arrow
profile_image
10majka
od 9. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

máte prosím někdo zkušenost s přístrojem Lucilia a se studiem Extreme V Hůrkách na Praze 5?

arrow
profile_image
k85
od 22. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Taky musím bohužel napsat,že jsem se v IPL zklamala a raději jsem volila epilaci laserem,která zatím zabírá.Je to Soprano XLi.Musela jsem teda začít jezdit do Brna,protože tam u nás nic podobnýho není,ale zatím se to vyplácí

Taky už přes 2 ROKY! chodím na epilaci chloupků nad horním rtem i po stranách obličeje. Za jedno sezení zaplatím zhruba 1500,- Kč. Chloupky mi sice prořídly, ale sestřička mi jasně říkala, že jelikož jsem obrazový typ (černé vlasy, chloupky a světlá pleť) mělo by stačit 5 - 7 sezení. V únoru půjdu už na své asi 14. sezení a stále rostou. I když v menší míře, pořád se jich nemůžu zbavit. Dost mě to zklamalo.

Cituji juiCe: Za jedno sezení zaplatím zhruba 1500,- Kč.

Cituji juiCe: mělo by stačit 5 - 7 sezení

Cituji juiCe: V únoru půjdu už na své asi 14. sezení a stále rostou

Proč tam ještě chodíš? Zjevně se jich nadobro nezbavíš, ale utrácíš stále dál, zřejmě zbytečně.

Reaguji na mishka999:

Protože sem neřekla že IPL nefunguje. Zklamalo mě to že sem se výsledků nedočkám po "slíbených" sezeních. Víc jak 80% chloupků mi přestalo růst, zpomalila se i doba růstu. Kdybych litovala investice do IPL, logicky tam přestanu chodit snad hned po 3. sezení kdy nějaká převratná změna nenastala. Ale jelikož vidím výsledky, i když po delší době pro mě není důvod přecházet na laser. Navíc z toho, co jsem četla na internetu a ze zkušenosti známých laser je nepříjemnější a a dražší verze epilace a taky musely podstoupit několikero sezení v hodnotě víc jak o 100% vyšší ceny než platím já u IPL (co vím já, tak už jen za epilaci horního rtu platily 1000,-- a teď si vemte že já za celý obličej platím IPL procedurou 1500,-- někdy i méně). A na vosk/depilační krémy taky přejít nechci už jen z důvodu že by celá procedura IPL mohla přijít pak vniveč. Navíc před IPL jsem jsem vosky i depilační krémy používala. Co 14 dní jsem chodila ke kosmetičce a platila za depilaci voskem obličeje 400,--, pak mi z toho vyskákalo navíc akné a stejně za týden už potvory rostly zas. .) A z depilačních krému např. Opilca, mi přišel jako dost agresivní krém pro moji pleť. Nad horním rtem se mi udělaly miniaturní stroupky, pleť byla vysušená a podrážděná... A nepříjemně pálila. Takže pro mě je cesta IPL strávitelnější než z dlaších mých vyjmenovaných možností.

PS. Zapomněla sem dodat že moje IPL sezení je teď už v intervalu půl roku. Dříve do 5 sezení jsem chodila co každý 3. měsíc. Ale jelikož se růst tak zpomalil, chodím jednou za půl roku. Což si myslím že 1500,-- za půl roku mě tak nebolí.

Výsledky jsem zpozorovala, ač po delší (o dost delší době než mi slibovaly sestřičky) z čehož jsem lehce rozladěná, ale pořád PRO MĚ strávitelnější cesta. Ostatní ženy se samozřejmě můžou spokojit i s jinou alternativou či možností depilace/epilace.

arrow
Neprodává v Bazaru

IPL je prakticky neúčinný, jsou to zbytečné vyhozené peníze. Nedoporučuji docházení do kosmetických salónu. Raději si připlatit a párkát zajít na laser ( např. Candela, Soprano XL )....

Laser skutečně ničí zárodek chloupku, tudíž nenarostě.
IPL chloupek jen omráčí a ten se objeví za měsíc zase.

Já mám poměrně světlou kůži a černé ochlupení a 16 ošetření IPL mi nepomohlo. Kdybych chodila od začátku na laser, tak už to za tu cenu mám 2x pryč. Ale cena laseru je úplně někde jinde, to je fakt.

arrow
profile_image
fit4u
od 4. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Přidávám svůj poznatek...
Na IPL podpaží 9x intimní partie 7x. A ejhle, nic se nestalo Takže akorát vyhozený prachy z okna a navíc to bolelo jak stará s***ě!!
Takže asi tak

Osobně mám také velmi negativní zkušenost s IPL ošetřením - byla jsem 16x ! na podpaží a komplet brazílii, tedy jsem si nejen protrpěla své, ale navíc vyhodila hodně hodně korunek z okna - zkoušela jsem v průběhu i 3 různé přístroje a chlupů mám po více než roce "námahy" jako předtím... na začátku opravdu přestanou chloupky jakoby dorůstat a jsou slabší, ale za pár týdnů se vzpamatují a je jich jako dříve. Stejnou zkušenost má i partner, ten byl asi 9x a výsledek úplně stejný. oba máme porost tmavý... takže nevím, jestli to někomu funguje,ale za sebe můžu pouze a jen NEDOPORUČIT.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené