Ahoj,
chtěla bych se zeptat, zda máte se stahovači chemických barev zkušenosti. Vlasy, měly být v přirozeném blond odstínu ale chytly do takové světle hnědé a potřebovala bych s tím něco udělat, pokud se to samo trochu nevymyje. Svoje vlasy mám jemné a už toho taky dost zažily, proto bych je nerada naprosto zničila. Chtěla bych znát vaše zkušenosti a jak potom vlasy vypadaly.

Reaguji na z.pepa: Odbarvovač ano, ten může napáchat hodně škody, ale stahovač chemické barvy je neškodný! Nejdříve si o tom něco zjisti, než budeš psát nesmysly.

Reaguji na WercaK: Nejlevnější alternativa je zkusit nechat vymýt, nanes si na vlasy masku a nech ji tak pár hodin(nebo přes noc) a pak smyj, to by mělo pomoct. Pokud ne nebo to nebude dle tvých představ, tak pak ten stahovač chem. barvy. Jsou různé značky, ale každá při aplikaci tak zvláštně zapáchá, tak aby ses nelekla. A měl by ti to dělat někdo, kdo tomu rozumí, jinak budeš mít vlasy flekaté.

Jen pro jistotu, stahovač chem. barvy působí jen na dodaný tmavý pigment ve vlasu(tzn. ne na barvy, které zesvětlují), odstraní z vlasu chem. vazbu, takže pokud jsi někdy předtím odbarvovala, tak stahovač ti nevyrobí na vlasech původní barvu vlasů, ale tu odbarvenou(světlou), protože tam je ten pigment pryč úplně.

arrow
Neprodává v Bazaru

Nejdřív zkus šampony na mastné vlasy nebo na lupy a taky třeba olejové zábaly. Ty mi začaly stahovat barvu i po dvou měsících

Cituji wovel: Odbarvovač ano, ten může napáchat hodně škody, ale stahovač chemické barvy je neškodný! Nejdříve si o tom něco zjisti, než budeš psát nesmysly.


https://www.omlazeni.cz/b-colour-remover-85-397122- 0.html

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené