arrow
profile_image
monca114
od 19. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Nikollka: Takže až po mně znovu vyjede, tak ho jako slušně taky pošlu do ...?

Buď mu nedávej ani příležitost, aby to zkusil (jako třeba spát u něj nebo být spolu dlouho sami), nebo mu slušně řekni, že můžete spolu zajít na kafe a tak, ale nějakou rychlovku na kredenci v kuchyni ne.e

Cituji Nikollka: Nebo mu říct, že si mě asi spletl s jednou z těch svých kamaradek..?

Tohle bych neříkala. To ti řekne, že ti do toho nic není a tebe by to mohlo mrzet

Držím Ti palečky. Chápu, že je těžké odolat. I když bych asi opravdu neměla důvěru spát s chlapem, který klátí kde koho

arrow
profile_image
Nikollka
od 17. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji monca114: I když bych asi opravdu neměla důvěru spát s chlapem, který klátí kde koho

Když já fakt vim, že když s někým chodil, byl věrnej.. Máme společný kamarády a v době, kdy jsme my dva spolu nic neměli, měl on pár vztahů a vim, jak o nich vyprávěl.. A taky vim, že nevěrnej jim prostě nebyl, protože svým kamarádům a naší partě by se tím spíš chlubil a nelhal by jim, že je věrnej, zvlášť když jeden z nich pořád chodí s novejma a novejma historkama, s kým vším podvádí on tu svoji.. A taky vim, že on vztah hledá.. Nebaví ho tohle užívání si kde s kým, prostě má rád sex a právě proto má tyhle dlouholetý "kamarádky", i když by si mohl najít kohokoliv jinýho, navíc když ty kamarádky nejsou nic moc, postavou, vzhledem ani celkově. No nic, neberte to jako omlouvání, jenom uvádím na pravou míru to, že si užívá kde s kým.. V době, když je nezadanej, tak může přeci spát s kým chce, ne..? Ale ani to on nedělá, žádný nezávazný vztahy s cizíma lidma jenom na sex..
Jedinej jeho problém je v tom, že je tak blbej a nevidí, jakej poklad má ve mně..

arrow
profile_image
monca114
od 19. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Nikollka: Když já fakt vim, že když s někým chodil, byl věrnej.. Máme společný kamarády a v době, kdy jsme my dva spolu nic neměli,

Teď jsem to myslela spíš tak, že bych měla strach, že se od něj nakazím nějakou nemocí

arrow
profile_image
Nikollka
od 17. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji monca114: Teď jsem to myslela spíš tak, že bych měla strach, že se od něj nakazím nějakou nemocí

Jo, o důvod víc, proč se tomu vyhnout.. I když já už jsem tak otrávený a otupělá z okolních podivnejch vztahů, že tohle se může stát vždycky a všude i normálnímu páru....

arrow
profile_image
monca114
od 19. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Nikollka: tohle se může stát vždycky a všude i normálnímu páru..

To jo, ale není to tak pravděpodobné. Stát se může cokoliv

arrow
profile_image
monika_8
od 18. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nikollka
Radím zatnout zuby a nespat!! Nejlepší by bylo přerušit kontakt a snažit se ho vyhnat z hlavy, i když je mi jasný, že to bude/je těžký. Pokud ti chybí sex, pořídila bych si milence a hotovo. Na chlapy totiž nějaký takový, že se sblížíte přes sex, neplatí - to si myslíme jen my, ženský. Chlap to bude vždycky brát jen tak, že má sex zadarmo bez jakýchkoliv negativ a ženská si bude myslet, že k ní určitě něco cítí. Takže posbírej zbytky své hrdosti a vyprdni se na něj.

arrow
profile_image
monika frei
od 8. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Nikollko, nezlob se na mě, ale to co píšeš ve svém prvním příspěvku - že jsi ušla kus cesty, změnila jsi svoje chování, zvýšila si sebevědomí atd - není bohužel pravda.
Kdyby ano, neobhajuješ neustále svého ex a pravděpodobně celý vztah vůbec neřešíš přes web.

Ty jsi možná na začátku té cesty - uvědomila sis, že musíš občas krotit svoje nálady, ale nadruhou stranu nedusis nespokojenost do nekonečna v sobě (protože pak vybuchneš kvůli hlouposti).
První krok už jsi udělala, když ses s ním nevyspala, když tě přemlouval. Teď by jsi se měla poohlédnout po boyfriendovi jinde. Neřešila bych, jestli se bude jednat o životní lásku nebo jen o někoho na s.e.x.
Musíš se odpoutat od bývalého a udělat za tím vztahem tlustou čáru. Ideálně si najdi kluka mimo partu a se svým ex se snaž stýkat méně.

Třeba až tě uvidí s jiným, pozná o co přichází (ale na to bych nespoléhala).

Každopádně jestli se s ním vyspíš, příjdeš o všechny zbytky hrdosti a sebevědomí, co ještě máš. Zničí tě a nebudeš první - jak sama píšeš kamarádek s bonusem už je dost. Jak říkáš nejsou to nejkrásnější holky s bezva postavou a pravděpoddobně ani jejich sebedůvěra není nejvyšší, jinak by tomu tvýmu frajerovi telefon už nezvedaly.

Takže jestli chceš bejt další šedou můrou ve sbírce barevných motýlů, za.prcej si s nim vždycky když zapíská.

arrow
profile_image
El Samah
od 1. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Psala jsi, že když nikoho neměl (jako vztah), tak si vypomáhali s kamarádkou/kami... takže pokud je takový "svatoušek", že ve vztahu mimo ne, tak (i) když bys spala s ním a on si našel jinou, tak s tebou stejně přestane... takže to by nebylo žádné řešení - spát s ním jen proto, aby si nenašel jinou.
Radím nedělat to, pak to bude ještě horší. Taky se se mnou rozešel přítel a mě to bylo hrozně líto a chtěla jsem ho zpátky a to jsem ho musela dennodenně potkávat ve škole! sice jsem si pobrečela několik nocí, ale našla jsem tu sílu s ním utnout kontakt (nepsat mu apod.) a po nějaké době mě to přešlo a teď mi je ten člověk srdečně jedno chce to jen čas

arrow
profile_image
lemurka
od 29. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jak se tady píše - utnout a dost. Věř mi, že vím o čem mluvím. Musela jsem si nechat ˇomylem´mobil v práci, abych mu pod nějakou záminkou nevolala. po pár měsících mi nabídl, že u něj můžu přespat, až pojedu za kamarádkou k němu do města. celkem 3x mě po rozchodu přesvědčil, abych se s ním pomilovala a já husa si myslela, že se dáme do kupy, že tomu pomůžu. Hm, za týden mi volal, že už má jinou. On mi říkal, že mě upozornil, že jde jen o sex, že si od toho nemám slibovat nic víc. Byla jsem silně naivní, taď si to vyčítám. Takže nedělej stejnou chybu jako já!

arrow
profile_image
Nikollka
od 17. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji monika_8: Takže posbírej zbytky své hrdosti a vyprdni se na něj.

Jo, sbírám a myslím, že čím víc nad tím přemýšlím, tím víc jsem na něj a hlavně na sebe naštvaná..

Cituji monika frei: Každopádně jestli se s ním vyspíš, příjdeš o všechny zbytky hrdosti a sebevědomí, co ještě máš. Zničí tě a nebudeš první - jak sama píšeš kamarádek s bonusem už je dost. Jak říkáš nejsou to nejkrásnější holky s bezva postavou a pravděpoddobně ani jejich sebedůvěra není nejvyšší, jinak by tomu tvýmu frajerovi telefon už nezvedaly.

Já bych to nikdy nenechala dojít takhle daleko, tím jsem si jistá. Určitě bych nedokázala táhnout to s ním takhle dlouho a být po ruce střídavě, když chce, a jakmile je zadanej, tak se stáhnout a čekat.. Jakmile by si nekoho našel, sebrala bych se, odešla a už by mě v životě neviděl..

Cituji lemurka: On mi říkal, že mě upozornil, že jde jen o sex, že si od toho nemám slibovat nic víc.

A jak to probíhalo? Při jaký příležitosti se něco takovýho říká a upozorňuje se na to? Nedovedu si tyhle debaty a rozhovory představit..

Ty a není on tak trochu manipulátor? Podle popisu mi ten chlapec přijde jako holkař, co svou "zálibu" umí dobře okecat, tak, že vypadá vlastně jako Mirek Dušín.

Dej toto přečíst kamarádce co zná tebe i jej, nebo se s ní o tom pobav - schválně, co ti na to řekne. Ty si stále jen sypeš popel na hlavu a jeho tu líčíš jako málem světce.
Znám takový hajzlíky, co umí babě zblbnout hlavu natolik, že ji přesvědčí, že je všechno její vina, ona je vlastně přecitlivělá hysterka a on svatoušek.
Nepřijde mi, že cos tu psala, že bys udělala něco skandálního....

Cituji Nikollka: A jak to probíhalo? Při jaký příležitosti se něco takovýho říká a upozorňuje se na to? Nedovedu si tyhle debaty a rozhovory představit..

No myslím, že chlap obvykle řekne, tak kočičko, nezavzpomínáme na starý časy a nezašukáme si?
Myslí tím nezávaznou soulož se ženou, o které ví, že mu bude vyhovovat a užije si.

Ženská si říká "aha, pořád po mě touží, na sex nemá jinou, určitě ke mě ještě něco cítí, třeba jak uvidí, jak nám to v posteli skvěle klape, zastýská se mu po super sexu a mých teplých večeřích a dáme to dohromady.."

chyba! Nebrat Prostě na takovou věc chlap nemusí upozorňovat. Když řekne dáme sex? myslí tím dáme sex? a ne promluvíme si, chybíš mi, zkusíme to znova, chci se k tobě vrátit atd...

arrow
profile_image
El Samah
od 1. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Dasule: Když řekne dáme sex? myslí tím dáme sex? a ne promluvíme si, chybíš mi, zkusíme to znova, chci se k tobě vrátit atd...

Reaguji na Dasule:
Tvoje slova tesat do kamene. Od prvního písmene do posledního!

arrow
profile_image
lemurka
od 29. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Dasule: Když řekne dáme sex? myslí tím dáme sex? a ne promluvíme si, chybíš mi, zkusíme to znova, chci se k tobě vrátit atd...

-přesně tak!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené