arrow
profile_image
Ashley
od 5. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky,
dnes mi trhaly nosní mandle. Je mi 18. Po narkoze jsem mě hrozně bolelo v krku a nemohla jsem mluvit. Jenže, už je večer, já stále nemohu mluvit a stále víc mě bolí v krku. Hodně těžce se mi polyká, mám strašné bolesti, i napít se mi dělá velký problém. Možná zítra skočím k doktrorce, neumím si představit že takhle budu pár dní. Nejhorší je, že nemůžu ani usnout. Snažím se co nejméně polykat, protože ta bolest je hrozná, a když usínám a polknu tak se zase proberu. Vím,že po opce má bolet v krku, ale přijde mi, že u mě se to až nedá vydržet. Nemůžu ani zakašlat, vysmrkat se, protože vždy začne hrozně bolet. Na krk si dávám studené zábaly, piju pouze studené, před chvíli jsem měla nanuk ale nic nepomáhá. Nevím jak přežiju dnešní noc ... prosím poraďte, popřípadně se podělte o svou zkušenost. Všem moc děkuji!

Mě když je trvali, tak to nebolelo, potom Jen jsem kašlala krev..

arrow
profile_image
kristiana
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mě to bolelo strašně, asi tak jak popisuješ. Ani napít jsem se nemohla, nic. Strašně nerada na to vzpomínám, protože to oprvadu bylo hrozné. Navíc se mi tam pak zapouzdřil hnis a aten mi odřezávali zaživa bez umrtvení. Takže já když slyším nosní mandle, tak se mi chce umřít.
Ale jinak neboj, tady ta strašná bolest přejde, tak zítra večer už by to mělo být lepší. Držím palce ať Ti to všechn dobře dopadne.

arrow
profile_image
Lafelay
od 22. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

S tím se musí u trhání mandlí počítat. Taky když mi je trhali bolelo to pak jako čert. Tak mě to bolelo asi 3 dny než se to trošičku uklidnilo. Smrkala a kašlala jsem krev a jak popisuješ taky se mi špatně polykalo. Neboj, to přejde

arrow
profile_image
laala
od 13. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já to nezažila - ale: byla jsem na operaci krku, zároveň jsem byla velmi dlouho zaintubovaná (asi 3 hodiny). Ta bolest po probrání se z narkózy byla prostě příšerná. Chce to prášky na bolest a usnout - a snažit se spát. Ráno to bude určitě o maličko lepší, uvidíš. Holt to teď bolí, snažíš se nepolykat, každé polknutí tě probere - ale ono se to zlepší.

Bylo by možné dobré, pokud by to zítra pořád bolelo, nechat si předepsat nějaké silnější věci na bolest a něco na spaní. Já si nechávala kapat prostředek na bolest do žíly pak ráno i večer, co jsem ležela na JIP, nechávala jsem si dávat prášky na spaní. Ještě 5 dní po operaci jsem si nechávala dávat prášky i na bolest. Prostě jsem využila všech prostředků a trochu jsem se nadopovala.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené