamených obchodech tenhle typ vyjde i hodně přes 1000Kč.

JaninaB
Díky za informaci .... u nás tenhle batoh stojí cca 1.195,-

Naše mladá si vybrala tuhle aktovku/batoh http://www.skolnibrasny.cz/detail.php?zbozi=87110, je to pětidílný set, plus jsem jí k tomu přiobjednala se stejným motivem desky na sešity. Je to tedy hodně veliké, naše mrňávka se za tím málem ztrácí, ale pevné, lehké a krásně polstrované. Pytel na cvíčo a pouzdro nosí teď zvlášť na sbor - na noty, tužky a bačkory.
Zahlédla jsem tu, že někdo psal, že taška s koníkem nemá reflexní prvky, jen třpytky - nevím, zda šlo o stejnou, ale tahle má oboje. Třpyttivé stříbrné rohy, aby se líbila holčičkám, a kusy "hřívy" z reflexního materiálu, plus odrazky u zámků. Navíc je k tomu taková pláštěnka, která se dá přes aktovku přetáhnout, když jde dítě domů potmě (i když, který prvňák či druhák chodí domů sám) Mladá je nadšená, jediné, co nám tu radost trošku kazí, je, že stejnou má ještě jedna spolužačka - naštěstí růžovou, tak si je nepletou).

Ronnie
Vypadá krásně!

Ronnie
Navíc je k tomu taková pláštěnka, která se dá přes aktovku přetáhnout, když jde dítě domů potmě
To je super

Ronnie
Výborně Hamma aktovka .... já budu objednávat batoh s Panterem Takže spokojenost? Jo, jak je tvoje holčička velká, že se za tím ztrácí? To bych asi nerada, ale syn je už na ní tak natěšený, že stejně nemám šanci couvnout

Džej Džej
Ona je spíš tintítko, 116 cm a hubená - a stejně to celkem nevadí, jen je to trošku legrační. Aktovka sama je lehká a fakt dobře polstrovaná, takže ji na zádech netlačí. Já jsem zatím s výběrem spokojená. Doufejme, že i něco vydrží (ale zdá se, že by mohla) - její dva starší bráchové měli aktovky z obchoďáku, protože trvali na taškách s HotWheels (mají tu autodráhu), a přežily tak sotva první třídu, ve druhé už vypadaly a "fungovaly" tak, že jsme honem kupovali batohy.

Ronnie
Já jsem se jen bála, aby to vydrželi záda, když bude větší ....

Kamarádce došlel včera batoh Hama fotbal - set - a je z toho úplně nadšená. Tak aspoň mám jít ke komu to omkrnout Pak písnu, jestli sdílím její nadšení Ale chvíli to bude trvat, teď budu nějakou dobu "mimo provoz"

arrow
profile_image
kajkamorka
od 15. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dobrý den,jsem tady nová.Můžu Vám říci,že mám sedmáka a prvňáka.Ten starší je zatížený na batohy COOL,no a tomu mladšímu jsme o prázdninách objednali školní aktovku Hama set-robot.
Když přišla,byli jsme z ní uplně nadšeni.Mají to moc pěkně udělané a spoustu dobrých vychytávek.V pouzdře kvalitní pastelky-trojhrané 6ks silných a pak asi 12ks slabších trojhraných pastelek.Bohužel,teď nevím tu značku,je známá,ale nemůžu si vzpomenout a malej je ve škole.Je pravda,že ve třídě je jedinej s taškou od Hamy a to chodí do veliké školy a už mu i pár kamarádů říkalo,kde vzal tak pěknou aktovku.Tak doufám,že taška něco vydrží a budeme spokojeni i sjejí životností

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené