S priateľom kupujeme dom, ktorý je v štádiu možných úprav a ja som si vzala do hlavy nápad, ktorý podľa mňa nemá chybu. Chcem do ložnice sprchu Nie kúpeľnu vedľa ložnice, proste sprchový kút v ložnici (nemusí to byť kút... )Určite si dám urobiť návrh od bytového architekta, aby to zapracoval nejak ozaj pekne, ale zaujímalo by ma čo si o tom myslíte, prípadne, či to niekto nemáte? Ak náhodou natrafíte na zaujímavý obrázok, sem s ním

arrow
profile_image
Lucineni
od 26. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj tohle se mi líbí občas jsem to viděla a přemýšlím nad tím taky ale musí to být dobře vymyšlený a udělaný

No na pohled je to super nápad, ale nevím, jak je to praktický. Nedovedu si představit, že přítel spí po noční a já si hodím ranní spršku.. to by mi asi brzo popravil Ale na občasné zpestření života je to asi fajn osprchovat se v ložnici, když se přítel dívá z postele

arrow
profile_image
Midlinkaaa mojeid
od 26. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jednou když jsem se dívala na Prostřeno, tak tam přímo sprchu v ložnici měli a všichni se nad tím podivovali
No moc si to taky osobně nedokážu představit... Nevím třeba jestli tam pak nebude třeba moc vlhko.
Počítám ale s tím, že samozřejmě budeme mít ještě koupelnu zvlášť a že sprcha v ložnici nebude jediná
Jako myslím, že je to zbytečnost, ale když se Ti to tak líbí, proč ne

Našla jsem na netu třeba obrázek, kde je koupela oddělena od ložnice skleněnou zdí Když to bude pouze koupelna "ložnicová" a pak bude jedna "oficiální" tak bych to klidně zkusila Ty obrázky se líbí i mě.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Musí to být zajímavý!

arrow
profile_image
Lucineni
od 26. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Midlinkaaa: vlevo teda hrlza pro mě vpravo dobrý

arrow
profile_image
Lucineni
od 26. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mně se líbí když je sprcha za stěnou jakoby za rohem ale může tam být i vidět, jakoby součást místnosti ale ne někde uprostřed. Jen mi taky přijde nepraktický, hlavně třeba kvuli vlhkosti ale to dobrej projektant/architekt už vyřeší za vás

Líbí se mi to, ale myslím, že může dělat neplechu vlhkost...která dokáže dělat paseku.

arrow
profile_image
imoen
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

podle mě tento nápad chybu má a zdaleka ne jednu.

ze sprchy ti půjde vlhkost. budeš rušit toho, kdo případně spí. určitě to nebude vypadat tak cool jako na těch lákavých propagačních obrázcích, protože sprcha bude věčně od vody (nebo tedy budeš věčně leštit) kolem se budou válet a schnout a pouštět vlhkost ručníky, mýdla apod. určitě bych nechtěla ložnici, ve které mi visí ručník všechny obrázky předpokládají obrovský prostor - pokud ho nemáš k dispozici, bude to vypadat úplně jinak. budeš mýt jednu koupelnu navíc. pokud do ní dáš ventilátor proti vlhkosti, bude tě rušit při spaní. aby ses mohla utřít, budeš muset mít ještě před sprchou třeba kachličky, protože polezeš mokrá přímo do ložnice. a osobně bych teda netoužila po tom, aby se na mě manžel pokaždé koukal, jak se sprchuju. a já na něho teda výhled nepotřebuju vůbec.(sprcha se zástěnou už nebude tak "dyzajnová")

osobně nevidím jedinou výhodu sprchy v ložnici (leda pokud si chcete zadovádět co nejdřív a před tím se osprchovat).

sprcha vedle ložnice ok, sprcha v ní mi přijde jako blbost.

arrow
profile_image
imoen
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

já to tedy mám tak, že když vlezu do koupelny, tak tam provedu hygienu sakumprásk. osprchuju se, pak mi schnou vlasy a já si mezitím čistím zuby, plácám na sebe krémy a tak...takhle bych se osprchovala a pak si běžela čistit zuby jinam (?) nebo obráceně. nikdy se v koupelně jen nesprchuju. pro mě by to byl zbytečný prostor k uklízení, místo kterého by mohla být třeba šatna.

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji imoen: sprcha vedle ložnice ok, sprcha v ní mi přijde jako blbost.

jasné a stručné

Reaguji na imoen:
Přesně tak, taky s tím souhlasím. Jedinou výhodu bych v tom viděla je estetika. Na oko hezký, ale co se týče praktičnosti, je to velká blbost. Je rozdíl mít vedle ložnice koupelnu a sprcháč v ložnici. Jak bylo řečeno, ventilátor, obklady, navíc musíš do místnosti vhánět vzduch, jinak se vytvoří z páry plíseň. A co teprv když budeš večer dýchat tu páru. To by mi nebylo zrovna příjemný. Další faktor jsou peníze. Určitě by tě to nejmíň 2x tolik jak obyčejná koupelna.
Taky si nedovedu představit, že bych se holila ve sprcháči nebo mimo něj a z postele se na mě každý den díval přítel, jelikož by to asi nešlo přehlédnout.. Sice by mi to extra nevadilo, ale taky bych občas chtěla své soukromí.

arrow
profile_image
hallie
od 19. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

tak ja neviem, či by som sa chcela pozerať z postele na to, ako si moja drahá polovička s prepáčením mydlí zadok . pre mňa je kúpeľňa, a teda aj sprcha, miestnosť, ktorá je súkromná a trávim v nej dosť času. takže za mňa sprcha v spálni nie.

arrow
profile_image
Lucineni
od 26. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Lady Claire: Taky si nedovedu představit, že bych se holila ve sprcháči nebo mimo něj a z postele se na mě každý den díval přítel, jelikož by to asi nešlo přehlédnout..

Tak takovou sprchu si uděláš spíš tak pro zpestření a k tomu další koupelnu bych řekla jinak souhlasím.

připadá mi to nádherné a luxusní....ale musí být k tomu dostatečný prostor a krásný prostor..luxusní čistý... jinak ano, ale musí být ještě jedna koupelna...protože člověk co spí třebas po práci nebo tak a někdo přijde v noci z flámu tak to asi není good

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené