arrow
Neprodává v Bazaru

Po sundání dlahy jsem měla špičku nosu přirozeně dolu. Po pár dněch se mi jakoby začal nos resp. špička zvedat nahoru. Nevím jestli ji táhnou třeba nějaké vnitřní jizvy nebo tak něco. Měli jste někdo takový problém?

Ano stejný. Když mi pan doktor sundal sádru nos byl jiný, než je teď, udělal mi sice kapku pršák, ale nebylo to tak výrazné jako teď. Jako nestěžuju si, nos se mi moc líbí, ale špička se určitě zvedla. A také se mi udělala boulička na kořeni. Která z profilu je vidět. Ale jak říkám, sem spokojená, není to tak vidět. Jsem rok po operaci. Nos se mění tak půl roku.

arrow
profile_image
Šmudlinka
od 18. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Po sundání sádry nemám nos zdaleka dokonalej. Jedna strana špičky je stále nateklá (doufám, že nateklá), takže z každé strany vypadá nos jinak. Měla jsem bambulku, tak nevím jestli se to povedlo a zlepší se to. Doktor říkal, že to je celý nateklý, tak ještě doufám ...mám 4 dny po sundání.

arrow
Neprodává v Bazaru

Jéé ty se máš, mě zas trošku spadla dolu jak dlouho jsi po operaci? já sedm měs. a taky ho nemam dokonalej, jako před tim mam jeden profil horší, ale vem to čert. ale ta špička mě štve. no vím že v tuhle hodinu mi asi nikdo neodpoví tak dobrou zítra

arrow
profile_image
skubiii
od 5. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji bugatka: Po sundání dlahy jsem měla špičku nosu přirozeně dolu. Po pár dněch se mi jakoby začal nos resp. špička zvedat nahoru. Nevím jestli ji táhnou třeba nějaké vnitřní jizvy nebo tak něco. Měli jste někdo takový problém?

Bugatko, raději si zavolej na kliniku! Držim palce s nosíčkem.

arrow
Neprodává v Bazaru

Mayci jsem prave mesic po reopce. Po prvni operaci se mi právě ta špička zvedla taky , ale jeste se mi na hřbetu udělala jizva. Ted se mi špička opět zvedla asi se to hojí stejně , tak uvidíme jak to půjde dál. Tvůj nosánek je super sleduju jak si dáváš pokaždé nové fotky a je pořád hezčí a hezčí.
Skubii ve středu jdu na kontrolu tak se poptám.

arrow
profile_image
daluda
od 23. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Bugatko, tak už máš po? Moc Ti přeju, aby to na podruhé vyšlo! Nosík Mayci se mi taky moc líbí. Mně čeká reoperace nejspíš v květnu, ale stále se rozmýšlím. Každopádně takto spokojená nejsem, tak uvidím.

arrow
profile_image
skubiii
od 5. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, Bugatko.

Tak jak jsi dopadla s nosíkem na kontrole? Co ti doktor řekl? Snad vše dobré.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené