arrow
profile_image
Šárínek
od 14. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj holky,
mám rovné vlasy pod zadek, nosím je tak už několik let (hnědé, zastřižené do rovna, bez barvy, bez melíru). Poslední dobou mi dost překážejí a uvažuji o zkrácení délky těsně nad zadek a zastřižení do oblouku. Má kadeřnice mi navrhovala sestříhání od pusy s tím, že by musela ale vlasy zkrátit cca do pasu. To se mi zdá oproti mé nynější délce dost krátké...
Chtěla bych se zeptat, jestli některá z Vás nemá nějaký podobný střih (bez prodloužení, či zhuštění vlasů - pouze na přírodních vlasech!)? Jak jste s ním spokojené? Popřípadě jestli nemáte nějaké fotky. Hledám neustále nějaké fotky takových střihů,ale zatím jsem nenašla přesně to co hledám. Nejpodobnější střih má Gabriela Dvořáková viz. foto, ale tam si nejsem jistá, jestli nejde o prodloužené vlasy...

arrow
profile_image
Alex1
od 26. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Šárínek: Gabriela Dvořáková

je má prodloužené

arrow
profile_image
Ivčáááá
od 18. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky jsem měla dlouhé vlasy jako ty, ale barvené. Nejdřív jsem je asi v 18-ti zkrátila něco málo nad pas, právě střihem do U. Pak jsem to nechala prostříhat na vrstvy, nejkratší cca od lopatek dolů do délek a pak jsem je šmikla ještě víc + šikmou ofinu. Do zkrácení určitě jdi, vlasy se ti prolehčí (aspoň já mám navíc dost husté) a hlavně bude to účes, ne jen dlouhé cosi. Nevím jak moc si na vlasech zakládáš, já razím heslo, že vlasy rostou a zase kdyžtak dorostou. Navíc kratší (a přestou dlouhé) můžeš krásně upravovat, natáčet, do účesů, s těmi uplně dlouhými mi ve finále nešlo vůbec nic Osobně myslím, že hledat konkrétní fotku účesu je zbytečné, pokud vlasy klasicky prostříháš, nadélkuješ a necháš třeba delší patku, učešeš hóódně pěkných účesů.

arrow
profile_image
Šárínek
od 14. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

myslela jsem si to.... Když už někdo má takovou délku a střih, většinou jsou prodloužené . Uvidíme, třeba se tu najde nějaká slečna, která bude mít něco podobného na přírodních vlasech...

arrow
profile_image
Šárínek
od 14. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ivčáááá
Prostříhat si je nemůžu nechat v žádném případě, na to je zas až tak husté nemám. Kadeřnice mi právě doporučovala sestříhat od pusy, ale vzadu do délky vůbec nezasahovat. Prostříhání do vrstev by u mě šlo u délky cca pod lopatky, ale u takhle dlouhých vlasů by to prý nevypadalo hezky.
Na vlasech si strašně zakládám, je to moje přednost. Na druhou stranu si poslední dobou říkám, že už je mám moc dlouhé a stejně je nosím jen v různých copech,aby se nepletly a tak vlastně tu jejich krásu ani "neprodám". Proto jsem začala uvažovat nad nějakou lehčí změnou. Ale toho sestříhání od pusy se bojím. Přece jen si říkám jednou je ustřihneš a je po nich...a čekej zase 10 let na to, než dorostou... Proto jsem chtěla vidět nejakou fotku střihu, abych si dokázala představit, jak to vypadá...a podle toho se případně rozhodnout...

arrow
profile_image
Julie24
od 18. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mrkni sem, tady mají holky extra dlouhé krásné a své vlastní neprodloužené vlasy:

http://dlouhevlasy.cz/
http://na-kopretince.cz

arrow
profile_image
micpulka
od 13. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

a co něco takového? Šmrncovní patka a sestříhání...píšeš že je máš hodně dlouhé tak si to musíš převést do delší délky, ale tak pro představu

vlasy.jpg

Ahoj, já mám svoje dlouhé. Nechávám si je sestříhávat, protože jinak by mi vadily. Vlasy si udržuju v délce do pasu nebo něco málo nad pas, ale je to docela těžké, protože mi rychle rostou. Teď nedávno jsem trochu zkracovala.

Cituji Šárínek: mám rovné vlasy pod zadek

Toto už se mi ani nezdá hezké. (Jen můj názor).

Cituji Šárínek: Na druhou stranu si poslední dobou říkám, že už je mám moc dlouhé a stejně je nosím jen v různých copech,aby se nepletly a tak vlastně tu jejich krásu ani "neprodám".

Přestě takto to vidím i já.

Edit.: Já už ty fotky smazala, ale kdyby jsi je ještě potřebovala, řekni. Pošlu Ti je.

arrow
profile_image
Šárínek
od 14. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Aysel
Tohle vypadá moc hezky. Děkuju moc za fotky.
Ještě se chci zeptat...jak je máš sestříhané u obličeje, přechází ti to sestříhání plynule až ke koncům, nebo to máš kaskádovitě jen kousek upředu (z fotky to nejsem schopná rozpoznat, ale připadá mi to tak) a pak vzadu o větší kus delší?
Neměla bys, prosím, ještě nějakou fotku, jak vypadá tvůj střih zezadu?

Cituji Šárínek: kaskádovitě jen kousek upředu

Cituji Šárínek: pak vzadu o větší kus delší

Ano, líp bych to nepopsala!

Cituji Šárínek: Neměla bys, prosím, ještě nějakou fotku, jak vypadá tvůj střih zezadu?

Já se podívám, ale nevím. Prakticky vzadu ale na tom není co vidět - je to rovné, asi cca 5 cm nad zadkem, akorát ty konečky jsou prostříhané efilačkami, takže to vypadá vzdušně.

arrow
profile_image
Ivčáááá
od 18. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Šárínek: Prostříhat si je nemůžu nechat v žádném případě, na to je zas až tak husté nemám.

Tak je jen sestříhej. Ale jak píše Aysel, tvoje délka si myslím, že už je moc, pokud nedáš vlasům formu nebo trošku tvar do účesu, přijdou mi jak dlouhé rousy o ničem (samozřejmě jen můj názor). Fotky Aysel jsou podobné jak jsem to měla já,ale ještě víc prostříhané a sestřihnuté, délka zachovaná. A pokud ti teda kadeřnice říká, že by ti délku nezachovala, tak zkrať do pasu a pak si od lopatek dolů nech sestříhat, přijdej třeba tu delší patku a bude to určitě super!! Taky jsem si na vlasech dřív dost zakládala, každý mi je chválil, hodně jsem o ně pečovala, byly krásně lesklé, hebké, ale časem jsem došla k názoru, že nemám na hlavě účes, jen prameny visících vlasů...Moje rada je aspoň trochu zkrať a zformuj sestříháním v různých délkách, dodáš vlasům švih. I ten od Micpulky je moc pěkný a dá se určitě prodloužit aby jsi tedy tolik nezkracovala!

arrow
profile_image
dipendenza
od 7. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
22    0
Číst hodnocení

VIP

Za 1. bych je určitě zkrátila, délka jakou máš ty mi už nepřijde vůbec hezká, vlasy vypadají rozpuštěné neupraveně a konečky jsou slabé a přitom je s nimi velká práce.
Také bych je sestříhala od pusy, nebo možná ještě níže, jak ti radí kadeřnice, to je moc hezké.
Toto je krásný střih (i když ty bys asi chtěla vlásky zachovat delší):

arrow
profile_image
cherrinka
od 10. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

jsem za jedno s holkama, nebarvené dlouhé vlasy se mi vůbec nelíbí, líbí se mi obrázek od dipendenzy, vlásky od Aysel jsou nádherné....a foukla bych tam i melírek nebo barvu

arrow
profile_image
martinam
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky, mám taky podobný problém, kdyby jste měli ještě nějaké fotečky jako od dipendenza, tak je sem vkládejte. Nemůžu najít ten správný obrázek pro kadeřnici. Chtěla bych to taky sestříhat jen vepředu, aby to třeba v culíku dělalo takové ty "pramínky" kolem obličeje či něco podobného, ale vzadu nechat stejnou délku. Prostě dát vlasům nějaký tvar, dlouhé a rovně zastřižené už mě nebaví.

Taky vlastním vlasy do pasu a je pravda, že sestříhané vypadají mnohem lépe a upraveně. Mám je sestříhané jen ve spodní polovině vlasů a jakoby do U.
A toto jsem našla:

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené