Ano, znám. Ale nikdy nikoho nepoznáš 100%. Moji rodiče ho znají a vychází spolu. Byl tady u nás kolikrát a vždy se mu tu líbilo víc než u něj. Samozřejmě vím, že manželství s muslimem není stejné jako s křesťanem. Mají jiné tradice, zvyky. Žena je v domácnosti a muž zabezpečuje rodinu. A spousta dalších.. Pro někoho kdo ho neznají jsem naivní. Byla jsem u něj doma 3 měsíce a ani jednou na mě křivým slůvkem nepromluvil. Vždy jsme se shodli. Ví, že si ráda zajdu s kamarádkou na kafe nebo si někde sednout a to mi nezakazuje a proto chce žít se mnou tady u nás. Kde mám víc možností. Zní to, jako kdyby měla Růžové brýle, ale opravdu ne. I holka v mém věku to může mít v hlavě srovnané. To už jsou fanatici, co berou svou víru nesmírně vážně a tak to potom s ženami dopadá, že se k nim chovají nadřazeně. Znám ženu, která žije tady s muslimem 5 let a mají 2 krásné děti. A rozhodně není jediná, co to tak má. Pořád záleží na povaze osoby, i když muslimskou krev jim nepopřete.

arrow
profile_image
WampCherry
od 14. 7. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Demi115: Byla jsem u něj doma 3 měsíce a ani jednou na mě křivým slůvkem nepromluvil.

Když se vidíte po dlouhé době a znáte se teprve chvilku, tak ještě aby na tebe řval. Kdybyste spolu byli 24 hodin denně minimálně rok, tak by ses asi hodně divila. Ano, teď ti dává svobodu, protože ještě nejsi jeho. Ale až jeho budeš, tak uvidíš. A to neplatí jen u muslimů, ale i obecně. Vetšinou jakmile chlap zjistí, že jsi mu bezmezně oddaná, začne tě brát jako samozřejmost. Tady v Česku se ale můžeš rozvést a máš práva. Tam nebudeš nic, jen stroj na rození dětí a služka. Dobře, jsi zamilovaná a vidíš ho jako budoucího otce svých dětí a milujícího manžela, možná ti i ta žárlivost přijde roztomilá... Ale zamysli se nad tím, jak tě nespustí z očí ani na chvilku. Nebudeš mít vůbec žádné soukromí, žádný osobní prostor. A myslím si, že to je důležité v každém vztahu.
Ještě nám řekni, jak si tu budoucnost představuješ? On bude živit rodinu a ty se budeš starat o domácnost a o děti? Takže si myslíš, že tu muslim dostane práci? No, realita bude taková, že bude sedět doma nezaměstnaný, budete žít na sociálních dávkách a my budeme živit další příživníky, kvůli takovým naivkám. Nebo že budeš chodit do práce ty a on se bude starat o děti? No, tak to nebude ani náhodou, tebe dostudovat nenechá a práci ti taky nikdo nedá. Takže si raději udělej školu a až pak mysli na vdavky, třeba do té doby dostaneš rozum.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Boha... To jses opravdu tak tupá, nebo si jen děláš srandu? (Hodně špatný joke)

arrow
profile_image
valux
od 9. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jen jeď. Buď bude pohádka s dobrým koncem, nebo další srdceryvný deníček k mýmu kafíčku.

arrow
profile_image
nikkyta
od 29. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Demi115: Dejme tomu, že se teda vezmete v Egyptě a odjedete sem, jak si myslíš, že tu najde práci? Umí česky? Čím se živí? A kolik mu vůbec je? Taky to může dopadnout tak, že ho v 18 ti budeš živit...plus případné děti...Holka prober se, jsi pro něj jen vstupenka do Evropy! Kdo navrhl první svatbu, předpokládám, že on, viď?
Jo a nezodpověděla jsi mi otázku, co tvoji rodiče říkají na svatbu v Egyptě v 18?

Cituji Demi115: Samozřejmě vím, že manželství s muslimem není stejné jako s křesťanem. Mají jiné tradice, zvyky

A znáš všechny ty tradice, zvyky? Islám není jen o tom, že si dáš šátek na hlavu...islám je především způsob života.

arrow
profile_image
Olda-cz
od 17. 7. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Jde vidět, ze dnešní doba je tak ovlivněná socialnimi příspěvky, zprávami, ze zapomněla mit vlastni nazor. Jen jsou presvedceni o tom, co slysi od ostatnich. Slecna ma pravdu špatný muslim a dobrý muslim. Souhlasim naprosto s ní. :-) Kamarádka od me sestry je provdaná za Turka (Muslim) a lepšího chlapa jsem nepoznal. Je to sice 1 ze sta. Ale přece existují. Ze je naivni? A proc? Ze neni ovlivněna dnesni zkazenou dobou? To musi hned byt zaslepena a on musi byt nějaký buran? Haha.. Jde vidět, ze spousta z vás tady nezná do podrobna jejich náboženství. Jinak by jste mluvili trochu jinak. Jinak slečně preji at ji to dobre dopadne. :-)

arrow
Neprodává v Bazaru

Kristova noho, to jako myslíš vážně, nebo si děláš srandu?

S tím domácím násilím je ten rozdíl, že u nás je to trestný... Ale koukám, že zakladatelka moc nechtěla slyšet jiné názory.

arrow
profile_image
horsey
od 19. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ty máš dvě ID? Moc se mi to nezdá celé.....asi vymyšlené.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené