Styling, fénování, žehlení, kulmování vlasů po brazil.keratinu - lze?

Prosím chci se zeptat, mohu vlasy po brazilským keratinu upravovat?
Používat pěnové tužidlo, lak, žehlení, kulmování popř. vlnkovač na vlasy, které jsou vyživený a narovnaný brazilským keratinem? Nezničí se funkce keratinu?

Můžete mi někdo poradit? Nebo jak pak vlásky upravujete? Přece neříkejte, že se ráno probudíte a vše je ok, kór po večerním umytí

arrow
profile_image
Constance
od 10. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Žehlit, kulmovat a fénovat můžeš bez obav, funkci keratinu to nepoškodí, vlasy by měly naopak díky keratinu lépe držet tvar, který jim tepelnou úpravou dáš. Stylingové přípravky jako je lak na vlasy, tužidlo, vosk se už myslím tolik nedoporučují, mohou napomoci k rychlejšímu vymytí keratinu. Když budeš ale žehlit, kulmovat, klidně použij nějaký přípravek na ochranu před teplem - taky to tak dělám.

Cituji Constance: klidně použij nějaký přípravek na ochranu před teplem - taky to tak dělám

a ty přípravky na ochranu před teplem nemůžou poškodit keratin jo? Jaký používáš speciální nebo z drogerie treba ten loreal růžová řada?

Jeste mam dotaz jak si vlásky často meješ, a když už tak používáš jen speciální šampóny a pak nechas volne uschnout nebo vyfoukáš? Díky za info.

arrow
profile_image
Constance
od 10. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Přípravky na ochranu před teplem z drogerie nepoužívám. Používám tekuté krystaly Black, nebo sprej od Welly. Nejvíc mi poslední dobou vyhovuje tohle http://wwww.vlasy-kosmetika.cz/GOLDWELL-Kerasilk-A nti-Frizz-Serum-regeneracni-serum-na-vyhlazeni-vla su-576.html.
Šampony používám momentálně také od Goldwellu. Nepřijde mi, že by se po nich keratin nějak zvlášť vymýval. Já mám keratin na hlavě už rok - aplikovaný asi 4x. Poprvé jsem měla i jejich bezsulfátový šampon a kondicionér a byl docela fajn, ale oproti normálním šamponům co se týše vymývání žádný výrazný rozdíl nepozoruji.
Vlasy umývám 2x týdně, většinou je nechám trochu proschnout, pak dosuším fénem na střední teplotu a trochu dotvaruji žehličkou vlasy kolem obličeje.

Constance:

moc děkuji za informace. O těch tekutých Krystalech jsem už slyšela. Pokud to nepoškozuje keratin, tak to je dobré. A jaký sis braz.keratin nechala teď naposled od jaké značky?

A jak to upravuješ ráno? Já se svýma vlasama, když se ráno probudím, tak to je katastrofa proto chci na braz.keratin. Normálně si vlasy umyju a vyfoukám ráno + žehlička, skoro každý den nebo obden. Ale nic moc, musím furt používat nějaké přípravky, bude to teď tedy jiný, lepší?

arrow
profile_image
Constance
od 10. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Určitě to bude lepší. Pokud se v noci nezpotím a vlasy si vysloveně nepřeležím, tak je ráno většinou upravovat nemusím.
Momentálně mám Encanto a co se týče narovnání vlasů, tak mi přijde hodně silný.

Tak už mám dnes aplikovaný keratin od Globalu, a koupila jsem si k tomu speciální shampon a condicioner od BK keratinu chocolade. Doufám, že vše bude ok.

Jen nevím, zda mám si koupit i nějakou masku nebo to už není potřeba?

Ohledně těch styling přípravků nevím, zda zvolit pěn.tužidlo z drogerie či přípravky na ochranu před teplem (žehlení). Nevím do jaké značky šáhnout

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené