Soutěže

Korejská péče – od hlavy až k patě!

Proč mají asijské ženy dokonalou pokožku? Velmi dbají o své tělo. Vybírají si produkty s kvalitními ingrediencemi. A právě Kocostar je ztělesněním očekávání náročných asijských žen!

Soutěžte o kosmetické balíčky z limitované kolekce Fialka pro jemnou jarní péči

Přivítejte jaro a oslavte sté výročí První republiky s malými domácími lázněmi. Malým dárkem k letošním stým oslavám založení republiky je také limitovaná

Soutěž o knižní novinku – Nebezpečná iluze

Romantický příběh plný touhy a vášně, ve kterém není nouze o zvraty a napětí. To je Nebezpečná iluze – nová kniha od mladé autorky Winter Renshawové a 3 z vás si ji budou moci přečíst.

Soutěž k filmu Věčně tvá nevěrná?

Josef a Miluška jsou manželé snad celou věčnost. Josef svou ženu sice miluje, ale má také slabost pro krásné ženy. A tak se občas s některou spřátelí o něco víc. Miluška jako bývalá tělocvikářka svého manžela i jejich dospívající dceru neúnavně zahrnuje neutuchající péčí a terorem zdravého životního stylu.

Zbavte se hlubokých vrásek

Zimní období působí na každého z nás destruktivně, musíme se tedy o pleť starat velmi pečlivě. Dopřejte si péči, po které budete vypadat o několik let mladší. Soutěžte s námi!

Soutěž o SynCare vánoční kolekci

Kvalitu pleti ovlivňuje genetický základ, složení stravy i celkové zdraví organismu stejně jako každodenní péče, kterou jí věnujeme. Celou řadu nedokonalostí i problémů pokožky dnes dokáže korigovat speciální kosmetická péče a vhodné přípravky.

Soutěžte s Elasti-Q®!

Čekáte miminko a zvažujete, jaké vitaminy jsou pro správný vývoj a růst vašeho plodu ty nejdůležitější? Pak rozhodně nezapomínejte na kyselinu listovou, kterou můžete získat právě nyní!

Zkušenost s NATURHOUSE jako důkaz

Franchisingová síť dietetických poraden NATURHOUSE se neustále rozrůstá o nové pobočky. Franchisanti jsou schopní investoři, spokojení zaměstnanci poraden NATUHROUSE a často i spokojení klienti, kterým NATURHOUSE změnil život.

Unikátní čištění vlasů!

Díky tvrdé vodě, stylingu a chemii jsou vlasy obaleny usazeninami, které brání pečujícím produktům v péči o vlasy! Soutěžte o novinku na trhu – peelingový šampon Salt Scrub Cleanse od nové značky Urban Alchemy!

Soutěž o exkluzivní kosmetické balíčky české značky Bonaloka

Odpovězte na soutěžní otázku a pro 3 z vás máme připraveny exkluzivní kosmetické balíčky s obsahem astaxanthinu – jednoho z nejsilnějších přírodních antioxidantů.

STABILINAT pro fyzickou a duševní pohodu

S každodenními starostmi mnohdy přichází i únava. S kapslemi STABILINAT Vás ale nedožene.

Soutěžte s filmem Zoufalé ženy dělají zoufalé věci

Pro šest výherců máme připraveny 3 balíčky exkluzivních vlasových produktů Franck PROVOST v hodnotě 1 500 Kč a 3x voucher do kadeřnictví Franck PROVOST v hodnotě 1 000 Kč.

Soutěž o nádhernou stříbrnou sadu perlových šperků

Perlové šperky jsou stále populárnější, pro svůj jedinečný luxusní a zároveň decentní vzhled. Soutěžte tedy s námi o jednu sadu perlových šperků vyrobenou z rhodiovaného stříbra, pravých říčních perel a originál Swarovski krystalů.

Vyhrajte s Elnino.cz a zažeňte zimu s novým svůdným parfémem

Ve spolupráci s online parfumerií Elnino.cz máte nyní jedinečnou příležitost vyhrát jeden ze 3 smyslných dámských parfémů Roberto Cavalli Paradiso Assoluto.


Honor 6A – parádní výbava za skvělou cenu

Vyhrajte v naší soutěži telefon Honor 6A v hodnotě 2 990 Kč.

Pořádné mrazy jsou tady. Je na ně vaše auto připravené?

Patrně máte přezuté pneumatiky, ale to zdaleka není všechno. Důležitá je také péče o důležité komponenty, jako jsou karoserie nebo podvozek. Pokud péči podceníte, vaše auto může vlivem nepříznivého a chladného počasí, které je právě tady, zbytečně trpět. Na co tedy nezapomenout?

Revitalon doporučuje Česká Miss Supranational Tereza Vlčková

Vlasy jsou korunou krásy a pokud chcete mít krásné vlasy jako Tereza, doporučujeme vyzkoušet vlasovou řadu Revitalon. Její přípravky intenzivně podporují regeneraci vlasů. zlepšují jejich kvalitu i vzhled a snižují vypadávání. Tereza ví, jak o své krásné vlasy pečovat a proto doporučuje Revitalon.

Zážitek jako dárek na Vánoce

Najít ten pravý dárek k Vánocům je někdy zapeklitá výzva. Chcete mít jistotu, že váš dárek bude originální a zaručeně potěší? Inspirujte se na stránkách Stips.cz a darujte nezapomenutelný zážitek.

Soutěžte o Červex a pročistěte si organizmus

Začátek zimy je období, které často doprovází stavy bez nálady a trvalá únava. Příčinou nemusí být jen hodně práce, ale také váš domácí mazlíček.A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.