Včera jsem si nabarvila vlasy subrinou unique 8/1 (světle popelavě plavá) a tady je výsledek.

Chtěla bych jenom vědět jestli s ní máte také někdo zkušenosti a jak chytá Vám. Myslela jsem, že bude chytat trochu tmaveji.

Cituji zkousimcosedaaneda: Myslela jsem, že bude chytat trochu tmaveji.

Ono záleží na jak tmavé či světlé vlasy jsi to dávala.Já měla 8.1 a dávala jsem ji na tmavě popelavé vlasy a chytla o hodně tmavěji,vůbec se mi to nelíbilo.Naštěstí se časem mírně vymyla.

Svoje vlasy (odrosty, které odbarvuji) mám tmavě hnědé, ale zbytek jsem již dříve barvila světle popelavou blond jiné značky. Vyvíječ jsem používala 9% vzhledem k tomu, že mám přírodně tmavě hnědé vlasy (odrosty).

Cituji zkousimcosedaaneda: Vyvíječ jsem používala 9%

Aha! Tak já měla jen 6% vyvíječ tak možná proto vlasy byly tmavší.

Reaguji na KrásnéToulání: Tak dneska jí zkoušela i moje mamka, protože se jí líbilo jak mi barva chytla a prý jí tedy barva také chytla tmavší (prý spíše světle hnědá) a to měla ten stejný vyvíječ co já a přírodní barvu má tmavě blond.

Tak dneska zkouším opětovně (když více lidem chytala barva tmavší jak jsem se z několika zdrojů dozvěděla) a zdá se, že dnes již během barvení to skutečně chytá tmavší. Tak pak pošlu fotky.

Tak přidávám slibované - tyto jsou během barvení

tyto po smytí (mokré takovou barvu bych chtěla)

a zde opět po vysušení (světlé )

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na zkousimcosedaaneda: ten 9% peroxid je strasne moc, bohate ti staci 6% . 9tka je na takove ty fakt ultra tmave pevne vlasy pro lidi s tmavsi pleci ci hnedyma očima. Jinak pokud davas pres takovou svetlou blond, není nad Syos http://2.bp.blogspot.com/-0Z5si_XeRGs/UG1cRCSPEMI/ AAAAAAAAC0M/8MKb_L9-sjc/s1600/garnier+olia+hair+dy e.jpg

A to je Syoss? Já vidím na obrázku Garnier Olia....

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na zkousimcosedaaneda: garnier, pardon ja měla kontretně 8.13 nevim jestli se jeste vyrabi.

Reaguji na Adluna: Aha, tak děkuji za radu, já jsem akorát na 8.13 koukaka v Tescu tam je a pak jsem ještě koukala na 8.31 taky nebyla marná, ale víc se mi líbila 8.13.

arrow
profile_image
Ona
od 18. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na zkousimcosedaaneda: Jestli zkoušíš, co se dá, tak tahle barva je hodně podobná 9.01 od Jungle Fever, taky popelavý odstín a výborná kvalita. Z té konverzace tady mi ale není jasné, cos vlastně chtěla na těch vlasech mít...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené