arrow
profile_image
SunnyD
od 28. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Můj přítel mě hrozně vytočil, zklamal a vyděsil. Popíjeli jsme a po čase měl takovou upřímnou náladu, no a řekl mi, že si nedokáže představit, že by už nikdy neměl spát s nikým jiným než se mnou. Jsme spolu už přes tři roky, rok spolu bydlíme a časem by pravděpodobně došlo i na tu svatbu. Mně je 23 a jemu 25.
Jsem z toho zničená, protože náš vztah je (resp. byl) perfektní. Přítel je galantní, chová se ke mně hezky, nikdy na mě sprostě nepromluvil a dokázal se mě vždy zastat a podržel mě, když mi bylo mizerně. Zároveň si však dokázal stát za svým, pokud byl přesvědčen, že má pravdu a třeba se i pohádat. Prostě mě respektoval, ale nenechal se sebou mávat. To mi hodně imponovalo. Vím, že i okolí nám závidělo jaké to spolu máme a on pak plácne takovouhle věc.
Snažila jsem se s ním promluvit, zjistit jestli třeba není chyba ve mně, jestli ho třeba už tolik nepřitahuju nebo tak. On na to řekl, že mě miluje a chce se mnou být, ale občas by si prostě dopřál malý úlet. Doslova řekl: svíčková je skvělá, ale občas máš chut na pizzu nebo hamburger. Nikdy jsem tě nepodvedl a prostě přemýšlím, jestli to vydržím v dalších letech. Pokud se ta chut bude stupňovat, nevím jestli to vydržím....V posteli je to přitom super - milujeme se minimálně obden, spíš častěji a oběma se to moc líbí - tím spíš nechápu proč hledá jinde...
A já jsem ted úplně v háji...Rozchod si nedovedu představit (vlastně ani zatím nic neprovedl a třeba ani neprovede). Ta nejistota je hrozná a ničí mě. Jak to mám přestát??

arrow
profile_image
Terr
od 17. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Nevím no, já sice příteli na začátku řekla, že chci aby mi o případném úletu řekl, ale taky by mě to dost vzalo.. Zkus se ho zeptat, jak by reagoval, kdyby to bylo obráceně, kdybys mu to řekla ty..nebo se neptej a rovnou mu to řekni, že nevíš jestli mu v budoucnu dokážeš být věrná..Určitě se mu to taky nebude líbít a přehodnotí to..

dnes už tu něco podobného bylo..

arrow
profile_image
Nicadezuria
od 29. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ježiši, co je to s těma chlapama? Dneska samý stížnosti na kluky.
Já bych na tohle nikdy nepřistoupila. Buď tě miluje a má oči jen pro tebe, nebo ten vztah nebere tak vážně a má potřebu spát i s jinejma. Prostě bych tomu svýmu řekla že buď si mě bude vážit a spát jen se mnou, nebo se rozejdem a bude si moct spát s kym chce, vztah je o soužití dvou lidí. Ne dvou lidí a dalších bokovek.. Když jdu s někým do vztahu tak s tím, že už možná s nikym jinym po zbytek života spát nebudu a buď mi ta představa nevadí, nebo mě děsí a do vážnýho vztahu nejdu. Já za dobu co sem s klukem ani nepomyslela na to, že bych chtěla spát ještě s jinym, nedokážu si to prostě ani představit, že bych měla potřebu spát ještě s dalšíma.

arrow
profile_image
Miasofia
od 30. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Co se to tady v poslední době děje?? Nechápu to. Samé témata o ,,nemožných" chlapech
No, nechci tvůj problém nijak bagatelizovat, nechápu ho. Proč někdo, kdo je ve vztahu spokojený, tak má potřebu hledat jinde? Že by až tak spokojený nebyl? Nedokážu si to vysvětlit..

arrow
profile_image
Seksima
od 13. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Občas ty chlapy fakt nechápu

Reaguji na Nicadezuria: spíš bych řekla, ježiši co je to s těma ženskýma? nechají si kakat na hlavu a s těma chlapama stále zůstávají.
jo a teď k tématu, myslím, že je to úplně normální, já si taky nedovedu představit, že budu mít do konce života jen jednoho a toho stejného chlapa, ale když ho budu mít hodně ráda, tak to asi zmáknu

Cituji ThinkTwice: jo a teď k tématu, myslím, že je to úplně normální, já si taky nedovedu představit, že budu mít do konce života jen jednoho a toho stejného chlapa, ale když ho budu mít hodně ráda, tak to asi zmáknu

Mám stejný názor

Dle mého to nemyslel až tak doslova.....O tom samém jsme se s přítelem taky bavili.... jsem se ho ptala jestli ho to neláká mít nějakou jinou....a on řekl, že někdy jo....ale to já chápu ) ale prej že by mu nic nenahradilo ten pocit že mě má
Chápu tě, že tě to mrzí......... promluvte si jak to myslel a jinak opravdu koukám..dneska to jsou samé stížnosti!

arrow
profile_image
Ivčáááá
od 18. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já ho celkem chápu, když se nad tím zamyslím, tak mít v posteli 40 let stejného chlapa je fakt na pepku

CHápu Tě, že jsi z toho rozhozená. Ale vem to takhle, žij přítomností- teď je to pěkné, ne?Co ty víš, co bude za rok, dva, třeba sama už vztah nebudeš považovat za tak ideální a třeba ho ukončíš sama. Nemá cenu teď řešit, co není.Jste oba mladí a docela ho chápu, že trochu "panikaří", že už do konce života nebude mít jinou. Vezmi to z druhé strany- kdejaký s odpuštěním hajzlík by to vůbec s tebou neprobíral, rovnou by zahýbal a neřešil by to. Ten tvůj má k tobě důvěru a počítá s tebou do budoucna a tak s tebou o tom mluví. Kdyby o tom ještě mluvil, normálně s úsměvem na tváři bych mu řekla: " ale miláčku, to já si také nedovedu představit, že bych už neměla poznat jinýho chlapa, také nevím, jak to vydržím ", usmála bych se , obejmula ho ať to páníčkovi trochu šrotuje v hlavičce, a pokud tě miluje, šrotovat bude. Buď v klidu, těš se z každého dne s ním, nikdy nevíme, co bude zítra, fakt osobní zkušenost, už mi není 20 a ledacos mám již za sebou.

Reaguji na Consuela Banana Hammock: děkuji, jsem se bála, že mě tu ukamenujete. mně to přijde úplně normální, samozřejmě říct mi to můj chlap, tak to by slyšel řev

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Znám spoustu nevěrných párů, ale nikoho, kdo by se k nevěře sám od sebe přiznal, nebo svého partnera dokonce předem poinformoval, že by si rád čas od času šťouchnul jinde. Jestli má tuhle potřebu, měl by o tom alespoň taktně mlčet. Takže bych mu vysvětlila, že jestli dostal chuť stravovat se v mekáči, ať na svíčkovou zapomene. Hotovo.

Řekla bych mu: víš co, tak jo, rozejdeme se a jdi si spát s jinýma.
Věř, že by si uvědomil, že vlastně o tebe nechce přijít. Prostě si toho neváží a má roupy.

Cituji Miasofia: Proč někdo, kdo je ve vztahu spokojený, tak má potřebu hledat jinde? Že by až tak spokojený nebyl? Nedokážu si to vysvětlit..

To já záse chápu. Když jsi s někým od mládí, je to tvůj první vážný vztah, tak přemýšlíš, jaké je to asi s někým jiným. Ale chtít to vyloženě realizovat už je podivné.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené