arrow
profile_image
Šeříková
od 26. 9. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, není tady nějaká odbornice: bohužel mám koktejl problémů: jsem 12m po porodu, kojím, mám hypofkci ŠŽ: takž fakt záhul na vlasy: jsou křehké, padají, bez lesku, nedají se upravovat....

Kadeřnice doporučila Biosil a šampon + tonikum Palatur 39. Ale ani po 3m to nepomáhá, teď už měsíc používám šampon s keratinem+olejíček, ale i to nikam to nevede.

Má někdo nějakou radu? Už jsem fakt šílená, tak ráda bych se hezky učesala, měla lesklé vlasy...

Po porodu máš rozházené hormony, to se určitě časem srovná, uvidíš.

Gynekologicky jsi v pořádku?
A co na endokrinologii, máš pod kontrolou hormony štítky?
Co vlasová pokožka je čistá bez lupů, příp. začervenání?
Určitě navštiv ordinaci dermatologa, já po dobu několika měsíců na padání vlasů užívala zincum sulphuricum, po dopotřebování jsem si koupila Mehtionin komplex, dále nanášela vlasovou vodičku Neocapil, cpala se hořčíkem, éčkem a fytoestrogenovými preparáty na srovnání hormonů. Nejvíc mi na vlasy asi stejně pomohlo navýšení dávky hormonů na štítku.
Padání se dá řešit i tvz. sněžením, jistě ti MUDr. na kožním něco poradí.

arrow
profile_image
lady.blondie
od 4. 5. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji xiuxina: Po porodu máš rozházené hormony, to se určitě časem srovná, uvidíš.

Rok po porodu rozházené hormony? Trochu dlouhá doba ne? Hormony by už měla mít dávno srovnané.

Já měla za to, že se tělo postupně vrací do "normálu", až po ukončení kojení.

Chtěla jsem jen poradit, že by si měla obejít kolečko: endokrinologie - gynda - dermatologie, nic jiného ani laicky poradit nelze, jelikož pořád kojí, chce to odborný dohled.

arrow
profile_image
Šeříková
od 26. 9. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Děkuji.
Gyn je v pořádku. Endo je horší, pořád se mi hormony pohybují v dolní hranici, léky beru, ale není to dobré, na kontrolu chodím co 2m ,Dr přidává léky. Pokožku hlavy mám dobrou, nesvědí, lupy nemám.

Zkusīm kouknout na ty přípravky. Kadeřnice taky říkala, že pokud budu kojit a neurovná se štítka,že se tím nemám trápit, ale kdyby měla na hlavě co já,tak by mluvila jinak S.

Zkusīm kouknout na ty přípravky. Kadeřnice taky říkala, že pokud budu kojit a neurovná se štítka,že se tím nemám trápit, ale kdyby měla na hlavě co já,tak by mluvila jinak

Jj., moje řeč, aneb kdo nezažil... ;-(
Na druhou stranu se na to snaž nějak nemyslet a povznést, stres je sviňa.

Opravdu zkus vyhledat dermatologa, který se orientuje i na estetiku, takže tě neodbude s odpovědí, že se to stává a časem se to spraví atp. Možná se mu povede léčbou alespoň omezit padání, aby nedošlo k vlasové katastrofě do doby, než se vyřeší štítka.

Super je, že tě na endokrinologii sledují často, nejspíš bude jen otázkou času, než dojde k navýšení té správné dávky hormonů.

Konstatuji, že mi srovnání hormonů štítky zastavilo padání, neustále dorůstají dorůstají nové vlasy a svoje nehty nestíhám pilovat, do té doby, min. rok - dva po zpátku, věc nevídaná, a to i přesto že mě pořád zlobí levý vaječník, takže ještě nejsem po hormonální stránce úplně ok. V mém případě je to běh na dlouhou trať, ale co už.

Tak hlavu vzhůru, bude líp, uvidíš.

arrow
profile_image
skarma007
od 7. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

gynex kapky

arrow
profile_image
ilka1
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zkus dávat po umytí obyčejné pivo. Je naládované vitamíny a vlasy ti pěkně zpevní. A neboj se, že by bylo cítit. Po uschnutí zápach zmizí. Na vlasy mně opravdu vždycky pomohlo, prostě jsem nakonec opláchla pivem, nebo jenom do vlasů vetřela

Máš to daleko do Brna? Měla jsem podobnou zákaznici - ta po porodu ztratila 1/3 vlasů a měla holá místa na hlavě, nicméně jinak byla zdravotně ok - te jsem uměla pomoci.

Pokud bys měla cestu do Brna, tak bych se na to mrkla a řekla, zda umím pomoci či nikoliv. Takto na dálku to je pro mě složité. Max při nejhorším po zprávách - pokud bys měla zájem.

arrow
profile_image
Pariiisss
od 13. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Šeříková:

ahoj, děti ještě nemám, ale když jsem měla problémy s padáním, tak mi pomohl Biohar. Nemůžu si jej vynachválit. Biosil plus jsem taky zkoušela a pomohl mi jen nehty. Výborné jsou ještě tabletky Panthenol.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené