arrow
profile_image
Mooonika
od 14. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Přemýšlim o drobném tetování nad okem a takhle nějak bych si to představovala...poradí prosím někdo, zda by se to ke mě vůbec hodilo? Ještě žádné tetování nemám, ale prostě bych chtěla něco takového, nic co by pohoršovalo, něco drobného, nic co by se nehodilo do líčení....chápete jak to myslím...

arrow
profile_image
Marysha
od 24. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Abys jednou nelitovala...tohle totiž neskryješ.

Připrav se na to, že to nebude tak hezky černé a dokonalé jako na fotce. Barva se vpije do kůže, bude trochu zbarvená do modra, černá jako uhel dlouho nebude.

Cituji Mooonika: poradí prosím někdo, zda by se to ke mě vůbec hodilo?

to nevíme když jsme tě vživotě neviděly

Cituji Mooonika: Ještě žádné tetování nemám, ale prostě bych chtěla něco takového, nic co by pohoršovalo, něco drobného, nic co by se nehodilo do líčení..

nepohoršovalo.. tetování bude vždycky někoho pohoršovat a ani bych se nedivila kdybys kvůl tomu jednou nemohla sehnat práci, protože je to hnusné... ( ne není to diskriminace ale je to tak, že viditelné tetování do některých oborů nepatří)

arrow
profile_image
Lotta
od 26. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jestli se ti na tomto místě ornament líbí, udělej si to párkrát na party tekutými linkami, efekt zajímavého to splní. Jsem k tetování tolerantní, ale v obličeji nikdy. 5 let ti to třeba přijde hezké, ale pak se to okouká nebo tě to přestane bavit. Jestli chceš něco, co nemá moc lidí, dej se tetovat třeba za ucho.

Cituji Lotta: Jestli chceš něco, co nemá moc lidí, dej se tetovat třeba za ucho.

? vždyť za uchem to má každý koho znám a má tetování

arrow
profile_image
Lucineni
od 26. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Nešla bych do toho, je to místo kde to neschováš a představa, že pracuju někde kde by to vypadalo nevhodně a musím to každý den maskovat...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

vypadá to zajímavě, ale osobně bych do toho nešla. Stárnutím přece klesají i víčka a tvoří se v tom místě dost vrásek, bála bych se, jak to bude vypadat třeba po čtyřicítce a později (asi směšně, bohužel). Také pokud bys to pak chtěla odstranit, nebude to jen tak - jestli to vůbec bude možné. Takže za mně ne-e..

arrow
profile_image
Lucineni
od 26. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Lotta: Jestli se ti na tomto místě ornament líbí, udělej si to párkrát na party tekutými linkami, efekt zajímavého to splní

Vypadá to pěkně ale na takto mladých lidech, já ač je mi 14 bych si to neudělala, za pár let bude každá z nás mít vrásky, když chceš tetování tak si je nech udělat na kotník, tam vydrží a můžeš je zakrýt

arrow
Neprodává v Bazaru

Určitě bych si to nedala. Jak už tu někdo psal,tetování nikdy nevydrží uhlově černé. Mám tetování rok a už se trochu zašedlé,možná i maličko do zelena

A nebyla by lepší volba tetování, které můžeš kdykoliv smýt? Koukni , tahle blogerka představuje různé folie ať už linky, anebo ornamenty. Myslím, že v nějaké parfumerce, anebo když se porozhlédneš na netu by jsi je našla. Co je hlavní, když tě to omrzí, smyješ a hotovo

arrow
profile_image
MarkétkaU
od 19. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vypadá to hezky ale na dvacetileté a tak slečně, až budeš straší, děti vyrostou, padesátka na krku,..nevím

arrow
profile_image
Švestička
od 11. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,
mě se tetování moc líbí, sama jsem vlastníkem jednoho nad zadečkem ( byla jsem kdysi jedna z prvních, dneska to má každej ). Ale nikdy bych si nedala dobrovolně tetování na obličej. Musíš si uvědomit, že obličej neschováš, celý život spolu kráčíte ruku v ruce a ať je to jak chce, první dojem, který z Tebe většina i tolerantních lidí bude mít, nebude úplně oukej. Sebevíc se všichni můžeme vztekat kvůli tomu, že se v dnešní době tak řeší vzhled, ale nezměníme to, první dojem dělá prostě nejvíc. V 99 procentech Ti to bude překážet v práci, může Ti to časem velmi překážet v osobním životě.
Já, ale to už je opravdu jen moje věc, bych třeba nechtěla ani kérku, kterou si denně uvidím, úplně mi vyhovuje ta moje " schovaná ", nemusím se s ní chlubit každému.
Jestli toužíš po výstřednosti, jdi do piercingu. Já jsem svého času nosila kamínek v nose, obočí i jazyku ten si můžeš vyndat kdykoliv.

arrow
profile_image
Mallory Knox
od 3. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Po letech to asi nebude vypadat pěkně a obávám se, že by to i hrubá většina tatérů odmítla udělat.. Volila bych jiné varianty zdobení, než trvalé tetování - jak už zazněly linky nebo nějaké obtisky, barvy na obličej apod..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené