arrow
profile_image
Caroline135
od 27. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Mám středně těžké akné. Trpím jím od 15 let. Nyní je mi 19 let. Pomohla antikoncepce, ale kvůli vedlejším a kolikrát i nebezpečným zdravotním účinkům (migrény, trombózy i mrtvice) jsem ji vysadila, protože si nechci ničit tělo. Teď ale trpím, kosmetika ať už z drogerky či z lékárny nepomáhá a ani na kožním mi antibiotiky a vodičkami nepomohli. Už ani bylinky nepomáhají a na laser nemám finance, navíc každému pomoci nemusí. Jsem zoufalá, poradíte někdo, co vám pomohlo?

No mohla by si možno ešte skúsiť chemický peeling..je veľa druhov na rôzne problémy a liečia sa s tým aj ťažké formy akné aj cystické akné...je to proces ktorý musíš opakovať ale teda ja nemám akné ale údajne to stojí za to...skús si niečo mrknúť na google..

Ten chemický peeling nemusíš absolvovať draho v ambulancii (aj keď aspoň konzultáciu u kožnej by som ti doporučovala lebo predsa je to chemický peeling), pretože sa predáva aj na domáce použitie a ušetrí to veľa peňazí, netreba ale kupovať hocijaké šmejdy ale radšej overené značky aj keď budú kapánek drahšie..

arrow
profile_image
Mooney
od 31. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Caroline135:

Zabral mi jedině isotretinoin (roaccutane). Veškeré dostupné produkty selhaly nebo měly dočasný efekt. Jsem asi dva týdny po skončení a zhoršení nepozoruji (úspěšnost léčby hodnotím na 95 % a v případě potřeby bych do toho šel znovu).

arrow
Neprodává v Bazaru

Můžeš vypsat, co všechno jsi používala? Případně i třeba nějakou fotku, jestli to jsou podkožní boláky, zůstavají ti fleky a jizvy? Mačkáš to?

arrow
profile_image
Anet-ka
od 15. 6. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Před dvěma měsíci jsem také vysadila antikoncepci. Okamžitě se mi osypala záda, krk a na čele vyskákala krupička. Byla jsem z toho docela zoufalá. Pak mě napadlo, že bych to mohla tělu zkusit ulehčit detoxikací. Koupila jsem si v lékárně Chlorellu, Pangamín a denně polykám lžičku (nebo kapsli) rybího tuku. K tomu jsem vsadila na osvědčené japonské recepty, takže místo vyhazování peněz za čisticí gely jsem si koupila olej od Saloosu (Bergamot a Tee tree). Nevysušuje, naopak zamastí pleť, takže ta pak neprodukuje zbytečný maz. O to, že je pleť krásně hebká a svěží, ani nemluvě. K tomu ještě sem tam dočistím vodičkou Aknea od Cannadermu a natřu krémem stejné značky. Sice se mi sem tam nějaký pupínek udělá, ale nic závažného, co by nešlo zamaskovat. Doporučuji vyzkoušet, mně to pomohlo. A hlavní je samozřejmě i psychická pohoda a víra v účinek

Mě pomohl Ostropestřec. A k tomu používám mýdlo s ichtamolem.

arrow
profile_image
Tereza919
od 24. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mě pomohl sudocrem, je dostupný volně v lékárně a nemůžu si ho vynachválit akorát se musí mazat jedině na noc, protože je hodně bílý a špatně se vstřebává

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené