arrow
profile_image
Emma_Belle
od 27. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Pokud je to jednou a nejsou v tom city, tak se odpustit dá (ale ne zapomenout), pokud je to podruhé (kdo ví jestli že), tak mu sbalit kufr nebo okamžitě zvednout kotvy - ač to velmi bolí a budeš se dlouho vzpamatovávat, takový chlap tě není hoden (žádné správné ženské).
Jen nechápu, když jste si volali, že k němu má přijít ta společná známá, jak uklízel, jak se voněl, že jsi to nepochopila? mě říct chlap, že když nebudu doma, že si tam přivede jakoukoli babu, tak ho zastřelím..

josephine píše: Chtěli jsme se vzít - plánovali jsme společný život a neuvěříte - ten člověk mi denně po celou dobu pořád říkal "miluji tě". Při usínání mne držel za ruku, o procházkách ani nemluvě. Mluvil mi do oblečení, líčení, ale také je velmi žárlivý - nesměla jsem se podívat na jiného. Což jsem radši nedělala. Jednou mi volal jeden známý a on mu klidně zavolal zpět a řekl mu, aby mne už neobtěžoval.

Hmmm . . .tohle mi něco připomíná,milující,galantní,cvrlikající,slibující,omezující . . .a žárlivý muž.A jak to nakonec dopadlo? Zjistila jsem že chodil na priváty,stýkal se se svojí bývalou milenkou,na prac.schůzky s ženami se vždy vyoblékal jak ze žurnálu . . .V momentě kdy to na něj prasklo jsem ho během 20 minut vystěhovala i s jeho 4 pytlema hader a dodnes když si na toho prolhaného psychického tyrana vzpomenu,tak se mi chce zvracet!

mě spíš teda přijde , že on tebou pohrdá a dělá ti to snad na schvál. Nebo je orpavdu tak hloupý, aby tohle všecko dělal a ještě ti to vykládal? to mě přijde teda hodně hloupé a ubohé. A nebo také ví, že s tebou muže manipulovat a ž mu beztak odpustíš. Vím že 6 let je dlouhhá doba, že ho miluješ ale od takového chlapa honem pryč. Ten to má v sobě a to se nezmění, dřív nebo později se stane něco podobnéh.

docelaby mě zajímalo, co by dělal on na tvém místě... jen tak z ****** mu říct.. no tady na služební cestě je takový pěkný spolurpacovník, on večer taky zajde na vínko

arrow
profile_image
josephine
od 7. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na RomanKaS:
Máš zase pravdu, snad to je póvl, ale já jsem se do něj prostě zamilovala (kdysi)..Nebyl špatný - v každém případě mne přitahoval svou živočišností. Jsem vychovaná přísně s důrazem na vzdělání, ženskost a čistotu. To mi dala matka do vínku. Já jsem ho zkultivovala, oblékla, pomáhala s kdečím a on jen kvetl. Líbily se mu vždycky ženy (o tom není pochyb), ale já jsem za ním přišla z velkoměsta a on mi to občas dával "sežrat". Nechala jsem se unášet jeho sexuálními fantaziemi a snad to nebylo na škodu věci (prádelko, pomůcky atd...) On mne zase naučil se uvolnit, byl rád když se na mě mlsně dívali jiní muži, ale já jsem nesměla dávat najevo jakýkoli zájem. Radši jsem se dívala do země. Chtěl po mě sex se ženou (to si přál k narozeninám), ale bála jsem se toho. Cítila jsem, že by to byla potíž. Ale to bylo naše intimno - navenek jsme působili jako harmonický pár. Myslela jsem, že dělám maximum. Ale očividně to prostě nestačilo..

arrow
profile_image
josephine
od 7. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Fellys:
..to jsem mu ráno také řekla. V záchvatu zoufalství. Že bych se také v naší posteli pomilovala s jiným mužem. On řekl rezolutně NE ! To bych neskousl. A já také ne - na tento typ hrubého pytle by tahle záplata byla jen dalším traumatem hlavně pro mě.

arrow
profile_image
josephine
od 7. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Emma_Belle:
Nejsem nijak přehnaně žárlivá a já tu ženu znala. Navíc mi ona vždycky zdůrazňovala, že by mi nikdy takto neublížila. Prostě jsem jim věřila.

Cituji josephine: Myslela jsem, že dělám maximum. Ale očividně to prostě nestačilo..

To byl právě kámen úrazu, dělala jsi maximum, byla jsi obětavá, ochotná a tolerantní a on tě pořád zkoušel, kam až může zajít a věděl, že tě má omotanou kolem prstu. Pravidlo úspěchu je přesně opačné. V tomhle je fajn knížka Proč muži milují potvory.

ten chlap bude asi trochu divnej! a na druhou stranu nevím co si mám myslet o tobě? nejsem tady abych tě urážela, ale tohle mi přijde trochu divný.. Napřed se tahá s kur.. a ty mu odpustíš, jako by se nic nedělo, a teď mu chceš odpustit tohle? navíc když má ještě tu drzost ti to popisovat do detailu? no nevím ... Já být na tvém místě tak ho kopnu do p.rdele a to okamžitě P.S.: jestli mu po tomhle odpustíš, tak je mi tě upřímně líto

arrow
profile_image
josephine
od 7. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Patty:
Děkuji za tip - potřebuju se sama v sobě vyznat. Ráda si ji přečtu.

arrow
profile_image
josephine
od 7. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Sajulec:
....fakt je asi láska slepá a téměř každá si myslí, že se kvůli tobě muž změní. Zpočátku si to určitě myslí i on, ale časem také určitě změní názor.
Požádala jsem o pár dní embarga na kontakt a rozmyslím si co dál...přikláním se k rozchodu (cítím to jako správné), jen prakticky musím zařizovat spoustu i nepříjemných věcí ve vzdálenosti 450km. A komunikovat s ním zatím nechci.

arrow
profile_image
Natalii20
od 16. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

no fuj, tak tohle mě uplně bolí i za tebe![cituji=josephine] neztrácej hlavu ani čas! Když si tě naváží on, tak si sama sebe musíš vážit ty!
To co ti udělal je přeci neodpustitelný, vždyt je úplně jaksný, že už ve chvili kdy jí k sobě zval, tak věděl co chce udělat! Naprosto nechápu proč proč ti to popisoval, to zavání úplně nějakou úchylkou! Nebo touhou ti ještě víc ublížit!!
Zachraň sama sebe a zbytek svýho sebevědomí a uteč daleko. Moc ti držím palce!

Plně souhlasím s PATTY . . .čím více se obětujeme,tím méně si nás muži váží a zkoušejí kam až můžou zajít a co jsme ochotny skousnout a tolerovat!

arrow
profile_image
Flora
od 4. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Sajulec: navíc když má ještě tu drzost ti to popisovat do detailu?

to mi příjde jako nějaká uchýlka. A s tím jak chtěl abyste měli trojku. To vypadá že si to takhle splnil...napřed ti popsal jak se chystá a voní a pak jak to proběhlo...to je skoro jako by to měl ve třech.

arrow
profile_image
Flora
od 4. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Natalii20: to zavání úplně nějakou úchylkou!

Koukám že si to nemyslím sama.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené