holky tak ruku na srdce..patrite mezi ty ktere občas nakouknou do partnerova mobilu?
Já jsem takova nebýcvala nebo s pritelem sme si delali ze srandy vzajemnou kontrolu...pak se ale neco zvrtlo ja priteli prestal verit..a ted sem nakoukla bez jeho vedomí do telefonu..vim, že se to nema mám i výčitky svědomí ale človek se ti aspon ponaučí..bohužel i obcas na neco prijde

arrow
profile_image
Chudobka
od 6. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Telefon mého přítele je pro mě naprosté tabu. Maximálně nařídím budíka, toť vše. Pro mě to patří k základům slušného chování.

Maximálně nařídím budíka...nevím, co bych tam jinak hledala a hlavně je to hrozně neslušné.

arrow
profile_image
rattty
od 29. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Petelice
já jsem si říkala nikdy....a pak se jednou stalo a víckrát bych to neudělala....

prostě to nedělej, nedělá se to a stejně si nepomůžeš.....nevíš podrobnosti a i z sms se dá něco pochopit jinak....

jsem proto, aby si partneři do telefonu nechodili...když si napíšu s kamarádem, nic na tom není, ale nemusím to nikmu ukazovat a kdyby to někdo viděl, může si pomyslet cokoliv, přitom já v tom nic šatného nevidím...

radím nedělat....já už se ponaučila....

arrow
profile_image
martinam
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Petelice: patrite mezi ty ktere občas nakouknou do partnerova mobilu?

Ne, nepatřím.
Hele ono je hrozně těžké žít ve vztahu, v kterém jeden druhému nevěříte. Já partnerovi věřím, nemám důvod mu prohledávat věci nebo telefon.

Cituji Petelice: pak se ale neco zvrtlo ja priteli prestal verit

No, pokud jsi mu to "něco" odpustila, musíš mu zkusit zase věřit. Bez toho to nepůjde. Důvěra je jeden ze základních pilířů vztahu.

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Petelice

nepátrej , nešmíruj dopřej druhému trošku svobody a hlavně důvěřuj pak nebudeš mí výčitky a nebudeš mít potřebu něco takového dělat.Tobě by se líbilo , kdyby to dělal přítel tobě?? Zcela určitě néé

arrow
profile_image
sluniško
od 22. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Naprosto Tě chápu. Já příteli také přestala věřit a tak jsem se mu dívala do telefonu, abych tak nějak našla zase tu jistotu, že je vše v pořádku.
Jinak zastánkyní toho určitě nejsem. Dřív by mě tohle ani nenapadlo. Teď už se snažím mu věřit. Neni to sice snadné, ale každej potřebuje mít nějaký soukromí.
Tak se taky mu pokud věřit. Zkus třeba zavíst do vztahu víc upřímnosti, že si budete říkat kdo vám napsal, nebo tak, že nebudete mít žádný tajnosti. (i když třeba je ani nemáte)

arrow
profile_image
laala
od 13. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tabu. Zatím jsem to neudělala, doufám, že dlouho ještě neudělám.

arrow
profile_image
Nikitachruščev
od 18. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem v zásadě také pro důvěru..bohužel staré přísloví důvěřuj, ale prověřuj je platné i v naší době..
A tak pokud to udělám, tak jen když mám podezření delší dobu a v rozhvoru s partnerem na to téma se dovzvím, že jsem asi paranoidní, co si to vymýšlím a na to téma odmítá diskutovat....pak se chci sama přesvědčit, zda jsem nemocná žárlivka nebo zda on nehraje fér. Holky, kluci, říkejte si co chcete, ale intuice někdy stačí a mobil je jen jakési razítko o tom, jak to tedy je...bohužel, pokud má člověk podezření, je 95% pravděpodobnost, že to tak je.. Je pak jen na nás, zda pak v tom vztahu chceme být či ne. Někdo k tomu, aby se rozhodl potřebuje ono razítko, někdo volí cestu pštrosa s hlavou v písku, nevěřím ale, že to někomu nevadí...

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cizí telefony, kapsy, maily jsou pro mně ABSOLUTNÍM tabu, nemohla bych si vážit sama sebe, kdybych se znížila k něčemu takovému. Rovněž partner, který by lezl do telefonu mně by se okamžitě překvalifikoval na expřítele. Připadá mi to podobné, jako vzít někomu peníze z kapsy.
Pokud funguje intuice , už je zle - pravděpodobně se něco děje , a sice buď jeho milenka na scéně a nebo vaše chorobná žárlivost na scéně. Ani nedovedu říct, co je horší případ .
Pokud je intuice v klidu a žárlivá osoba stejně do telefonu leze "jen tak pro jistotu" , tak to už má asi co do činění se sebevědomím zavěšeným proklatě nízko.

Já jsem na tom dokonce tak zle, že když mám přijít domů v pět a nečekaně se uvolním ve dvě, před výjezdem směr domov zavolám a řeknu, že přijdu domů dřív - jestli třeba nemám něco koupit a pod. Podle mne je to věc slušnosti.

arrow
profile_image
Beautynka
od 15. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tak já sem nikdy do telefonu nelezla.Pak se ale přítel začal chovat nějak divně a mě to nedalo- no podívala jsem se a taky sem našla sms od bývalky.No zůstali jsme spolu, ale já nevěřim a do tel. se občas mrknu, ale už to nebudu dělat.Říkám si, že to fakt nemám zapotřebí...ale je to těžký

arrow
Neprodává v Bazaru

možná taky záleží na povaze přítele, na tom, jak se k vám chová? Bývalýmu příteli jsem párkrát do telefonu vlezla stejně mi to samozřejmě nepomohlo a klid nedodalo. Ale mám jednoho blízkého "kamaráda", který je takový typ člověka, že z něj cítím jakoby respekt, nebo nevím, jak to napsat, tomu bych do telefonu v životě nevlezla (ikdyž neříkám, že by mě to třeba nezajímalo). Ale jak už bylo řečeno výše, smska se dá kolikrát špatně vysvětlit, prostě podle mě nemá smysl něco takového dělat. Ještě jsem neslyšela o nikom, komu by to přineslo štěstí...

No kdyz sem ted do jeho telefonu koukla tak uz sem vlastne s pritelem nechodila..rozzselsi sme se ale posledni dobou se casto stýkame a spime spolu..asi je to chyba ja vim ale je nam spolu rekla bych moc hezky, je na me mily rika mi jak mu chbyim, že me miluje ale ted am to obdobi kdybch řekal že sam nevi co chce...Ale od kamaradaek i sama jsem slyšlea že pise ruznym slečnám já se ho na to ptala a on mi rekl že to neni pravda, že má jen mě že ted nikoho nechce, že maximalne na kafe..ale proste semnou je mu hezky, tak když sem u nej byla proste mi to nedalo a musela sem ikdzy se mi to prici musela sem vedet jak to je..a samozrejeme tam byli zpravy kde pise nake slecne jak ji to zas sluselo a jeslti se k nemu nechce stavit na kafe a film ale zatim jim to nevyslo jak sem tak pochopila..tak nevim jestli se to da vysvetlit nak jinak..jestli ji vazne chce pozavat jen na kafe a film pritom me tvrdil ze tam nekoho nezve..tak ja nevim jeslti sem fakt blba, nebo jestli on si jen tim psanim neco dokazuje protoze jak vim od tech známích vzdycky to skoncilo jen u psani..ale kdo ví že jo..a me septa do ouska, a chova se ke me tak uzasne ze sem tomu porad neverila..a doufam že mu to dojde co ve me ma..rozhodla sem se ze mu uz nebudu psat, volat, spat snim, pockam az se ozve sam, jeslti neozve tak apson vim na cem sem..

arrow
profile_image
Beautynka
od 15. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Petelice
mám tu zkušenost, že někteří chlapi si prostě musí pořád dokazovat, že jsou samci a že je holky chtějí.Nevim, jsetli je to případ tvého ale je to taky možnost. Udělala bych to samý jako ty prostě bych mu nepsala a neozvala.Potom by se poznalo, jestli mu na tobě záleží

arrow
profile_image
martinam
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji dadabus: Já jsem na tom dokonce tak zle, že když mám přijít domů v pět a nečekaně se uvolním ve dvě, před výjezdem směr domov zavolám a řeknu, že přijdu domů dřív - jestli třeba nemám něco koupit a pod.

To jako proto, kdyby tam náhodou měl jinou, aby po sobě stačili uklidit?
Nemyslím to zle, jen mě to zajímá....
Já to tedy nedělám, jsem si jistá, že přítel není tak blbý, aby mě podváděl u nás doma. A kdyby byl, alepoň bych to zjistila včas.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené