1. . .456789
arrow
profile_image
martinam
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Eevita: Jestli se necítí, že selhal - práce, peníze a z toho důvodu odsunutá svatba a tím pádem nízké sebevědomí, které z lidí dělá zoufalce. Možná mu celou tou situací kleslo sebevědomí a teď má pocit, že na tebe nemá nebo že může být ohrožen, tak začíná takhle "vyvádět".

K tomu se přikláním, bylo by to celkem logické...

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

Cituji Morrigan: Jinak - Tvůj ex Tě šmíroval, Tvůj nápadník Tě šmíroval, tenhle Tě šmíruje... buď děláš opravdu něco, co je k tomu nakonec všechny přivede, a Ty si to neuvědomuješ, a nebo si podvědomě vybíráš tyhle typy.

zamyslím se nad tím - ex byl sobecký paranoida, který měl pocit, že je středobod vesmíru, nápadník tvrdí, že náhodou, a tenhle - proberu to s ním - napadají mě jen ty potlačené majetnické sklony

jinak nevysvětil

arrow
profile_image
Lilliana
od 13. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji lentilkah: Aha, nějak se v tom tvém příběhu ztrácím

To já taky, když jsem mrkla, zpět do tématu o příteli, co ji čte příspěvky na Omlazení, tak tam o něm píše jako o partnerovi.

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

Lilliana

jo, tou dobou to tak bylo - období tápání a rozhodování

arrow
profile_image
Lilliana
od 13. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji matadi: at přemýšlím, jak přemýšlím, nic mě nenapadlo, co by mohlo být tím znejišťujícím podnětem

O kamarádovi (dříve přítel), který vyhledává tvé příspěvky v PC jsi psala od 30.3 - 6.4
O příteli, který zrušil svatbu od 25.5

Cituji matadi: ale i tak si stojím za tím, že jsem nedávala žádnou možnost si myslet, že by měl mít podezření a mít potřebu mi telefon projet

Rozumím tomu dobře, že jsi měla dva současné vztahy? To bude asi důvod prohlížení telefonu.

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

netajila jsem se tím nikdy, že je třeba poznávat a pak se rozhodnout - nicméně, stojím si za tím, že nebyl důvod si myslet, že někde existuje ještě někdo jiný ( ani jeden není z mého města a pravděpodobnost, že by mohlo dojít k nějakému neplánovanému střetnutí, pípnutí telefonu či jiného je víc jak minimální )

což si myslím, že není podstatou toho, proč mi někdo leze do telefonu - podotýkám, že ani žádné zprávy ani žádné telefony - mimo pracovních a rodiných mi v té době na telefon nechodily - a popravdě, rozhodně se nebudu chlupit, je to s tebou fain, ale zítra mám rande s tím druhým, asi si zajdem na večeři ( upřesňuji, že chodit na večeři a mít paralelní vztah s někým jiným, neznamená, že se jedná o sex vztah s obouma - podotýkám, že sex byl jen s jedním )

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Teď o vikendu se mi svěřila jedna známá - nelezla nikdy do mobilu,ale už nějakou dobu se ji manžel nevěnuje, chová se jinak, že si všimlo i okol.
Z jeho strany nezájem, i když je vedle něj nahá, prostě na nic.
Koukla do mobilu a našla fotky, kdy se mu nějaka jiná vyfotila tam dole, i nahoře.

Mají spolu dceru, skoro doučenou.
Chová se k oběma strašně. Stěžuje si, že ona neuklizí, nevaří a přítom má 120kg. KDyž mu tohle řekla dcera, tak ji dosti nehezky odpověděl.
Jednoduchý je říct, aby šli od sebe,ale sama neutáhne nájem - pracuje jako uklizečka.

Prostě se podívala a konečně zjistila, proč se manžel chová, jak se chová...
Někdy to jinak nejde, jelikož lidi a řekla bych, že víc chlapi, jsou sraby. Raději podvádí, než by šli s pravdou na trh a přitom i tak se chovají prostě jinak, že si toho okolí všimne.

Cituji matadi: nicméně, stojím si za tím, že nebyl důvod si myslet, že někde existuje ještě někdo jiný

Při vší úctě, nemyslím si, že pokud ty sama nevíš, co by za tím mohlo být, někdo by ti tady byl schopný říct, proč má přítel potřebu tě kontrolovat.

Obecně k telefonům si myslím, že doba se prostě změnila.. To, co bylo dřív nemyslitelné, může být postupně součástí normy. Celkově se uvolnily mravy, když to řeknu školometsky, monogamie se nenosí, proč by tedy mělo být in ctít něčí soukromí, když dotyčný nectí vás, pokud je podezření pro různé podvody na místě?

Sama nemám důvod nevěřit a prověřovat, ale umím si představit situaci, kdy to člověk prostě udělá. O co horší to je, než podvádět člověka, který si to s největší pravděpodobností nepřál a určitě to neodsouhlasil? Možná, čím jsem starší, dokážu přemýšlet nad případným jednorázovým úletem nejednoznačně (pokrok), ale soustavné a ponižující podvádění, kdy doslova celé okolí ví, wo co gou, může být pochopitelným důvodem k tomu mít konečně "něco v ruce" a začít jinde a s jiným. Nebo ne?

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

BlackCoffee

už to vím - jak bylo psáno - obava, že když v návalu špatné nálady, emocí, z jeho pohledu neřešitelné situace zrušil svatbu - by mohl přijít někdo jiný (asi jsem nereagovala dost "vášnivě" prošla jsem to s klidem, nadhledem, realisticky - což on si vysvětlil tím, že ho asi dostatečně nemiluju a že jsem si našla náhradu - proto i to značení, kterého se už tedy vzdal

prostě chce mít nějakým způsobem jistotu, že není nikdo jiný - a tím někým jiným je každý, o kom se nezmíním, že s ním jdu na kafe,do parku, na večeři, . . .

teoreticky chce hlásit všechny muže, kteří se kmitají kolem mě, bo, když je to jen kamarád, nemusím to skrývat

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji matadi: nebyl důvod si myslet, že někde existuje ještě někdo jiný

Tohle znám moc dobře . Někteří chlapi prostě v sobě mají nějaký radar nebo co . Snažíš se, aby nebylo nic poznat, jseš pozornější, jseš odměřenější - všechno málo platné. Nejdřív řekne, že " něco je ve vzduchu" , pak že "něco se děje, cítím to" a pak Ti probere telefony / maily / diskuze.
Leda si příště najít nějakého méně přemýšlivého a více zaměstnaného chlapa, aby neměl čas nad vším spekulovat ...

arrow
profile_image
lentilkah
od 19. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

matadi
Nezlob se na mě, ale já nevím, čemu se divíš. Sama řekneš že ráda zkoušíš a pak se rozhodneš-sice že máš sex jen s jedním, ale stejně by ten chlap musel být idiot, aby nic nepoznal.

Cituji matadi: prostě chce mít nějakým způsobem jistotu, že není nikdo jiný - a tím někým jiným je každý, o kom se nezmíním, že s ním jdu na kafe,do parku, na večeři, . . .

A kdo by tu jistotu nechtěl mít. Pokud ti vyhovuje takhle si užívat, tak se nehrň do svatby a myslím že bude líp všem. Pokud by si byla ve vztahu stoprocentně šťastná a zamilovaná, nemáš potřebu lítat po kafích a večeřích s jinými "kamarády" a trávila by si čas doma s přítelem.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji lentilkah: trávila by si čas doma s přítelem

Ale no tak ... . S takovou by si po pár (tý)dnech lezli na nervy - vztah není klec a partneři nemůžou viset jeden na druhém jako ručník a nedejbože sedět doma. Když si třeba jednou za týden - dva každý z nich udělá odpoledne podle sebe, je to z hlediska budoucnosti vztahu mnohem lepší, než neudělat jeden bez druhého krok a žárlit i na prodavačku v trafice.

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

lentilkah

souhlasím, je to tak, jak píšeš,

věc se má tak, že moji kamarádi - bo kamarádek moc nemám - jsou neškodní - což asi málokterý chlap pochopí - vesměs se naše hovory týkají oblasti, které tento můj oficiální a legální partner nechápe a asi těžko by je pochopil, bo mu to víra svým způsobem zakazuje, ( abych předešla - jedná se o karmu, osud, vyšší já, čakry, karty, andělové, příčina, následek, léčení barvami, léčení magnetickýma rukama . . . ) se svým legálním můžu probírat akorát tak korán - pochází ze silně muslimské země a na takové záležitosti ještě není dostatečně připraven

vzhledem k tomu, že jsem vyrovnaná, vnitřně spokojená - nemám nouzi o to, aby mě nějaký obchodní partner, znmý od kamarádky, chlap na ulici oslovil a pozval někam na kafe - to, že se o mě nějakým způsobem snaží a ani mu nevadí to, že je někde někdo jiný?

toho "nápadníka" znám déle než svého "budoucího" - jenže v momentě, jak jsem svého "budoucího" poznala, věděla jsem, že ten a žádný jiný - nicméně, můj "nápadník" je můj velmi dobrý přítel, kterého si vážím, mám ho ráda, ráda s ním mluvím, ale vím, že on by byl jen jako "nápadník" - nebyla by v tom ta pravá láska - byla by v tom logika - mluvili jsme o tom spolu

arrow
profile_image
Lilliana
od 13. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Matadi o svém platonickém příteli/nápadníkovi jsi psala (v diskusi, jak našel tvé příspěvky):
"taky nemám problém s tím, co píšu - spíš je to o té důvěře, a takový člověk, který po skoro dvou letech začíná takhle "proklepávat" a tvrdit u toho, že mě miluje, a že jen náhodou moje příspěvky našel? /Já mám kolikrát co dělat, abych si je po sobě našla/
asi panáček skončil

no právě, že je to nenormální, bývalý přítel taky začal takovýma maličkostma, a nakonec věděl i to, jak dlouho se s kým bavím, koho jsem kde potkala, co jsem kde řekla, kdy a kde jsem byla - a pozor, jestli v tom byl rozdíl - tedy v tom, co jsem řekla já a to co si zjistil on - třeba i pěti minut
a pak to byly hodinového výslechy toho, proč jsem co řekla, jak jsem to myslela, že to je jinak, protože on to pochopil tak a tak, a proč se bavím, s kým se bavím, . . . .

taky si myslím, že studovat ženu z pozice nepřítele - pokud ji bereš jako svého partnera, je zarážející / přeci můj partner není můj nepřítel/

ve vztazích si nikdy nikdo není ničím jistý, pokud někdo potřebuje víc jak rok a půl času na to, aby si uvědomil, že mě miluje, /víceméně volného vztahu/ a když si uvědomí, že mě tedy chce, a najednou přijde s tím, že mě někde náhodou objevil v nějakých diskuzích? Podotýkám, že s tou první přišel už někdy z roku 2008?

jinak respektuju soukromí každého, osobně by mi nikdy nenapadlo jít do mobilu či PC partnera, dcery a jiných
jenže to je všechno o komunikaci a důvěře a vyzrálosti každého z nás /tedy, pokud má partner nějaké pochyby je daleko čestnější se zeptat a dostat odpověď, i když třeba takovou, kterou slyšet nechce, než někde něco prošťourávat/"

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené