arrow
profile_image
sunnymoon
od 25. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zdravím všechny, hlásí se někdo, nebo studuje, na vysoké, či vošce nějaký zdravotnický obor? Třeba sestřičku, radiolog.asistenta, záchranáře, atd.? Já se hlásím na jeden z nich, tak třeba můžem o tomto tématu pokecat.

sunnymoon
A hlásíš se na denní nebo kombinovanou formu? Jsi v maturitním ročníku nebo už chvíli pracuješ?

sunnymoon
Ahojky, já chtěla jít na sestřičku do Brna, ale dálkově, protože pracuji. Bohužel v Brně je pouze denní studium, tak se dívám po něčem jiném. Ale kámoška se hlásí dálkově na záchranáře, zatím je policistka Na co přesně se chystáš?

U některých dálkových zdravotnických oborů je podmínka registrace a praxe v daném oboru - což zní trochu paradoxně, ale je to míněno jako doplnění VŠ vzdělání u lidí, kteří vystudovali v době, kdy vše bylo na střední zdravotnické škole.

arrow
profile_image
mona
od 31. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahoj. já jsem na mateřské,chtěla bych si udělat VOŠ,ale bohužel nemůžu nic najít-bud je to denní studium nebo chtějí 2 odpracované roky a to nemám. Nevíte o něčem?

mona
Ahoj,já mám záchranáře denní a všeobecnou sestru dálkově je to teda už nějaký rok,ale myslím,že někde praxy nechtějí.Nevím kde bydlíš,jestli bys to neměla přes celou republiku,ale v Č.Budějovicích na Bílé vločce dřív praxy nechtěli a v Příbrami na zdrávce snad taky ne.Jo a na Jihočeský univerzitě letos nemusíš snad mít tu praxi nebo registraci,ale při studiu si musíš strašně hodin odpracovat.

Ahojky já se letos chci přihlásit na dálkové...VOŠ nutriční terapeut, ale mám z toho trochu strach..neumím si představit, že se budu vracet do školy...maturovala jsem před 6 lety...asi tam budu nejstarší....teda když mě vezmou...

Cituji nolita: všeobecnou sestru dálkově

jak často se dochází do školy při dálkovém studiu? Já budu muset dojíždět....tak abych věděla...díky

Ahoj, mám zdravotku-všeobecná sestra, dále pak bakalářské studium na 2.LF UK -všeobecná sestra/ošetřovatelství a nyní si dodělávám magisterské studium na fakultě biomedicíny obor-systémová integrace procesů ve zdravotnictví.

pájík
To tam určitě nejstarší nebudeš,já studovala do 28 let a byli tam i starší.Myslím,že to bylo 1 krát týdně,nebo to někdy maji třeba PA a SO jednou za 14 dní.Já jsem ty přednášky dost flákala,protože už to byl můj třetí obor.Ještě mám rehabilitaci. A ve zkouškovým to záleží jak si ty zkoušky rozložíš.Ale někde máš daný počet hodin,který musíš odchodit aby si mohla ke zkouškám.taky ještě přemýšlým o něčem dalším,protože ještě 2 roky mám být na mateřský,ale nechce se mi učit na ty hrozný přímačky.Neboj se a jdi do toho,jestli tě ten obor zajímá,tak to lehce zvládneš.

arrow
profile_image
sunnymoon
od 25. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Simushka: kámoška se hlásí dálkově na záchranáře

kde je dálkově záchranář?? já sem všude našla pouze denní a myslím v Brně na vošce dálkově, ale pouze s praxí ve zdravotnictví...radši bych taky teda dálkově....zatím přemýšlím o zdr.záchranáři, radiolog.asistentovi a fyzioterapeutovi v Plzni, všechno denní, ani individuální plán nejde, to už sem se informovala....mám čas do konce března....a navíc já sem z jižní moravy a Plzeň mám i trochu z ruky, ale když se nedá nic jiného...mě zajímají právě tyhle obory no....jestli o něčem víte, kde nepotřebuju praxi a je to dálkově budu ráda, ale asi už sem to zřejmě všechno prošla....jinak já zatím taky pracuju a taky u policie, ale odcházím a chci přes léto zdokonalit jazyk a cestovat....

Cituji sunnymoon: kde je dálkově záchranář? já sem všude našla pouze denní

vlastně máš pravdu, je to jen denní studium

arrow
profile_image
sunnymoon
od 25. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

je tu někdo kdo už pár let od matury pracuje a rozhoduje se zda jít na denní studium? A kam?? a víc a hlásí se na denní studium? Mně je 23 a furt přemýšlím, je to pro mě těžké, jelikož sem zvyklá na pravidelný příjem peněz....takže fakt nevím, co si počnu, kdybych šla na denní studium...v Plzni je ještě druhé kolo přijímaček v srpnu, tak si t posunu a zkuzím to ještě promyslet, protože do konce března to fakt nezvládám... je tu na tom někdo podobně jako já??

já jsem si dodělávala dálkově VOŠ, obor dentální hygieniska a taky jsem u toho pracovala. Jsem ráda, že jsem do toho šla. Teď otevřeli bakalářský obor na univerzitě v Praze, ale přijímačky drsný, jako na medicínu.

arrow
profile_image
sunnymoon
od 25. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Janya: já jsem si dodělávala dálkově VOŠ, obor dentální hygieniska

ale měla si zdravku střední školu ne? A věnuješ se tomu oboru??

sunnymoon
nejdřív musíš mít ukončené středoškolské vzdělání, to je podmínka studia. Ano, věnuji, pracuji jako dentální hygienistka.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené