arrow
profile_image
josephine
od 7. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj všem,
sice je krásný den a měla bych se těšit z jara ale bohužel, prožila jsem jeden z nejbolestivějších zážitků ve svém životě.
Jsem déle z pracovních důvodů mimo domov, kde jsem zanechala svého přítele, se kterým bydlíme již 6.rokem.
Snad nám vše klapalo, slyšela jsem denně "miluji tě" a i náš život byl takříkajíc v pořádku.Ovšem před časem (při jedné z mých cest) jsem přišla na návštěvu prostitutky (podotýkám, že v milování jsem já ta iniciativnější), kdy mi vysvětlil, že to byla jen síla zvyku z minula. Zarazilo mne to, ale prostě jsem si řekla že je to "jen chlap" a uvěřila, že se to nebude opakovat. Ovšem to, co se děje nyní mi fakt vyrazilo dech a popravdě jsem naprosto na dně. Nejenom že si domlouval schůzky na netu s dámami pochybné existence (to mi sdělil - řekli jsme si před časem, že kdyby měl potřebu si s někým povídat nejsem proti, ale aby to udržel v určitých mezích), ale včera mi od rána "cvrlikal" do telefonu,že pozval na vínko k nám domů naši společnou známou. Mělo mi být nápadné jak má dobrou náladu, jak převléká postele, pere a uklízí. Dokonce sám (a to se mnou fakt nedělal) připravil pohoštění, nakoupil spousta vína a ještě mi popsal, jak se oblékl a navoněl...Panebože, já jsem si fakt myslela, že jenom nechce vypadat zanedbaně - prostě jsem mu věřila. Ještě jsme si večer volali, mluvila jsem s oběma jak se už těším domů a i když mi bylo všelijak, nechtěla jsem dělat žárlivku.
Ráno jsem mu volala a vytáhla ho z postele, kdy asi v rozespalosti a zaskočen mi sdělil, že s dotyčnou proběhlo milování a jako vrchol nechutnosti mi vše vylíčil do detailu. To už jsem nedala a moje reakce byla směs bolesti, lítosti, vzteku a bezmoci. Přišla mi sms o omluvě a lítosti, ale já sotva dýchám - hodně ho miluju a měli jsme odžito hodně dobrého i zlého. Pomoc bych teď potřebovala jak odbornou, tak i vaši laickou.
Nejhorší na tom je, že uvažuju o návratu a že mu odpustím. A na druhou stranu vím, že to nedokážu, že mi ty všechny detaily rozervaly srdce na kusy. Nebudu se obviňovat, nejsem žádná chudinka, jsem vzdělaná a dalo by se říci sebevědomá, ale tohle mne dostalo na kolena, na dno propasti, do tmy a popravdě se mi nechce ani žít. Také by mě zajímala ona dotyčná - do očí super kamarádka, ale pak si lehne nahá do naší postele a...na co se spolehnout?
Za jakoukoli radu - pomoc upřímně děkuju.

arrow
Neprodává v Bazaru

Asi to bude znít divně, ale jsi si jitá, že to doopravdy udělal? Nemohl by to být jen něco jako "test", aby zjistil, co uděláš? Opravdu totiž nedokážu pochopit, jak by ti to totiž mohl ještě popisovat se všemi detaily...

arrow
profile_image
Sasanka
od 19. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

takže spal s prostitutkou, s vaší známou, domlouvá si schůzky po netu...určitě máš na lepšího, než na takového hnusáka, který ti ještě vykládá detaily

arrow
profile_image
curlicue mojeid
od 8. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Suzie: Nemohl by to být jen něco jako "test", aby zjistil, co uděláš?

tohle jako test? to by mně zajímalo co by tím zjistil, podle mně ten chlap nemá ani trochu soudnosti. Já tebou bych to skončila když už jednou te podvedl s prostitkou ted se známou a eště ti to takhle líčí..., no já mám dost vem nohy na ramena a od takového chlapa zdrhej za to trápení ti fakt nestojí..

arrow
profile_image
josephine
od 7. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Test to nebyl na 1000% - popisoval mi detaily jejího těla, které on nikdy nahé neviděl. S tímhle si jsem jistá (intuice ženy na nevěru je zvláštní 6.smysl). Ještě ráno měl strašnou "opici" a byl mým voláním zaskočený. On by rád lhal, ale tohle mu nikdy nešlo. Tedy on si myslí že šlo, ale já jsem se xkrát přesvědčila o opaku.

arrow
profile_image
PaniXY
od 8. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A ty ses to všechno dozvěděla od něho přes telefon? Musíš si teď sama uvážit jak na tom v tom vztahu jste, ty znáš svého přítele nejlíp. Jestli to byl jen úlet, jednorázová fyzická potřeba, protože jsi dlouho pryč, nebo jestli to znamená něco víc.
Ale upřímně, podle mě je ve vašem vztahu něco nezdravého... pokud ty jsi mu přišla na prostitutku, a nijak zvlášť jsi to neřešila, on ti vykládá to telefonu jak se fintí a těší, až si večer přitáhne domů vaši kamarádku, skoro to vypadá, jako by tě bral za nejlepšího kamaráda, kterýmu se pochlubí s nejnovějším úlovkem. Taky si díky tvojí přehnané toleranci možná myslí, že máte tichou dohodou, že ti může být nevěrný a ty mu to toleruješ.

arrow
profile_image
josephine
od 7. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na PaniXY:
Jeho filozofie mužství je, že chlap je lovec a puzen ješitností a že miluje jen mne, což mi dokázal tím, že s ní se prý nelíbal. Zahýbají prý všichni, jen jsou pokrytci, kteří lžou na potkání. Zvrácenost...
Prostitutku jsem neskousla - naopak jsem mu vysvětlila, že mě (nás) vystavuje riziku jakékoli nákazy. Slíbil tenkrát, že se to nebude opakovat.

arrow
profile_image
Sasanka
od 19. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

chlap je lovec...no tak ten ti bude zahýbat furt, jestli to s ním neutneš

Řekla bych svůj názor asi takto, udělal to jednou, ty jsi mu odpustila, ted to udělal podruhé a myslí si, že mu odpustíš zas. Jestli mu chceš odpustit a vrátit se kněmu, tak se spolehni na to, že to udělá zas a ty budeš zas trpět.
Já bych tohle nevydžela, neodpustila bych ani jednu nevěru, natož kdyby jich bylo více . Být tebou zbalím si kufry a odstěhuji se odněj co nejdál. Vím, je to těžké, ale uvidíš, že ti bude bez něj líp. Takovej chlap za to nestojí! Promin za tuhle otázku, ale vís určitě, že tě podvedl "jen" dvakrát? Já už bych si jistá asi nebyla.

arrow
profile_image
pogd
od 7. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Opravdu netuším,co může být větším důvodem k rozchodu než chování Tvého partnera!Nejsme snad zvířata,proboha. Svoje pudy nutno trochu brzdit.

arrow
profile_image
josephine
od 7. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Klariša:
Máš pravdu, teď jsem ztratila naprosto pevnou zem pod nohama a nejsem momentálně schopná jakéhokoli zdravého úsudku...
Tak krásnej chlap a tak milující (asi jen jako)..

arrow
profile_image
PaniXY
od 8. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Záleží na tom jaká je tvá představa fungujícího vztahu, pokud jsi tak tolerantní a svobodomyslná osobnost, že uneseš volný vztah a je ti jedno, že ti bude zahýbat, tak v tom vztahu zůstaň. Ale už z toho, že tě to trápí a žádáš rady je jasný, že ti to nevyhovuje. Od něho mi ale přijde vrcholně ponižující, že ti o tom vykládá, vždyť tě tím uráží. Pokud si chce zahnout, tak proboha na úrovni a tak, aby o tom nikdo nevěděl.
Myslí si, že tě má tak jistou, že neodejdeš ani když ti povykládá o sexu s milenkou a jejím těle... Jsi úspěšná a samostatná ženská, nemáš za potřebí se nechat ponižovat nějakým takovým vo.lem!

arrow
profile_image
lana334
od 4. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

úplny súhlas s Klarišou!!

arrow
profile_image
Papagai
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na josephine:
Tak to je síla!Tohle bych teda nestrpěla.Jste spolu šest let,říkáš,že vám to klape a on ti provede takovou věc?To mi přijde dost divné.Kdyby aspon zapíral a lhal,ale on se ti tím přímo chlubí,jak tě povádí.A popisovat ti každý detail,to mi přijde úchylné s prominutím.
Je to zvláštní.Jednou tě podvede s prostitutkou,pak chvíli dělá hodného přtele a nato tě podvede podruhé a ještě s tvou známou.Chce se mi z toho brečet.Je to hnusné.Nevím vůbec,jak bych se zachovala,ale asi bych mu dala košem po první nevěře.
Máš vůbec zapotřebí být s někým,kdo si tě neváží a okatě tě podvádí?
Chápu,že ste spolu tak dlouho,že se ti asi nechce ničit vztah.Ale zamysli se,udělal to už dvakrát,můžeš mu ještě věřit?
Já bych na tvém místě od něj rychle odešla.S chlapem,kterému bych nemohla věřit ,bych ani nemohla žít.

Jak se chová tenhle chlap, se vyjadřovat nebudu, ale proboha, proč se s tím ještě chlubí?? Je uplně blbej?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené