Ahoj holky. Jsem celkem štíhlá (168cm a 55kg) ale trápí mě oblejší boky a zadeček. Mamka říká,že to prý máme v rodině a nedá se s tím nic dělat....Opravdu mám takhle danou postavu,nebo se to dá nějak zhubnout?

arrow
profile_image
Michaela18
od 2. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A nemáš třeba jen tak širokou pánev? Protože s kostmi fakt nic neuděláš . Jinak ti ale doporučuji kalanetiku, ta je výborná i na boky a zadek.

Pokud to je tuk tak to samozřejmě zhubnout jde, ale bohužel nejen toto místo. Při hubnutí zhubneš všude. Musela bys cvičit s vysokou zátěží, aby jsi se zbavila tuku v určitém místě a nahradila ho svaly. Jedna z dalších možností je především liposukce. No a také je možné, že máš takovou konstrukci kostry, a že boky a široká pánev ti zůstanou, i když se na těch místech zbavíš tuku.

arrow
profile_image
Pett21
od 20. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

tak já mám na hodinách klientku,která začala držet dietu,ale takovou kde spíš upravila skladbu potrvavin a do toho jsem ji zařadila cviky na spodní část končetin a naučila ji konečně chodit a má za 5 měsícu o 8cm méně pouze v bocích a to si zcela přesně pamatuji,že přišla s tím,že nikdy nezhubla přes boky,takže ono to funguje,ale chce to opravdu nohy štíhlit ve svalu a najít někoho kdo poradí celkově, já osobně jsem intr. pilates a první naco se u těchto klientek dívám jsou právě chodidla a oblast pánve a celkové držení těla. Je to hlavně spolupráce i s dietou dohromady,ale do té se přiznám až tak nekoukám,to zase za mne obstarávají jiní ale rozhodně to funguje,vzít cm pouze na jednotlivých partiích

Děkuju za odpovědi,přihlásila jsem se na pilates a uvidím

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené