1. . .3456789. . .1011
arrow
profile_image
kajkamorka
od 15. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já objednávala na hračky-kočárky.cz,bez problémů.Akorát byla už půlka srpna,tak to trvalo dýl a já měla nervy,že se to do září nestihne,ale v pohodě.Volali nám domů,že tašku posílají.Myslím si že teď to bude v pohodě,i když se Vánoce blíží,ale přece je času ještě spousta.Zkuste tam zavolat,kdyby se dlouho neozývali,telefon by tam měli mít uvedený a já to tak vždycky dělám.Pokud se mi delší dobu neozvou,volám já.Nakupuji hodně přes internet.

JančaK
Já jsem psala dotazy asi na 5 obchodů, neozvali se ani z jednoho, ani z ofiko stánek Hama, čeklala jsem asi 10 dní. Přístup obchodníků mě tedy dost zarazil, většinou všude mi odpověděli hned.
Takže já jsem si počkala, až přijde batoh kamarádce, ta byla nadšená, tak jsem ho objednala.
A objednávala jsem také na www.hracky-kocarky. cz , protože tam byli nejlevnější a bylo to bez poštovného.
Jinak ještě asi před 5ti týdny byl tento set na www.hama.cz "jen" za rovné 2,000 ,- teď už je všude dražší .... No ale vánoce jsou už doma

Díky za vyčerpávající info. Mám ještě jeden dotaz. Ten set panter je tedy batoh (1 zámek s odrazkou)? Já asi nakonec taky vyberu batoh, protože se obávám, aby ten koník měl ty reflexní zóny a ne jen třpytky, jak se tu psalo. Není mi jasné, jaké jsou vnitřní rozměry tohoto batohu. Na různých stránkách uvádějí různé rozměry lišící se až o 4 cm na výšku. Mám obavy, aby se tam vešly desky na písmenka na výšku. Aktovky (se 2 zámky s odrazkami) jsou dle údajů vyšší. Na stránce skolnibrasny uváděli u batohu vnitřní rozměr 31*17*26 a desky jsou vysoké většinou 32 cm. Chlopeň je ale podle obrázku sešikmená, tak nevím, jestli to měřili u zad nebo vpředu u odrazky. Vejdou se Vám do batohu desky? Nebo alespoň velký sešit na výšku s malou rezervou při zapnutí? Myslím, že moje úvahy asi jsou zbytečně, Hama to asi má promyšlené, ale je to asi už poslední věc, která mi ještě vrtá hlavou a pak už konečně objednám.

já mám doma druhačku a na batoh Topgal nemohu dát dopustit. Má všitou pláštěnku, když prší, ty komory jsou super na to, že ve velké má učení a v malé svačinu, či věci na kroužky. Má to pěkně oddělené a přehledné. Líbí se mi v něm i poutko na čip na obědy. Je kvalitní a pěkně se nosí. I když je fakt, že tyto všechny batohy jsou těžké samy o sobě, natož když se tam šoupne učivo

JančaK

Máme Hamu s koníkem. Desky na písmenka se tam v pohodě vejdou. Koník je bílý, stříbrné rohy, odrazky jsou na zámcích, vpředu na kapse a na obou bocích. Myslím si, že je to dostatečné. Aktovka je super, pevné odvětrávané záda, prostorná. My jsme moc spokojení.

Píďalka
Můžu se zeptat, kde jste Hamu s koníkem objednávala? Dceři se také moc líbí, ale bála jsem se těch reflexních zón. Psala jsem ohledně nich dotaz i na stránky, ale nikdo z prodejců mi neodpověděl. Díky za odezvu.

arrow
profile_image
Prďulína
od 14. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Přeji pěkný večer. My jdeme také k zápisu a já byla rozhodlá pro značku Topgal. Viděla jsem ji v reálu a moc se mi líbila. Hamu neznám, ale dle nadšení výše uvedených maminek si to tak omrknu. Hlavně musí být růžová. Jiná barva u dcery jaksi nepřipadá v úvahu.

Prďulína
Nadšení Vaší dcery plně chápu, u nás je to něco podobného. Také budeme vybírat z růžové a maximálně fialové. Hama nabízí líbivé designy právě v tomto duchu. Batohy Topgal mám také prozkoumané nejen teoreticky, ale byla jsem je okouknout i u nás v obchodě. Batohy Hama jsem však nikde v obchodě nesehnala, asi jsme moc malé město... (Mladá Boleslav). Trošku mě mrzí, že nemají na netu alespoň pořádný náhled dovnitř, ten jsem našla jen myslím na stránkách skolnibrasny u modelu setu batohu fotbal.

JančaK
Ten set panter je tedy batoh (1 zámek s odrazkou)?
Jojo, přesně tak. Ale má i další reflexní zony.
Velikost na písmenka jsem přesně neměřila, ale předpokládám, že se tam vejdou. Přeci by nedělali špatný rozměr.

suflatko
Má všitou pláštěnku, když prší, ty komory jsou super na to, že ve velké má učení a v malé svačinu, či věci na kroužky. Má to pěkně oddělené a přehledné. Líbí se mi v něm i poutko na čip na obědy.
Tohle všechno má i Hama. Myslím, že jsou to oboje kvalitní, značkové batohy, jen ta Hama mi přijde designově zajímavější.
Už se těším na Vánoce, to bude radosti

JančaK

Kde jsem ji kupovala už nevím. Máme ji od Vánoc. Zkusím pohledat www.adresu.

Tak už jsme to našla v www. hama- shop.cz . Proběhlo to v pohodě. Koupila jsem jí k tomu i tu cestovní tašku. Je super, když chodíme do kroužků, nebo když jede k babičce.

Tak jsem dneska objednala aktovku hama Spacegirl, tak už se na ni moc těším. Až dorazí, napíšu, jak se mi líbí.

Dnes jsem obdržela aktovku hama Spacegirl a jsem z ní nadšená. Opravdu splňuje nejnáročnější požadavky a i mé velké očekávání. Díky všem za tipy a rady při výběru. Také už se těším na Vánoce, určitě bude mít velký úspěch!

JančaK
Tak super, jsem ráda, že se ti taky líbí, jako nám všem. Taky se těším na Vánoce, doufám, že bude nadšení

zajímavé to sice jsou, ale taky i ta cena Já tedy nevím, ale za tuto sumu nemusím mít všechno

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené