arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na mellinda: Po čtrnácti dnech,jak mi vytáhla stehy tak jsem mohla mazat a jemně masírovat prsa

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na mellinda: Dej sem fotky do galerky.

No nechci nic říkat ale pokud se strie mají udělat tak se udělají a žádný kém tomu nepomuže j se v těhotenství mazala 3krát denně každý den a stejně mi popraskaly boky i prsa Jen doufám že když ted jdu na opku že to nepopraská ještě víc

arrow
profile_image
evelin83
od 29. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

holky to je hrozný, by mě nikdy nenapadlo, že se po augmentaci mohou udělat strie! musím tedy urgentně varovat kamarádku, která na tom byla v pátek!

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na evelin83: Fáákt se ti udělaly,a hodně?Kolik sis dala ml?

arrow
Neprodává v Bazaru

ahoj, ja som po opke presne 14 dní (535 ml. extra vysoký profil kvapka polytech), až zatra idem na stehy a už budem môcť na chvíľku podprdu zhodiť ... sprcha a tak, ale včera som to nevydržala a "rozbalila" som ich na chvíľku a môžem povedať, že zatiaľ strie žiadne, resp. pred opkou som mala také jemné slniečka okolo dvorcov zo strií a teraz po opke sa mi aj tie stratili! Tiež som sa ich bála, lebo na stehnách a bokoch sa im u mňa darí. Pred opkou som si prsia dva-tri týždne poctivo dva krát za den natierala telovým krémom Bioderma atoderm na veľmi suchú pokožku a naozaj bola koža pred obkou perfektne vláčna. takže odporúčam Biodermu atoderm krém.

arrow
Neprodává v Bazaru

Viamaria, nádherný prsa !
Reaguji na 97805:
Myslím si to samé... v těhotenství jsem měla břicho jak medicimbal, všichni mysleli, že čekám dvojčata... neudělala se mi ani jedna strie...
Jde o elasticitu kůže, pokud je to kůže, která ji má nízkou, můžete, podle mě mazat jak chcete, striím se nevyhnete... možná trochu nevýhoda pro holky, co jdou na opku a nemají děti, takže netuší, jak to u nich bude.

Ačkoliv je této diskuzi několik let, tak dám i svůj příspěvek pro ženky, které se chystají na opku a zajímá je to Nové strie se mi neudělaly. Tři týdny před opkou jsem mazala bi-oilem a po něm jsem hned začala mazat krémem na redukci strií. Ačkoliv se mi nové strie neudělaly, tak se mi, bohužel, hrozně zvýraznily ty staré. Jak se kůže napnula, tak to všechno vylezlo.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené