arrow
profile_image
Starry_girl
od 18. 2. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Střih vlasů je super, jsou sice kratší, ale zase dorostou. Já bych na tvém místě žádné clipy nepoužívala, vůbec to nepotřebuješ. Já mám vlasy sice do pasu, ale v této délce hodně překáží, takže je nosím většinou stažené do copu. Když si je nechám kudrnaté, tak sice vypadají nádherně, ale nesmím je po uschnutí česat a kudrnaté jsou mnohem náchylnější, cuchají se a víc se ničí. Hlavně nech vlasy vzpamatovat a nepřeháněj to s žehličkou!

Barva je úplně super, moc ti sluší. Je elegantní a šmrncovní. Změna barvy ti hodně prospěla.

Většině smrtelnic chytne platinová barva do žluta a pak vypadá tak nějak lacině, když jsem si ten žlutý nádech nechala stáhnout, tak jsem z těch drijáků měla zase gumové vlasy ... Takže jsem až v 27 letech dospěla k názoru, že chci vlasy zdravé a přirozenější a nechala si je ztmavit. Je to také kvůli práci o které vyjednávám. Jako žena to mám takhle těžké, tak chci vypadat profesionálně a ne jako koště z východu. Mám teď podobnou barvu, ale studenější a popelavější a konečně jsem se zbavila žlutého nádechu

Reaguji na Starry_girl:

Já se žlutým nádechem už dlouho problém neměla. Naposledy když jsem ještě trčela v Ostravě, v tom zapadákově moc dobré kadeřnice nejsou. Navíc, od čeho jsou stříbrné šampony přeci Já mám Franck Provost a nemohu si vynachválit, vůbec nevysušoval.

Měla jsem prodloužené vlasy metodou microring pár let, a měla i vlasy do pasu ale už nikdy. A clip in jsem si zamilovala. Ty co mám nyní se vůbec necuchají, jsou perfektně husté, prodloužení nenápadné a hlavně to že je můžeš kdykoliv sundat je paráda. Lepší než prodloužení na stálo, hlavně proto že v životě nedosáhnete takového objemu jako s clip in.

Já mám své vlasy rovné, žehličku vůbec nikdy nepožívám Ani kulmu. Pouze fén, a umývám vlasy tak jednou týdně tím že se nemastí. Moje vlasy jsou žíně, tvrdé až drsné, ale já měla vždy hodně pevné vlasy, i jako dítě. Nikdy mi pak nedržely copy jak jsem měla vlasů hodně. Teď když mi někdo řekne že mám suché vlasy opáčím že ať hodnotí až je budu mít umyté, bez laku na vlasy atp. Na to čím vším prošly - paráda

Cituji classy and chic: Naposledy když jsem ještě trčela v Ostravě, v tom zapadákově moc dobré kadeřnice nejsou.

No právě proto se raději barvím profi barvami doma.Barva vlasů ti sedí,máš je lepší než blond.Můžeš mi napsat,pokud víš,co je to za značku barvy a číslo? Díky.

Reaguji na KrásnéToulání:

Nevím, ale je jí velmi podobná 7.0 pd Prodigy 5, na clipech mi chytla téměř stejně.

Reaguji na classy and chic: Díky.Mrknu na ní v drogerce.

Ale přidej do ní trochu 7,4 a testni to na vlasech, ráda chytá zeleně.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené