Cituji Lulča: někteří to ani neví, ale mají citlivé sluchvody nebo jak se tomu říka a oní slyší více než my ...vadí i jim šumy a tak...

Ano, takové "schopnosti" má můj přítel, např. musela jít z domu fontánka pro psa a kocoura, dělal mu zle ten zvuk, který to vydávalo. Já to např. neslyšela / nevnímala vůbec. Nicméně to vidím jako hendikep, s kterým se musí vypořádat ten dotyčný, ne jako něco, co má řešit celý panelák, aby se pán vyspal.

arrow
profile_image
evqa
od 20. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tiež bývame v byte, máme plávajúcu podlahu a kocúra, ktorý naháňa kadečo po dlážke, dupoce ako kôň a keď sme sa pýtali susedov pod nami, nesťažovali sa na žiaden hluk, ani netušili, že nejaké zviera doma máme. Takže nech si ten Váš sused vyhrožuje čím len chce, nerobila by som si z toho vrásky, tie bude mať akuráttak on

arrow
Neprodává v Bazaru

To hrabání kočkolitu mě příjde uplně na hlavu myslím si že je to běžný domácí hluk a skoro všechno co doma děláte vydává skoro stejně hlasitý zvuk třeba při úklidu při vaření při napouštění vody nebo splachování záchodu a televize nebo rádio (puštěná tak normální hlasitost) vydává ještě větší hluk. Na nějaký speciální kočkolit bych se vykašlala maximálně tak tu folii ze spoda záchodku.

Přítel má kocoura a ten zvuk se snažíme vnímat protože to hnedka uklízíme, ale kolikrát když se díváme na televizi tak to ani neslyšíme.
Já nejsem moc milovnicí koček, kočky mě vadí v hodně věcech, ale na hluk si u nich nemůžu stěžovat to fakt ne.
Pes třeba vyje nebo vydží štěkat celé dopoledne (teda aspon ten našeho souseda), ale kočka nidky zbytečně nemňouká, když skočí ze stolu na zem tak to ani nejde slyšet a kolem věcí na stolku chodí opatrně a málo kdy se stane že něco shodí.

Toho souseda asi trápí spaní a hledá si jenom důvody koho z toho obviní. Nic bych si z toho nedělala když obchází všechny sousedy v jeho okolí.

Ale když jsem začínala spávat u přítele tak mě hrozně vadil zvuk jeho hodin hrozně nahlas to tikalo on už to vůbec nevnímal, ale já jsem se na to pořád musela soustředit a nemohla usnout. Nakonec musel z toho vyndat baterku a já jsem spala jak beránek pak jsem si na to zvykla a ted už to taky vůbec nevnímám.

arrow
profile_image
Maika
od 14. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lulča: Reaguji na Kokinecka:

Asi problémy se spaním má.Když jsem se ho zeptala, jestli je kočka tak hlasitá, že ho vzbudí, tak se docela ošíval - že byl ještě na netu. To si zrovna stěžoval, že kočka škrábala v půl jedné a pak ve čtvrt na dvě ( v noci). On si to i píše.

Cituji Maika: Takže na jednu stranu bych ráda vyhověla, ovšem když nám zase začne kázat, že máme špatně udělané podlahy, hlučnou kočku a tak ... (lino nám pokládala firma) mám chuť zabouchnout před ním dveře.

Pokud pán bydlí pod váma a máte "holé podlahy" bez koberců,tak věřím,že slyší každé šlápnutí.
Spousta lidí si nedokáže představit co je to za dupání a rachot na holé podlaze.Koberce odhlučňují.
Nejhorší je,když jsou holé podlahy a málo nábytku,to se rozléhá úplně vše.

arrow
profile_image
Maika
od 14. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Laky:

On si teď nestěžuje, že slyší každé naše šlápnutí. Před pár týdny přišel, že mu vadí moje pantofle, já je hned zula a přišel mi říct, že MĚ už neslyší. V kuchyni a v chodbě máme pvc a neznám moc lidí, co v těhle místech mají koberce. A většinou si lidi stěžují na dlažbu nebo na plovoucí podlahu, na pvc ani ne.

Reaguji na Maika:
Je to těžké,dost lidí si neuvědomí že dupou a hlučí.Jim ten jejich hluk samozřejmě nevadí.Sousedka když u mě pije kafe a její rodinka nám nad hlavou něco kutí v kuchyni,tak se taky dost diví,že je to tak slyšet oni mají plovoučky,chodí jak sloni a věčně jim něco padá z rukou.
My máme koberce úplně po celém bytě /nemám ráda holé podlahy/ a tlumí to hluk hodně.

arrow
profile_image
Maika
od 14. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Laky:

Jasně, věřím Ti. Ale tohle tady opravdu neřeším, jemu vadí ten divný hluk, který prý občas způsobuje naše kočka. A skoro nám zakázal, aby kočka spala u nás ložnici, má totiž ložnici pod námi. A v ložnici máme koberec. A taky pochopitelně tu kočku ...když tam chce být s námi ...

Cituji Maika: jemu vadí ten divný hluk, který prý občas způsobuje naše kočka.

Pokud by ta kočka hrabala a honila po bytě nějaký rachotící předmět pořád tak bych souseda chápala,ale pokud rachotí v kočičím WC a jinak hluk nedělá,tak si holt bude muset soused zvyknout,že i kočky musí na WC stejně jako lidé.

arrow
Neprodává v Bazaru

no třeba když kocour běží po plovoučce a hraje si na lovce tak to jde fakt slyšet to jo, ale ten přítelův lenoch to dělá většinou přes den a proběhne se tak 3x bytem kolem dokola dýl to nevydrží. Ale to by jste doma nemohli dělat nic. myslím si že by měl každý respektovat ten klid od 10 hodin, ale aby mě někdo dikoval kam může moje kočka a jaké papuče mám nebo nemám nosit to mě může každý políbit p.... takhle se nechat omezovat to bych si doma nepřipadala jako doma, ale někde ve vězení.

to běhání zvířat po plovoučce znám i ze strany souseda.. Náš soused nad náma má rotvailera či co to je a ten když se rozběhne u nich po chodbě tak to jde slyšet, ale tímle stylem se proběhne někdy 2x deně někdy víckrát a někdy o něm vůbec nevím, asi by mě vadilo kdyby to dělal v noci, ale to se teda ještě nestalo a nebo mě to nevzbudilo

Myslím si že může někdo otravovat sousedům život třeba hodně hlasitou hudbou. Mě třeba hrozně vadilo u přítele on měl sousedku a ta hrála na klavír ona teda hrála krásně to jo, ale to jde hrozně slyšet a když to slyšíte i několik hodin deně a pořád to stejné dokola.... No naštěstí šla ted někam do školy a je doma jen přes víkend, ale fakt se nám hodně ulevilo.

arrow
profile_image
beliveme
od 17. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji eva60: Lidi jsou hrozně zlí a pokud si chodí na kočku stěžovat, mohl by jí ublížit - něčím po ní hodit, zranit ji, poranit páteř nebo otrávit.


tohle jste psala vy a já sem odpověděla,že po cizích kočkách co nám lezou na zahradu a dělají nám tam otřesnej ****** a chodí si tam na záchod,házím papuč a nepřipadám si zlá...prostě mi to vadí...lidi sou různí,né všichni sdílejí názor,tak už to prostě je..každý nemusí být milovník koček,jako vy,já mám radši jiná zvířata....vy nepochopíte mě já nepochopím vás,tak to je...

arrow
profile_image
Maika
od 14. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na beliveme:

Je myslím rozdíl, jestli po kočkách házíš pantofel, nebo jestli je chceš zabít - jak tady psala Vaneskka - že jí soused zabil kočičku, která chodila jen na balkón. A mimochodem, kočkám prý víc vadí voda, takže spíš zkus dětskou vodní pistolku než domácí obuv. Ale raději to nech na jaro

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

believeme
tak už jsem ho pochopila, to mi nijak nevadí, házet na kočku pantofli. To ji nezraní. Možná kdyby mi na zahradě řvali cizí kocouři, tak bych házela taky.
Měla jsem na mysli zákeřnost a zlobu lidí, co dokáží kočku zabít nebo smrtelně zranit.
Takže proti papučím nic nemám.

Každý, kdo má větší množství koček by si je měl zajistit, aby neobtěžovaly sousedy.
U nás tedy chodí ven 5 koček, ovšem ty chodí ne do zahrad sousedům (mají psi na zahradě a to kočky spolehlivě odradí) ale mají možnost chodit do rokle a území nikoho , co máme za domem, tam se spolehlivě vyřádí a domů chodí spokojení.

Jinak to holky co mají útulky řeší vysokým speciálním plotem a elektrickým ohradníkem.

nevím, ale připada mi to jako šikana sousedem...ty jsi ve svém placenem bytě a pokud má problme se zvuky což vy nejste jedini co je vydávaji tak by se měl asi zamyslet on nad sebou a ne ty. Pokud mu vadí šrum tak ať vypadne na vesnici...nikdo kdo bydlí v paneláku nemá 100% klid. jako ja bych si určitě papuče nesundala..já bych si ještě vzala podpadky.) ale samozřejmě nemá někdy cenu provokovat...co když budete mít díte? to ho budeš obalovat do molitanu a i jeho hračky? kupte mu špunty do uší a začněte konečně normálně žít....platíš za byt a můžeš si v něm dělat co chceš. Jo a nebo si běž kněmu sednout zda fakt nekecá...

arrow
profile_image
JessA
od 15. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ten soused je asi c.vok, jedna kočina zas takový rachot nenadělá, že by ho to rušilo, leda by opravdu byli zdi papírové, ovšem pokud je to důchodce, tak mě to ani nepřekvapuje, někteří si nadáváním na druhé zpříjemnují svůj život. Dělá jim dobře do někoho věčně rýpat.. Na druhou stranu jako majitelka 4 koček vím, že tvrdit že to je tichý tvor je blbost...už první dupala jak stádo koní, s druhou horší a ted když se při noci začnou chvilku honit všichni, tak to je jak by stádo bůvolů letělo skrz barák. Při hraní kdy běhaj opravdu dupe i jedna kočka víc jak moje 6letá dcera. Proto jsem na baráku, vím že bych se zvířaty sousedy asi vážně obtěžovala, tak jsme se museli přestěhovat. Každopádně druhou kočku u takových nepříjemných sousedů nedoporučuju, ve dvojko jsou mnohem hravější

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené