Dobré odpoledne,

děvčata stala se mi věc kterou žádné nepřeji. Po chybě kdy jsem šla na hnědo jsem si nechala stáhnout hnědou zpátky na blond. Šlo to pěkně ALE! Na pěšince uprostřed a na perifériích + i trochu vzadu na temeni, no zkrátka všude kde jsem si zesvětlila odrůsty doma sprejem od Baley, se mi šíleně popálily vlasy. Zbytek vlasů kde jsem sprej nestříkala jsou vlasy absolutně v pořádku. Jenže tohle je hodně viditelná záležitost a já, takový punťa na vlasy, jsem z toho tak nešťastná, že mám sto chutí to oholit a kupovat paruky než to doroste Netušíte co teď? Co použít na obalení vlasu? Nebo máte někdo zkušenosti s parukami kdyby došlo k nejhoršímu? Brazilský keratin mi kadeřník doporučil vůbec neaplikovat na spálenou část, vlasy si nežehlím, nekulmuji... Vím že jednou spálený vlas je nevratně poškozen, ale zajisté chápete že to není jako ustřihnout konce vlasů.

Předem děkuji za rady a tipy.

arrow
profile_image
skarma007
od 7. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

zkus si dát na 20 min vejce, zabal a pak smyj vlažnou až studenou vodu, hodně tahle maska hydratuje nebo pak keratin shot, ten vlasy neničí

arrow
profile_image
jupy
od 21. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

to ti udělala ta balea? Jako, že se ti to dostalo na ty odbarvený vlasy nebo ti to popálilo přírodní vlasy?
Jinak k tématu, chce to proteiny, buď to vejce nebo proteinové šampony...a co kokosový olej?

Reaguji na jupy:

S kokosovým olejem spím Jo, udělala mi to ta Balea, nevím jestli v reakci na to stahování ale fakt je ten že kde jsem sprej nepoužila se nic nestalo, kde ano, tam je z vlasů "gumová" spleť.

Reaguji na skarma007:
Keratin shot neznám proto jsem hledala, holky tady píší že se obejde bez žehličky na vlasy ale informace další na internetu píší že ano. Tzn je to jako brazilský keratin a ten mi teď můj kadeřník nedoporučuje. Každopádně od barvení si dám na pár měsíců pokoj.

Ještě mě napadlo ale to až za pár týdnů aplikovat bezbarvou hennu. Ale to až vyzkouším na prameni jestli nevydrží vlasy brazilský keratin, ten si nemohu vynachválit.

arrow
profile_image
skarma007
od 7. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji classy and chic: jsem hledala, holky tady píší že se obejde bez žehličky na vlasy ale informace další na internetu píší že ano. Tzn je to jako brazilský keratin a ten mi teď můj kadeřník nedoporučuje. Každop

keratin shot nemusíš zažehlovat a službu ti udělá stejnou, mám s ním výbornou zkušenost

Reaguji na skarma007:

A kde na něj chodíš, popřípadě o jakou značku se jedná?

Radu tedy nemám, ale když jsem si nechala odbarvit vlasy před dvěma lety, které pak byly šíleně zničené, tak sem si řekla, že to spraví klasický keratin. Chyba. Půlka vlasů se mi v délkách polámaly, že jsem musela ostříhat asi o 20cm. Ale teda byl to klasický keratin, ne shot.

Reaguji na marsse7:

Já měla asi před sedmi lety taky úplně spálené vlasy a keratin klasický mi je zachránil. Každopádně to vyzkouším nejdřív na jednom prameni a uvidím.

arrow
profile_image
Ejva91
od 23. 8. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na classy and chic:

Ahoj... mě se včera stalo úplně to stejný. Sprej od Baley na blond vlasy používám cca od srpna. Do té doby jsem zničené vlasy nepocítila. Včera jsem si řekla, že se po dlouhé době obarvím opět barvou - používám Casting Creme Gloss od Loreal. Celý průběh barvení normální, jako obvykle. Až po rozčesání mokrých vlasů a zahájení fénování mi přišlo něco jinak... v místech, kde byly vlasy naposledy barvené barvou (těsně pod "novým" odrostem) se mi vytvořil kolem hlavy asi 5cm silný pruh vlasů šílený kvality. Jsem nešťastná... dokonce jsem se bála, abych přes noc nevypelichala. Zřejmě to byla reakce častého používání (2-3x týdně) peroxidového spreje a barvy... Nechala jsem vlasy přirozeně uschnout a dneska si jdu koupit Wonder balzám (býčí kulky) a nechám na vlasech alespoň hodinu. Snad to pomůže.

Reaguji na Ejva91:

Bohužel nepomůže. Všechny ty zgumovatělé vlasy musely pryč. takže mám pěšinku na stranu a patku. Já ten sprej takhle často ani nepoužívala (lenost) a dostavilo se mi to. Myslím že by bylo dobré (pokud jsi to už nenapsala) napsat tuto zkušenost k recenzím na tento sprej. Aby nedopadlo víc holek jako my!

Jo jinak jsem holky ty spálené vlasy ustřihla takže mám chocholku přes kterou musím přehodit jiné vlasy a vepředu jakoby pod ofinou mám anténku Zbytek vlasů jsem ošetřila brazilským keratinem encanto a ty gumičkové vlasy na místech kde to nebylo tak hrozné a ostříhat jsem to nechtěla to zpevnilo, takže už nejsou tak moc gumičkové. Naštěstí. Myslím že při dalších keratinování už to bude úplně OK

arrow
profile_image
Ejva91
od 23. 8. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na classy and chic:
To hned udělám... počkej, to mi chceš říct, že si budu muset na vrchu hlavy vyholit kruh? Zábal na zničený vlasy nepomohl, ale to co zničený není je v o dost lepším stavu. Já mam ty vlasy jako vatu jen když jsou mokrý, za sucha mi přijdou normální. Nechala jsem teda přírodně uschnout, nechci je ještě zatěžovat fénováním. Můžeš poslat fotku, jak jsi to vyřešila? Neumím si to představit

Reaguji na Ejva91:

Jasně, máš to tam. Jinak vlasy jsou bez účesu, jen po ránu rozčesané ať máš představu.

Hele moc to nehroť, prostě co je příliš poškozené to ti upadne a ničím to nezachráníš, hlavně na ty poškozené části pozor, ten keratin resp to zažehlování by ti je mohlo oddělat. Já vyzkoušela nejprve na pramenu a když neodletěl udělala jsem si kůru.

Já měla naštěstí už odrůst za dva měsíce, a teď si hodlám nechávat barvit odrůsty JEN A POUZE barvou, už žádné spreje a jen při posunu a až sundám prodlužko tak intervaly ještě víc prodloužím.

arrow
profile_image
Starry_girl
od 18. 2. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jednou mi vlasy upálila kadeřnice odbarvovačem. Vlasy mi ulítaly hned u hlavy, od temene hlavy nahoru. Neskončila jsem úplně plešatá, ostatními vlasy se to dalo docela zakrýt, ale udělala jsem největší chybu svého života a šla do salónu k Vavruškové, aby mi vlasy zachránila. Řekla mi, že je třeba vlasy šikovně sestříhat, aby to nebylo poznat. Já jsem vlasy ostříhat nechtěla, ale ujistila mě, že mi vlasy sestříhá šikovně, abych je měla pořád dlouhé. Ještě se mě ptala, jak nosím vlasy, tak jsem jí řekla, že vlasy nosím stažené v culíku. Výsledek byl takový, že mě okudlala jak kudlanku, nahoře u hlavy jsem měla tak krátké vlasy, že ani nešly dát do culíku, nechala mi dlouhé akorát tři chlupy na hlavě. Probrečela jsem asi tři týdny, než jsme se s tím nějak vyrovnala. Upozornuji, že mi takto debilně sestříhala kudrnaté, krepaté vlasy, takže i po vyfoukání a vyžehlení díky super střihu zůstaly chlupaté a krepaté a nic se s tím nedalo dělat. Vlasy mi v kadeřnictví i přebarvily, nechala jsem tam za tuto návštěvu 6.000,- a když jsem šla do obyč kadeřnictví v obchodním centru, aby mi vyfoukala vlasy, tak se mě kadeřnice ptala, jestli jsem si ty vlasy barvila sama, že je mám nějaké zelené!!

K žádným "uznávaným a slavným" kadeřníkům už bych v životě nešla. Nezajímá je, co chcete vy, oni přeci ví všechno nejlépe. Řeknete jim, že chcete zkrátit vlasy o 2 cm a upižlají je o 8 cm a vytvoří takovou hrůzu, že vypadáte hezky pět minut než vyjdete z kadeřnictví a doma si s vlasy nevíte rady, protože je ani nestáhnete do gumičky a kadeřník nepochopí, že chcete bezúdržbový střih, že nemáte ráno čas ani náladu stát hodinu před zrdcadlem a foukat vlasy.

Je to už naštěstí asi pět let. Našla jsem si kadeřníka, kterému řeknu, že chci zkrátit vlasy o 2 cm a nechci žádné moderno a zkrátí mi vlasy o 2 cm a udělá mi normální střih. Také díky němu jsem si nechala vlasy dorůst do pasu, protože kadeřnice neumí nic lepšího, než Vám ty vlasy postupně opižlat, snad ze závisti nebo nevím ...

Rada žádná neexistuje, sama vím, že co má vypadat, to proště vypadá a člověk s tím nic nenadělá. Paruku si určitě nekupuj, to bude vypadat strašně. Zkus dát přeživší vlasy dohromady maskou Macadamia Natural Oil Deep Repair Masque. Psala jsem na ni recenzi v jiné diskuzi. Já už nic jiného nepoužívám a zachránila mi vlasy před ostříháním. Kadeřník mi chtěl ustřihnout asi 10 cm poškozených vlasů z odbarvování, ale já se nenechala a teď na nich to poškození není vůbec znát, vlasy jsou krásné a zdravé. Chtěla jsem pro vlasy jen to nejlepší a předtím jsem používala jenom přípravky od Kérastase, ale jsou to předražené šunty, měla jsem jich asi 20 a teď používám jen ochranu před teplem Nutri Thermique, protože značka Macadamia ochranu před teplem zatím nemá.

Reaguji na Starry_girl:

Díky za tip a za zkušenost. Já od té doby byla v salónu Portrait by Michal Zapoměl a šla jsem ke kadeřníkovi Dominikovi na doporučení. To jak mě ostříhal a nabarvil jsem nejprve trochu oplakala ale teď jsem do svých vlasů úplně zamilovaná. No a protože já to bez dlouhých vlasů koulím nerada tak si připínám po fitku a úklidu clip in. Jinak jen pro srovnání, jak vypadají mé vlasy teď Co se týče ceny, platila jsem 3,500kč za střih + barvu.

arrow
profile_image
Neytiry
od 15. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na classy and chic: Mas to nádherné-barva i střih!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené