arrow
profile_image
Tei.7
od 2. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojte
Od úterý 18. června začnu brát Roaccutane na 6 měsíců, budu ho teda brát i přes léto... Četla jsem ostatní diskuze, ale moc jsem v nich nevyčetla, jestli jste měli i předtím problémy s lupy a jak to vypadalo při brání ROA? (taťka má dokonce lupénku, i já trpím na suché lupy) Prosím prosím kdyby mi někdo odpověděl... A kdy se vám to začalo zhoršovat? Docela se bojím přes to léto, kdy třeba budu na dovolené a bude mi i dost záležet na tom jak ta pleť bude vypadat (7. nebo 8.měsíc), bude zrovna to nejhorší období
Budu moc ráda za každou odpověď

Zdravím
Já po první kumulativní dávce měl vlasy jako slámu,pokožka hlavy svěděla a jak se mi absolutně vylepšila pleť(neměl jsem akné závažné,spíš krupička lokálně na čele) udělala se mi hnisavá krusta ve vlasech která se zvětšovala hlavně tedy tím jak jsem nevydržel nechat strup vyhojit a tak byl koloběh kortikoidy chlorfen. líh salicyl líh pak nějaké emulze + suché lupy.nakonec to odeznělo tak 3 měsíce po uplném dobrání roacc. a vyhojilo se to samo
skoro jako kdyby to špatné z pleti roacc. vyhnal jinam
teď sem tam prostřídám šampon březový s nizoralem a mám zatím klid

arrow
profile_image
LadySephira
od 7. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No já měla při braní roac. hodně suchou pokožku, i ve vlasech, takže s těma lupama to asi nebude nic moc Dokonce se mi na nich začaly tvořit lokny, to se mi nikdy potom ani předtím nestalo kůže na obličeji co se týče akné lepší, ale měla jsem děsivě vysušené rty, uplně se mi z nich loupaly cáry kůže, ať jsem mazala čím jsem chtěla. Ale já na suché rty trpím normálně, takže to bylo ještě umocněnější.

Tak vzhledem k tomu, že Roa omezuje tvorbu mazu úplným vysušením mazových žláz, tak lupům to moc nepomůže, spíš naopak. A zhoršení rozhodně nenastává u všech, tak neplaš.

arrow
profile_image
Tei.7
od 2. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Díky moc za odpovědi jo jo, snad to nebude taková hrůza, ale i kdyby, za tu dobrou pleť to stojí (aspoň zatím myslím)

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na prorsum: Ahoj, můžu se zeptat, jestli jsi Roaccutan dostal normálně u kožní i přes to, že jsi neměl závažné akné? Já ještě před rokem měla pleť nádhernou, vážně bez chybičky, ale poslední půl rok je to šílený. Člověk by řekl, že jsou to hormony, ale ani HA jsem víc jak rok nebrala a přes to ty pupínky vyrašily a vypadají hrozně. Já se jen bojím, že když na tu kožní půjdu a řeknu si o tento lék, tak mi ho nedají kvůli tomu, že to není těžká forma akné a dají mi nějaké mastičky, které mi stejně nezabírají (mám doma po bráchovi). Takže oni ti ho dali sami od sebe nebo jsi si o něj řekl? Děkuji za odpověď.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené