1. . .6789
arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

tyweee

to není chlap pro život, - tedy z toho,jak ho popisuješ

známá by se měla sebrat - vnitřně, smířit se s tím, že on už je svým způsobem jinde

varianta první - bude se trápit, ale zůstane s ním kvůli penězům

varianta druhá - odejde, bude se trápit, nebude mít peníze, bude to mít těžké a pořád bude přemýšlet, kde udělalal chybu

varianta třetí - prostě si řekne, že takový jí za to nestojí, sebere se, začne znova, i když to bude chvíli bolet a chvíli to bude i dost finančně náročné ( ale není a nebude ani první ani poslední, která tak skončila )

a ve variantě jedna i dvě vyrůstá dítě, které si to nezaslouží
u varianty tři je prostor na to, najít sama sebe, zajistit dítě a najít si někoho, kdo si jí bude vážit

Na hrubý pytel... Může mu říct, že ji někdo anonymně upozornil na to, že její muž má milenku. A že se má manželovi podívat do mobilu,což sice neudělala, ale ať jí ho ukáže on, pokud nemá co skrývat. A že to řekne jeho máti, co má od něj tu super pračku.
... ale jasně, asertivní ani důstojné to není...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

matadi
O víkendu u nás byla s manželem a byla jsem značně znechucena,ale jejím chováním. Chápu její bolest, ale přisla opitá a docela nevhodně se chovala. Bere léky a i tady u nás si davala panaky.

Tak jsem si řekla, že raději od toho dám ruce pryč. Rada, nerada, evidentně stav práčky + alkohol ji dělá dobře. Je ode mě cca 20 let starší, tak si říkám, že by měla mít už rozum.
Minule jsem ji taky řikala, že by neměla do sebe cpát prášky, co ji nepomůžou - bere nějaký diazepam, či co.

Pokud bude chtít si promluvit, tak ano,ale s čistou hlavou.

Děkuju moc za rady

arrow
profile_image
otakara
od 16. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

saluskasúhlas so saluskou.
Manželky sú chudery a hysterky.

arrow
profile_image
rattty
od 29. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tweety:
Já bych ji tak neodsuzovala, třeba jen fakt neví, kudy kam...to se strašně těžko odsuzuje...

Já bych ji řekla tolik, musí si rozmyslet, zda s ním dál chce být a nebo ne...

pokud ne - at mu to vše přizná a bude konec....protože co se stane, když řekne, že byla v telefonu a že na to přilsla a stejně s ním chce být? on nebude mít zábrany to dělat dál, proč by to před ní tajil, když to ví a stejně s ním je...jejich vztah se zhorší...

pokud ano, tak bych mu neříkala, že jsem byla v telefonu, ale začala bych pracovat na sobě...snažila bych si udělat i nějaký kurz na práci, začala bych chodit cvičit, navštěvovat kamarádky apod...rozhodně neřešit alkoholem a léky, i když to bolí...at místo toho cvičí...doma, přestože to musí být k nepřežití, snažila bych se dělat jako že nic, nenarážela bych na to a měla doma uklizeno, uvařeno...nepátrala bych a snížila bych zájem o manžela, co dělá, kdy se vrací,omezila bych telefony a nebyla bych na přijmu 24hodin....snažila bych se nedělat mu ostudu a nehádat se...

myslím si, že nejdůležitěšjí je zachovat si svou hrdost a úroven, aby si pak ten druhý řekl...ta tweety(příklad) to je fajn holka, jsem rád, že ji mám....a nebo, jo ta byla nejlepší, ta měla hrdost, úroven a ta byla fajn, ta nezkazila legraci...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

rattty
Teď nevím, zda to bylo, či nebylo na mě - ten jiný nick.
Ona je dost hubená a tak to cvičení to nějak nepotřebuje.
Ale, chodím sem docela dlouho, tak jsem ji právě radila, aby byla pro něj vzacnejší, šla a něco se sebou dělala. Bohužel moc penez nemají, tak mi rovnou řekla, že kdyby šla na kosmetiku, tak ji vynadá, že utráci.

Už tu dlouho nebyli. Měla se ozvat, brala si na mě od přítele číslo,ale nic. Tak si myslím,že si asi uvědomila, jak se chovala.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené