Dobrý den, jsem tu poprvé, zaujala mne diskuze na téma školních aktovek/batohů. Právě se ocitám v situaci, kdy starší dcera půjde po Vánocích k zápisu a chce psát Ježíškovi o školní tašku, ale moc se zatím v problému neorientuji. Snažím se získat nějaké info, u nás v obchodě (kamenném) mne zaujala školní aktovka Cool, ale na internetu se mi nepodařilo najít stránky, kde by tyto NOVÉ aktovky někdo nabízel, můžete mi prosím poradit? Děkuji.

arrow
profile_image
kajkamorka
od 15. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

JančaK
Starší syn má batoh Cool,ale je pravda,že internetové stránky jsem nenašla.My jsme ho koupili v kamenném obchodě,má batoh třetím rokem,ale opravdu je kvalitní.Ale jak jsem psala,mladší syn má 5-dílný set Hama a s tím jsme opravdu nadšeni myslím pro prvňáka ideální.Jsou i pěkné batohy a velký výběr batohu Topgal.

Dobrý den, děkuji za Váš ohlas. Prozkoumala jsem uvedené tipy a musím souhlasit, že aktovky Hama vypadají opravdu velmi pěkně. Batohy Topgal mají rovněž líbivý design i promyšlené členění, na první třídu mi ale připadají příliš složité co se týče počtu komor i zipových uzávěrů. Klasické zámky s odrazkami mi připadají jednodušší na obsluhu a jeden hlavní vnitřní prostor taktéž. Jen bych Vás poprosila ještě o následující informace. Má aktovka Hama nějaké vnitřní přepažení v té hlavní kapse, myslím přihrádku nebo něco takového? Jakou značku mají na jezdci zipy? Všeobecně platí, že pro časté používání jsou vhodné kvalitní zipy s označením YKK. Předem děkuji.

arrow
profile_image
kajkamorka
od 15. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

JančaK
V hlavní kapse je ještě jedna menší přihrádka,malej si tam dává pouzdro,ale vlezla by se tam svačina.A co se týká těch zipů,zipy jsou jen dva a to na přihrádce,která je jakoby nalepena ze předu aktovky(těžko se to popisuje),ale jestli to je kvalitní zip to nevím.My tady v té přihrádce nosíme svačinu a z boku jsou dvě kapsy,ty jsou na suchý zip,tam malej nosí láhev a ve druhé nosí nějaké drobnosti,ale vleze se tam toho dost.Pastelky trojhranné zn.Lyra.

Já se už konečně chystám k objednávce aktovky Hama, myslím ten set, tak snad budu spokojená. Malý se mě ptá každý večer, jestli Ježíšek opravdu přinese přesně TU tašku, kterou nakreslil.
Pak napíšu, jak se mi líbí

Tak dneska nám přišla aktovka Hama, zatím je schovaná u babičky, ale zítra si jí přivezu domů, tak pak napíšu, jak se nám líbí ....

Takže moje pocity z batohu Hama. První dojem krása , vypadá pěkně, dobře rozčleněný, dobré zipy, s kterými se dobře zapíná, spousa kapes, pěkné reflexní prvky. Příslušenství super, vybavený penál, pouze bez pera, peněženka, pouzdro na nůžky apod., bezvadný pytlík na bačkůrky (až mi to přijde škoda, spíš vypadá jako nějaký batůžek přes rameno), pláštěnka na tašku, připravená karabina na klíče. Batoh je lehký, pěkně vyztužená záda z prodyšného materiálu (Hama na to má prý nějaký zvláštní systém). Jedině co, že se mi zdá trošku větší, rozhodně bude i do druhé třídy.
Takže jsem spokojená, teď budem muset čekat do září, až projde zátěžovým testem

Džej Džej

ahojky, ani jsem nečekala na Tvoje pocity, a včera jsem jí taky objednala. Náš budoucí prvňáček si vybral fotbalistu. A co máte vy?
Takže jsem ráda tomu, co o této kabele píšeš. A už se těším až nám taky přijde
Jinak - my budeme Ježíškovi teprve psát...

Odry
My máme vysněnýho Pantera Je opravdu pěkná. Kamarádka má pro syna taky fotbalisu a je taky moc moc moc hezká. Určitě jste vybrali dobře. Oni tyhle batohy mi přijdou takový moderní, prostě se dětem líbí. Ještě aby tu školní docházku vydržely
Tak pak písni, jak tobě se líbí

Džej Džej

...to víš, že písnu, já z ní byla nadšená už ze stránek onoho obchodu, a byla jsem moc ráda, že se zalíbila i malému

Džej Džej
To zní skvěle tak ať pěkně slouží

arrow
profile_image
kajkamorka
od 15. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

My máme měsíc za sebou a aktovka je stále jako nová,doufám,že bude i nadále.Je pravda,že mi také přijde větší,malý je dost vysoký a má ji přes celá záda,ale aspoň ji bude mít i ve druhé třídě.
Je fakt,že já jsem z té aktovky možná víc nadšená jak syn,pořád mu ji oprašuji,ale i malý se snaží.Mně ty sety od Hamy přijdou originální a neokoukané,tak že spokojenost asi u všech.My máme aktovku robot,jak jsem psala.
Tak přeji,ať nadšení vydrží co nejdéle a u všech.

Leo
kajkamorka

díky, snad vydrží, no za ty prachy by opravdu mohla Ale s výběrem jsem spokojená, designem se s jinými opravdu nedají srovnat a kvalita snad bude také ok.

Jsem strašně ráda, že se vám aktovky líbí. Já se už taky asi rozhodnu pro Hamu - asi růžový koník pro holčičku. Jen by mne zajímalo, jestli jste ji objednávali na stránce babymania. Psala jsem tam totiž dotaz a vůbec se mi neozvali, tak bych se ráda ujistila, že jsou seriozní a spolehliví. Díky.

JančaK

doufejme, že spolehliví jsou. Já jsem jí u nich objednávala před dvěma dny

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené