Ahoj,
potřebovala bych po Vás jestli by jste mi neporadily, popř,nedoporučily nějakou paní či agenturu na úklid. Jednalo by se o docházení 1x týdně, na vysávání, vytírání,utření prachu a žehlení.
Jakou máte zkušenost a jste spokojeni? Na co si při vybírání dávat pozor,jak dlouho trvá úklid a jaká cena je momentálně v kurzu?
Pročítala jsem tady diskuze ale jsou tady jen dvě a už nejsou aktualní.
Děkuji za Vaše přístěvky.

Reaguji na michelle89: Ahoj, tak délka úklidu samozřejmě závisí na velikosit vašeho bytu/domu. Plus taky záleží, zda budete chtít i žehlit, nebo jen úklid bez žehlení.

Cena 150 Kč/hodina.

Pokud nevybíráš přes agenturu, tak nejspolehlivější jsou reference od přátel. A vyžádat si referenci předchozího zaměstnavatele.

arrow
profile_image
Doudou
od 27. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

K nám chodí paní též za 150,- Kč na hodinu. Tak za 4 až 5 hodin (tj. 600 ž 750,- Kč) to má hotové. Ale nezveme si jí každý týden, tak cca. jednou za měsíc či za čtvrt roku (mezitím uklízím sama). A byt máme 80 metrů. A nežehlí.

Lepší je bez agentury, ale ideálně je na doporučení od nějaké známé. A dát si pozor na to, aby uklízela a nezahálela

My teď máme byt 74m2 ale za cca 4 měsíce se stěhujeme do nového bytu, který má 160m2. Já jsem pracovně dost vytížena a tak by mi tato pomoc dost pomohla.

Moji známí nemají pomocnice tak jsem zkusila hledat tady.

arrow
profile_image
Doudou
od 27. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já bych ti doporučila tu svou, ale už se tomu naplno nevěnuje, začala někde pracovat na plnej. Nás si nechala "ze staré známosti".

Reaguji na Doudou: Aha, to je škoda. Ale včera jsem našla jednu agenturu www.adoma.cz a ceny jsou přiznivé a jsou na trhu už přes 12let, tak snad jsem nešlápla vedle. Dnes mi přišla jedla slečna uklidit tak jsem zvedavá jak to bude doma vypadat

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené