Kosmetická vychytávka Joan Smalls

Budeš potřebovat

  • přípravek s kyselinou salicylovou

Postup

Exotická krasavice Joan Smalls z Porto Rica si každé ráno umývá obličej pleťovým přípravkem s kyselinou salicylovou a následně pleť hydratuje nočním krémem, který pokožku krásně rozzáří a vyživí. Noční krém nanáší i přes den, ale ředí ho svým oblíbeným pleťovým mlékem. 

Komentáře

Silvie
Zdravím,jak naředím pleťový krém pleťovým krémem? Můžete mu poradit výrobek s onou zmiňovanou kyselinou? Předem děkuji 🌸 Silvie
helena138
Kyselina salicylová je obsažena v acylpyrinu, takže asi rozdrtit a přidat ke krému. Samostatně se kyselina neprodává, ale acylpyrin je čistá salicylová kyselina
eileen11
Mnooo...Acylpyrin obsahuje kyselinu ACETYLOsalicylovou ( složení je napsáno na krabičce), což je látka se zcela odlišnými účinky,než kys. salicylová a rozhodně bych ji nedávala na obličej!! .Asi tak.
Jinak kys.salicylová bývá součástí přípravků proti akné
eileen11
Jo a k tomu ředění - myslím, že se to dá smíchat normálně v dlaních, těsně před nanesením na obličej.
160709
AHA a BHA kyseliny najdete hlavně v korejské kosmetice, tu koupíte třeba na yesstyle. com . Jinak já budu testovat pleťovou vodu Vichy Normaderm, která obsahuje kyselinu glykolovou i salicylovou. Doporučuji Vám prostudovat si korejskou péči o pleť. Nejen přípravky, ale i postup JAK nanášet a v jakém pořadí, podle toho co chceme řešit respektive čeho dosáhnout.
NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit